PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاسخ به تیکت توسط مدیر با ایمیل email piping

om!d-D
September 6th, 2015, 10:55
سلام خدمت شما
دوستان کسی از قابلیت email piping استفاده میکنه؟
بنده تنظیمات ایمیل و forwarder رو انجام دادم.منتها فقط کاربر میتونه تیکت جدید ایجاد کنه یا با ایمیل پاسخ بده.

ایجاد تیکت با ایمیل کاربر انجام میشه
پاسخ به تیکت توسط کاربر انجام میشه
مدیر با reply کردن ایمیل پایخش ثبت نمیشه و توی لاگ ها Ticket Id not found میده...بعد از ارسال تیکت توسط کاربر به مدیر یه ایمیلی میاد که درخواست جدید باز شد...همون ایمیل reply میشه به ایمیل دپارتمان مورد نظر...عنوان هم دست نخورده..اما ثبت نمیشه.

کسی در این مورد اطلاع داره؟

mhiizadi
September 6th, 2015, 14:17
سلام خدمت شما
دوستان کسی از قابلیت email piping استفاده میکنه؟
بنده تنظیمات ایمیل و forwarder رو انجام دادم.منتها فقط کاربر میتونه تیکت جدید ایجاد کنه یا با ایمیل پاسخ بده.

ایجاد تیکت با ایمیل کاربر انجام میشه
پاسخ به تیکت توسط کاربر انجام میشه
مدیر با reply کردن ایمیل پایخش ثبت نمیشه و توی لاگ ها Ticket Id not found میده...بعد از ارسال تیکت توسط کاربر به مدیر یه ایمیلی میاد که درخواست جدید باز شد...همون ایمیل reply میشه به ایمیل دپارتمان مورد نظر...عنوان هم دست نخورده..اما ثبت نمیشه.

کسی در این مورد اطلاع داره؟
email piping تنها برای side ؛ client کار میکند .

om!d-D
September 7th, 2015, 11:26
فکر نمیکنم،به گفته خود whmcs پاسخگویی به تیکت توسط staff امکانپذیره...
http://docs.whmcs.com/Email_Piping

mhiizadi
September 7th, 2015, 11:57
http://docs.whmcs.com/Email_Piping

بله درست می فرمایید ؛ بنده تست کردم ؛ کار کرد ؛ ایمیلی که از سمت whmcs اومده بود رو وقتی پاسخ دادم ؛ در whmcs هم اون پاسخ درج شد .
تنها موردی که می بایست استفاده کنید ؛ برای هر دپارتمان یک ایمیل مجزا قرار بدید .

om!d-D
September 7th, 2015, 12:50
بله درست می فرمایید ؛ بنده تست کردم ؛ کار کرد ؛ ایمیلی که از سمت whmcs اومده بود رو وقتی پاسخ دادم ؛ در whmcs هم اون پاسخ درج شد .
تنها موردی که می بایست استفاده کنید ؛ برای هر دپارتمان یک ایمیل مجزا قرار بدید .
مشکل اینجاست که نباید عنوان ایمیل فارسی باشد...دوستانیکه از whmcs با قالب ایمیل ترجمه شده استفاده میکنند عنوان ایمیل مورد نظررو به لاتین برگردانند.

ممنون

mhiizadi
September 7th, 2015, 13:01
برای من نمیشه.
اقای ایزدی شما سابجکت ایمیلتون لاتینه یا ترجمه شدس؟
موقع reply ایمیل RE: قبل از سابجکت خورد؟
Re خوردن بخاطر نرم افزاری هست که دارید برای ریپلای استفاده میکنید .
پیشنهاد میکنم ؛ نرم افزار ایمیلی که باهاش Reply میکنید رو عوض کنید .
من از موبایل با inbox - google جواب میدادم با گوشیم ؛ یه قسمتی از ایمیل قبل رو هم quote میکرد ولی وقتی با استفاده نرم افزار های دیگه تست کردم مشکل حل شد و اون مورد برام پیش نیومد .