PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش آپدیت به whmcs 6

mnajafi33
September 4th, 2015, 15:55
سلام دوستان
یه درخواستی که داشنم اگه امکان داده نحوه آپدیت به ورژن 6 رو توضیح بدن تا هم من و سایر دوستانی که این درخواست رو دارن استفاده کنیم
باتشکر

peym@n
September 4th, 2015, 15:57
درود
لینک زیر میتونه بهتون کمک کنه
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=79944
موفق باشید

mnajafi33
October 5th, 2015, 01:24
سلام
نسخه فعلی من 5.3.14 هست برای ارتقا به 6.0.1 باید ابتدا به 6 آپدیت کنم بعد به 6.0.1 ؟؟؟ چکار کنم
باتشکر

menalgeya
October 5th, 2015, 01:37
سلام
نسخه فعلی من 5.3.14 هست برای ارتقا به 6.0.1 باید ابتدا به 6 آپدیت کنم بعد به 6.0.1 ؟؟؟ چکار کنم
باتشکر

با سلام

خیر نیاز نیست شما میتوانید مستقیم به نسخه 6.0.1 آپدیت نمایید

ساده ترین روش برای آپدیت جایگزین فایل های جدید در هاست و وارد کردن آدرس نصب در مرورگر می باشد

domain.com/install/install.php

موفق باشید

mnajafi33
October 5th, 2015, 01:47
با سلام

خیر نیاز نیست شما میتوانید مستقیم به نسخه 6.0.1 آپدیت نمایید

ساده ترین روش برای آپدیت جایگزین فایل های جدید در هاست و وارد کردن آدرس نصب در مرورگر می باشد

موفق باشید

من اینکا رو انجام دادم
ولی نشد تو مرحله آخر اونجا که مشخصات مدیر رو وارد میکنی ثبت میکنی جلو تر نمیره مینویسه installing database (دقیق نمیدونم چی منویسه) و جلو تر نمیره خیلی هم صبر کردم ولی بازم نمیشه

menalgeya
October 5th, 2015, 03:19
من اینکا رو انجام دادم
ولی نشد تو مرحله آخر اونجا که مشخصات مدیر رو وارد میکنی ثبت میکنی جلو تر نمیره مینویسه installing database (دقیق نمیدونم چی منویسه) و جلو تر نمیره خیلی هم صبر کردم ولی بازم نمیشه

دوست عزیز

موقع آپدیت اصلا نیازی به مشخصات مدیریت نیست

اشتباه مسیر رو رفتید

varka
October 5th, 2015, 15:28
سلام دوستان
یه درخواستی که داشنم اگه امکان داده نحوه آپدیت به ورژن 6 رو توضیح بدن تا هم من و سایر دوستانی که این درخواست رو دارن استفاده کنیم
باتشکر

سلام قبل هر کاری یه بکاپ بگیر که اگه خراب شد بتونی برگردونیش

بعد برای آپدیت کردن هم مثل گفته دوست عزیزمون نسخه مورد نظرت رو دانلود کن بعد آپلودش کن داخل قسمتی که whmcs نصبه و آدرس رو به شکل زیر بزن

خودش مستقیم میره رو مراحل آپدیت کردن کافیه فقط بعد آپلود کردن از حالت زیپ خارجش کنی و به ادرس بالا بری

mnajafi33
October 5th, 2015, 15:43
دوست عزیز

موقع آپدیت اصلا نیازی به مشخصات مدیریت نیست

اشتباه مسیر رو رفتید

اسم پوشه دامین رو تغییر داده بودم بعد به ادمین تغییر نام دادم درست شد آپدیت شد
مرسی از راهنماییتون

- - - Updated - - -

سلام قبل هر کاری یه بکاپ بگیر که اگه خراب شد بتونی برگردونیش

بعد برای آپدیت کردن هم مثل گفته دوست عزیزمون نسخه مورد نظرت رو دانلود کن بعد آپلودش کن داخل قسمتی که whmcs نصبه و آدرس رو به شکل زیر بزن

خودش مستقیم میره رو مراحل آپدیت کردن کافیه فقط بعد آپلود کردن از حالت زیپ خارجش کنی و به ادرس بالا بری

اسم پوشه دامین رو تغییر داده بودم بعد به ادمین تغییر نام دادم درست شد آپدیت شد
مرسی از راهنماییتون