PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی ویندوز با آپتایم بالا برای تورنت.

friday13th
September 14th, 2010, 12:10
سلام سرویس میخوام دارای مشخصات زیر باشه.

1- سی پی یو سرور درگیر نباشه و روی 100 درصد نباشه هیچ وقت چون روی پردازش تاثیر میزاره و در حین اکسترکت کردن و فشرده کردن فایلها تاثیر میزاره و همین در حین کار کردن توی محیط ویندوز

2-سرعت دانلود بالا باشه

3-سرعت آپلود هم بالا باشه طوری که اگر بخوام از توی رپید لیچ یه فایل رو آپلود کنم توی یه آپلود سنتر اذیت نکنه و از سرعت بالایی بر خوردار باشه

4-کاره من فقط تورنت و آپلود هست بهمین خاطر سرعت و آپتایم و درگیر نبودن سی پی یو سرور برایم خیلی مهمه
5- پشتیبانی سرور هم برام خیلی مهمه
من این وی پی اس رو برای کارهای شخصی خودم میخوام و عمومی نیست

با تشکر

taghikhani
September 14th, 2010, 12:36
لطفا مقدارم هارد و رم مورد نیازتون رو بفرمایید تا آفر بدم.

friday13th
September 14th, 2010, 12:46
اقای تقی خانی من از شما یک وی پی اس گرفتم 9500 تومان با رم 128 که سی پی یو مدام درگیره و سرعته آپلود و دانلود خیلی پایینه بهر حال ممنون و با تشکر فراوان لطفا توی تیکت رو چک کنید

taghikhani
September 14th, 2010, 12:49
اقای تقی خانی من از شما یک وی پی اس گرفتم 9500 تومان با رم 128 که سی پی یو مدام درگیره و سرعته آپلود و دانلود خیلی پایینه بهر حال ممنون و با تشکر فراوان لطفا توی تیکت رو چک کنید

تیکت شما پاسخ داده شده. Vds شما سی پی یوی یک هسته ای دارد و طبیعی است که کار سنگین نتواند انجام دهد.
در مورد سرعت دانلود احتمال زیاد مشکل از سروری است که از آن دانلود می کنید. چون تا بحال چنین مشکلی نداشتیم. بهرحال چک می کنیم.

nimafire
September 14th, 2010, 12:56
سلام
میتونید از سرویس های ما استفاده کنید

Windows VPS From USA Canada Germany (http://portal.afaghhosting.net/vps_windows.html)

taghikhani
September 14th, 2010, 12:59

ضمنا ما جهت کسب رضایت شما پردازنده شما رو به 4 هسته افزایش میدیم.

SabaData
September 14th, 2010, 13:23
سلام
به امضاء منم یه سزی بزنید!