PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل OVH و TizHost

tizhost
September 14th, 2010, 03:24
سلام

متاسفانه ovh رابطه مالی خود را با بسیاری از ریسلر های خود قطع کرده است و این بار نوبت به تیزهاست رسید .

ما سرور های جدید از این شرکت نمیتوانیم خریداری کنیم دیگر متاسفانه و سرویس های جاری را که هستند تا قبل از 20 سپتامبر میتوانیم تمدید کنیم .

متاسفاه این مشکل از جانب ovh بوده و کاری از دست ما ساخته نیست و تمامی کاربرانی که تصمیم به تمدید نکردن سرویس هاشون ندارند میتونند به سرور های دیگر سرویس هاشون رو منتقل کنند .

سوالی که دارم این هست آیا افراد دیگر هم هستند که مشکلی مثل ما داشته باشند ؟

mofthost.com
September 14th, 2010, 08:52
عجب شرکتیه این تیزهاست من تو کارش موندم این سایت های به این باحالی رو داره ساپ میکنه ولی معروف نیست هنوز:دی
خیلی پشتیانی معرکه ای داره

delta
September 14th, 2010, 11:16
احتمالا شما هم میرید singlehop ......:d ایرانی جماعت یکدفعه با هم کوچ میکنند..کل این انجمن با ovh مشکل پیدا کرده به اتفاق رفتند singlehop ....شما هم بیا خیلی خوش میگزره.. :d

IFACO.Net
September 14th, 2010, 11:33
سلام

متاسفانه ovh رابطه مالی خود را با بسیاری از ریسلر های خود قطع کرده است و این بار نوبت به تیزهاست رسید .

ما سرور های جدید از این شرکت نمیتوانیم خریداری کنیم دیگر متاسفانه و سرویس های جاری را که هستند تا قبل از 20 سپتامبر میتوانیم تمدید کنیم .

متاسفاه این مشکل از جانب ovh بوده و کاری از دست ما ساخته نیست و تمامی کاربرانی که تصمیم به تمدید نکردن سرویس هاشون ندارند میتونند به سرور های دیگر سرویس هاشون رو منتقل کنند .

علت قطعی رابطه ؟

RezaFH
September 14th, 2010, 12:28
علت قطعی رابطه ؟

وقتی تعداد سرور خریداری شده توسط یک شخص بالا میره و از هر کدام گذارش Abuse میاد ، دیتاسنتر چون فقط یک شخص (در اینجا تیز هاست) رو میشناسه (نمیدونه که هر سرور مال یک شخص دیگه هست و هر کدام از آی پی ها مال یک سرور مجازی که بازم مربوط یه شخص دیگه هستن) اینه که برای جلوگیری از abuse ، اقدام به قطع رابطه با اون مشتری میکنه !
به همین دلیل بنظر من هرکس خواست سروری از دیتاسنتر ovh داشته باشه ، باید مستقیم و فقط برای خودش سرور رو تهیه کنه !
نه از کسی با عنوان ریسلر تهیه کنه و نه خودش با عنوان ریسلر اقدام به فروش کنه

Desperados
September 14th, 2010, 13:14
وقتی تعداد سرور خریداری شده توسط یک شخص بالا میره و از هر کدام گذارش Abuse میاد ، دیتاسنتر چون فقط یک شخص (در اینجا تیز هاست) رو میشناسه (نمیدونه که هر سرور مال یک شخص دیگه هست و هر کدام از آی پی ها مال یک سرور مجازی که بازم مربوط یه شخص دیگه هستن) اینه که برای جلوگیری از abuse ، اقدام به قطع رابطه با اون مشتری میکنه !
به همین دلیل بنظر من هرکس خواست سروری از دیتاسنتر ovh داشته باشه ، باید مستقیم و فقط برای خودش سرور رو تهیه کنه !
نه از کسی با عنوان ریسلر تهیه کنه و نه خودش با عنوان ریسلر اقدام به فروش کنه

عجب ! مثل این خوب درآمدی دارند که واسه چند تا Abuse مشتری که کلی سرور داره رو رد می کنند تو این وضع اقتصادی !

iranwebwork
September 14th, 2010, 13:15
کلا ovh داره این کارو با اکثر ریسلر هاش تو اروپامیکنه و سرویس ها رو تمدید نمیکنه از 20 سپتامبر

tizhost
September 14th, 2010, 13:46
سلام دوستان ما مشکل رو حل کردیم خدا را شکر و حالا تمامی مشکلات حل شد !

تمامی یوزر ها میتونند سرویس های خود رو مثل قبل ماه به ماه شارژ کنند .

mofthost.com
September 14th, 2010, 20:36

گفتم شرکت معرکه ایه ماله همینه دیگه!:دی

VatanVPS
September 14th, 2010, 21:21

خدا رو شکر
ما اگر بخوایم از ovh یک سرور برای ما بگیرید امکانش هست؟

tizhost
September 14th, 2010, 22:08
خدا رو شکر

سلام بله میتونیم برای شما سرور جدید خریداری نماییم .

AftabHosting
September 15th, 2010, 04:20
سلام بله میتونیم برای شما سرور جدید خریداری نماییم .

تبریک میگم مثل همیشه گل گاشتی .:67:

vPsPersia.COM
September 15th, 2010, 07:45
خدا رو شکر

تو باز تنت می خاره ها :d

ممد جان بیخیالش بشو !