PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم حذف ریسلر

hanavar
September 4th, 2015, 04:32
سلام. استادان عزیز یه مشکلی پیش اومده که یه وی پی اس داریم. centos 6 64bit ودایرکت ادمین نصبه و همه چی عالی ، پکیج ریسلر ایجاد کردم. حالا به یه کاربر ریسلر دادم ، ریسلر حالا از روی سرور اصلا حذف نمیشه ! و این پیغام رو میده

Error while deleting Users

Details
You cannot delete yourself (nameuser)

هر کاری میکنم حذف نمیشه از لیست یوزر ها.
راه حلی هست ؟!ssh اینا البته بع غیر از حذف پوشه یوزر مربوطه داخل home ،، چون باز توی لیست دایرکت ادمینه هست

Ricardo
September 4th, 2015, 09:11
از ادمین حذفش کن ، احتمالا با ریسلر اومدی بالا ؛ میگه نمیتونی خودتو حذف کنی !
مثل اینکه توی ویندوز با یوزر محمد لاگین کنی بعد بخوای یوزر محمد رو حذف کنی ! قطعا نمیشه ...

hanavar
September 6th, 2015, 00:45
از ادمین حذفش کن ، احتمالا با ریسلر اومدی بالا ؛ میگه نمیتونی خودتو حذف کنی !
مثل اینکه توی ویندوز با یوزر محمد لاگین کنی بعد بخوای یوزر محمد رو حذف کنی ! قطعا نمیشه ...

نه داش اینطوری نیست حذف نتونستم بکنم از خوده ادمین اصلی .

بعدش این بحث رو دیشب بودش ! اما الان ! دیگه لوگین هم نمیتونم بکنم ، ! هیچ یوزری وارد هاست نمی تونه بشه،منم وارد ادمین اصلی نمی تونم بشم ، الان حتی پیغام یوزر پسورد اشتباه است رو هم نمیده صفجه فقط رفرش میخوره لاگین نمیشه ، نمی دونم قضیه چیه

- - - Updated - - -

نه داش اینطوری نیست حذف نتونستم بکنم از خوده ادمین اصلی .

بعدش این بحث رو دیشب بودش ! اما الان ! دیگه لوگین هم نمیتونم بکنم ، ! هیچ یوزری وارد هاست نمی تونه بشه،منم وارد ادمین اصلی نمی تونم بشم ، الان حتی پیغام یوزر پسورد اشتباه است رو هم نمیده صفجه فقط رفرش میخوره لاگین نمیشه ، نمی دونم قضیه چیه

حــــــــــــــــــــل کردم خودم !