PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال مهم نماد اعتماد به صورت حقوقی

elementary
September 5th, 2015, 20:27
سلام

من چندین شرکت بازرگانی دارم که فعالیت های مشخصی دارن و مثلا ربطی به فروشگاه انلاین موبایل ندارن و شرکت ها برای واردات خودرو و تجهیزات صنعتی هستند
میتونم با اون شرکت ها نماد اعتماد برای سایت فروش موبایل بگیرم ؟ یا هر فروشگاه اینترنتی دیگه ای بگیرم ؟

starting
September 6th, 2015, 00:58
سلام

من چندین شرکت بازرگانی دارم که فعالیت های مشخصی دارن و مثلا ربطی به فروشگاه انلاین موبایل ندارن و شرکت ها برای واردات خودرو و تجهیزات صنعتی هستند
میتونم با اون شرکت ها نماد اعتماد برای سایت فروش موبایل بگیرم ؟ یا هر فروشگاه اینترنتی دیگه ای بگیرم ؟
رابطه ای بین موضوع شرکت و نماد وجود نداره شما هر سایتی دارید بزنید بنام شرکت مربوطه و براش نماد بگیرید

yastheme
September 6th, 2015, 04:06
سلام

شما چند تا شرکت بازرگانی دارید! اونوقت دنبال راه اندازی فروشگاه اینترنتی هستید؟

2244
September 6th, 2015, 06:59
سلام

علت خاصی داره که می خواید حتما حقوقی ثبت کنید؟

- - - Updated - - -

فروشگاه اینترنتی رو دست کم نگیرید.

elementary
September 6th, 2015, 10:54
علت خاصی داره که می خواید حتما حقوقی ثبت کنید؟

بله چون روی نماد اسم شرکت با اعتبار چندین و چند ساله بخوره خیلی احساس خوبی به مشتری میده

- - - Updated - - -

اینکار رو برای سود دهی نمیکنم میخوام توی یک سال یک بررسی کنم ببینم میزان فروش چقدر هست اگه اوکی باشه نمایندگی یک برند رو میخوام بگیرم

company_hosting
September 6th, 2015, 12:39
سلام

سلام

موضوع اینمادر مربوط به نوع فعالیت نیست

بخصوص اگر شرکت باشید

هر شرکتی میتواند با توجه به مجوز خود فعالیت اینترنتی داشته باشد و از نوع خدماتی یا فروش محصولات باشد

با تشکر

elementary
September 6th, 2015, 13:17
سلام

موضوع اینمادر مربوط به نوع فعالیت نیست

بخصوص اگر شرکت باشید

هر شرکتی میتواند با توجه به مجوز خود فعالیت اینترنتی داشته باشد و از نوع خدماتی یا فروش محصولات باشد

با تشکر

خیلی ممنون دوست عزیز

---------

امروز سایت اینماد باز نمیشه و ارور مشغول بودن سرور میده کسی از دوستان میتونه سایت بازکنه ؟

company_hosting
September 6th, 2015, 13:42
سلام

خواهش میکنم

مشکلی در باز شدن سایت نیست

موفق باشید

2244
September 7th, 2015, 06:49
سایت اینماد مشکلی نداره . احتمالا مشکل لحظه ای بوده