PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا گارانتی مهر را می شناسید ؟؟

satiran
September 5th, 2015, 18:57
با سلام خدمت دوستان عزیز

قصد بررسی آماری شناخت این گارانتی را در ایران دارم و قصد دارم اینجا و چندین انجمن دیگه این بررسی را انجام بدم تقاضا دارم که دوستان به من کمک کنند

توضیح : این گارانتی مربوط به لپ تاپ و تبلت می باشد و نام شرکت بازرگانی مهر است

دوستان لطفا نام شهر محل سکونت خودشون را بنویسند

آیا نام این گارانتی را شنیده اید ؟

آیا محصولی با این گارانتی را خریداری کرده اید ؟

آیا از گارانتی این شرکت استفاده کرده اید ؟

و در پایان آیا از این گارانتی و نحوه خدمات ان راضی بودید ؟

با تشکر از شما

آدرس دفتر مرکزی : تهران – خیابان ولی‌عصر- بالاتر از میدان ولی‌عصر – کوچه شهید شهامتی – بازرگانی مهر پلاک 21

شماره‌های تماس: 43670000 الی 43670999

آدرس دفتر مرکزی : شیراز – تقاطع خیابان معدل و باغ‌شاه(فلسطین)- ساختمان 110 -طبقه چهار

شماره‌های تماس: 44-32336442(0713)

وب سایت شرکت (http://mehrtrade.com)

gigabyte2052
September 5th, 2015, 19:08
سلام اکثر گارانتی های لپ تاپ مشکلات خیلی محدودی و پوشش میدن که بیشتر به مشکلیه که در کارخانه وجود داشته و اگر شما بعدا مشکلی ایجاد کنید به هیچ عنوان به صورت رایگان پوشش نمیدن
از من برای یک ال سی دی لپ تاپ 350 هزار تومان پول درخواست کردن در صورتی که هنوز تحت گارانتی بودم
کلا موارد بسیار کمی شامل گارانتی میشن به هیچ عنوان شکستگی سوختگی ... شامل گارانتی نمیشه
اکثر گارانتی های لوازم الکترونیکی به همین نحوه ....

satiran
September 5th, 2015, 19:09
سلام اکثر گارانتی های لپ تاپ مشکلات خیلی محدودی و پوشش میدن که بیشتر به مشکلیه که در کارخانه وجود داشته و اگر شما بعدا مشکلی ایجاد کنید به هیچ عنوان به صورت رایگان پوشش نمیدن
از من برای یک ال سی دی لپ تاپ 350 هزار تومان پول درخواست کردن در صورتی که هنوز تحت گارانتی بودم
کلا موارد بسیار کمی شامل گارانتی میشن به هیچ عنوان شکستگی سوختگی ... شامل گارانتی نمیشه
اکثر گارانتی های لوازم الکترونیکی به همین نحوه ....

دوست عزیز با تشکر از شما

ولی متاسفانه سوالات من را پاسخ ندادید

gigabyte2052
September 5th, 2015, 19:18
دوست عزیز با تشکر از شما

ولی متاسفانه سوالات من را پاسخ ندادید

درود خیر
من جواب این سوالتونو دادم که مهمترین سوالتون بود
تمامی گارنتی ها بجز گارنتهای خاص بهمین نحوه

satiran
September 9th, 2015, 13:20
درود خیر
من جواب این سوالتونو دادم که مهمترین سوالتون بود
تمامی گارنتی ها بجز گارنتهای خاص بهمین نحوه

دوست گرامی شما از این گارانتی استفاده نکردید بطبع نمیدونید که چه جور پاسخگو هستند لطفا همه را به یک چشم نبینید

- - - Updated - - -

دوستان دیگه لطفا همکاری کنید