PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نصب whmcs v6

varka
September 5th, 2015, 20:11
سلام دوستان . میخوام یه اسکریپت whmcs v6 نصب کنم داخل یه هاستی ولی ارور

Request Timeout

This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout'.

میده بعد اینکه رفرش میکنم این ارور رو میده

Unable to complete incremental updates: Unable to import the 6.0.0 Alpha1 database file. Unable to import /home/agenovin/public_html/cop/resources/sql/upgrade600alpha1.sql: Table 'tblupdatehistory' already exists

کسی بلده لطفا راه حل رو بگه ممنون

tikweb.ir
September 5th, 2015, 22:39
کلود مشکل داره
روی اپاچی یا دایرکت ادمین تست کنید

varka
September 5th, 2015, 23:13
کلود مشکل داره
روی اپاچی یا دایرکت ادمین تست کنید

کلود نصب نیست رو این سرور . لایت اسپید منقضی شد رو سرور هنو تمدید نشده امکان داره از لایت اسپید منقضی باشه؟

tikweb.ir
September 5th, 2015, 23:41
کلود نصب نیست رو این سرور . لایت اسپید منقضی شد رو سرور هنو تمدید نشده امکان داره از لایت اسپید منقضی باشه؟
فکر نکنم
روی دایرکت ادمین نصب کنید بعد که نصب شد منتقل کنید

varka
September 6th, 2015, 19:19
فکر نکنم
روی دایرکت ادمین نصب کنید بعد که نصب شد منتقل کنید

خب عزیز دل الان من این کار رو کردم تحویلش دادم ولی خب کسایی که نمایندگی گرفتن چی همه که نمیرن این کار رو انجام بدن . اخرشم به از دست دادن کاربر ختم میشه . حالا جز کلود از چیز دیگه ای نمیتونه باشه لعنتی امروز این شکلی شده با روان ادم بازی میکنه

- - - Updated - - -

راه حل نبود؟