PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام برای یک شغل تقریبا ساده با حقوق خوب

starting
September 5th, 2015, 03:08
سلام
یکی رو میخوام برای زدن یک انجمن با وی بولتین لایسنس دار کسی باشه که به هک ها تم ها و ... آشنا باشه و بتونه انجمن رو با الگوریتم درخواستی من پیاده و جلو ببره علاوه بر حقوق خوب بهش درصد هم میدم فقط همینو بگم براش 5-6 تومن گذاشتم کنار فقط و فقط برای تبلیغش و نویسنده و.. هم بکنار + 3نیروی ساده خودم هم کمک میکنند
هر کی میتونه و سنش هم بالای 18 سال هست بسم الله بگه در خدمتم شیرازی هم بود که بهترمیاد دفتر باهاش قرارداد میبندم
رزومه + شماره تماس پ.خ کنید
یا ح: نگید چقدر میدین اول خودش رو معرفی کنه سر حقوق کنار میام موضوع انجمن هم پابلیک نمیگم
پ.ن

hamedmj
September 5th, 2015, 12:14
سلام
یکی رو میخوام برای زدن یک انجمن با وی بولتین لایسنس دار کسی باشه که به هک ها تم ها و ... آشنا باشه و بتونه انجمن رو با الگوریتم درخواستی من پیاده و جلو ببره علاوه بر حقوق خوب بهش درصد هم میدم فقط همینو بگم براش 5-6 تومن گذاشتم کنار فقط و فقط برای تبلیغش و نویسنده و.. هم بکنار + 3نیروی ساده خودم هم کمک میکنند
هر کی میتونه و سنش هم بالای 18 سال هست بسم الله بگه در خدمتم شیرازی هم بود که بهترمیاد دفتر باهاش قرارداد میبندم
رزومه + شماره تماس پ.خ کنید
یا ح: نگید چقدر میدین اول خودش رو معرفی کنه سر حقوق کنار میام موضوع انجمن هم پابلیک نمیگم
پ.ن

ببخشید مفهوم رزومه رو میدونید؟

برای کار به قول شما ساده نصب Vb و... رزومه باید نوشت؟ مثلا ده سال در وی بی ایران فعالیت مستمر به عنوان عضو ویژه داشتم؟ :|
خنده دار نیست؟

starting
September 6th, 2015, 00:21
ببخشید مفهوم رزومه رو میدونید؟

برای کار به قول شما ساده نصب Vb و... رزومه باید نوشت؟ مثلا ده سال در وی بی ایران فعالیت مستمر به عنوان عضو ویژه داشتم؟ :|
خنده دار نیست؟
دوست گرامی یا مفهوم رو متوجه نشدی یا عشق اسپم دادنی
عرض کردم مسلط میدونی یعنی چی؟؟!!
مدیریت انجمن و جلو بردنش مد نظره وگرنه نصبش 10 سال پیش بعد از نصب دیتالایف دومین چیزی بود که نصب کردم(روی حال هوای تازه آشنا شدن با نت)
مدیریت انجمن و جلو بردن هدف دار اون یک تخصص و دانشه نمیدونستی بدون.
تکنیکی که بتونی بدون جهت دار کردن و برهم زدن نظام حاکم بر کاربران برای منافع سایت طوری عمل کنی که نه کاربران رنجیده بشند و نه سایت متضرر بشه وگرنه الان بالای 2-3 هزار انجمن در نت ایران نصب شدند ولی چند تای اونا رغبت میکنی توش عضو بشی چه برسه پست بدی؟!!! علت چیه؟ پس وقتی عرض میکنم رزومه یعنی کسی که اینکارست نه مثل شما فوری جو گیر بشه نه مثل من فوری آتیشی!!!
بهرحال از دوستان هرکی تونسته بسم الله پولم خوب میدم

taklogo
September 6th, 2015, 23:35
سلام در خدمتم

09379502324

pardazonline
September 16th, 2015, 23:27
درود ، با سابقه 4 ساله در زمینه ویبولتین در خدمتتون هستم .
آیدی یاهو : pardazonline
موفق باشید.