PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نماد اعتماد

mehran2
September 2nd, 2015, 20:44
سلام خسته نباشید 3 روزه منتظر نامه رهگیری نمادم که الان کد رهگیری زدم نوشته امروز از پست تهران خارج شده .الانم قراره برم مسافرت فقط داداشم خونست اونم اطلاعی از این چیزا نداره ایا میشه بعد از این که از مسافرت اومد کد رهگیری وارد کنم؟یا تاریخ اتمامی داره؟لطفا اگر کسی بلده جواب بده مرسی

hegza
September 3rd, 2015, 01:17
سلام خسته نباشید 3 روزه منتظر نامه رهگیری نمادم که الان کد رهگیری زدم نوشته امروز از پست تهران خارج شده .الانم قراره برم مسافرت فقط داداشم خونست اونم اطلاعی از این چیزا نداره ایا میشه بعد از این که از مسافرت اومد کد رهگیری وارد کنم؟یا تاریخ اتمامی داره؟لطفا اگر کسی بلده جواب بده مرسی

بهترین راه
برو مامور منطقه توزیعتون رو پیدا کن بهش پولی بده بگو من اینم با کارت ملی نشونش بده بگو نامم که اومد برام بازش کن کدی که توشه رو برام بخون خلاص/* یا نه برگشت میخوره باید دوباره درخواست نامه بدی نامه از تهران به شهرهای به نسبت کوچک چون سفارشیه 5-10 روز طول میکشه البته مال نماد اینطوره

hamedmj
September 3rd, 2015, 01:28
اره
هروقت خواستی میتونی وارد کنی :|

mehran2
September 3rd, 2015, 09:29
سلام من ادرس سایتمو اینجور ثبت کردم
nilusms.ir/smsایا بعدا می تونم تغییرش بدم به دامین اصلی؟
nilusms.ir

hegza
September 3rd, 2015, 15:44
سلام من ادرس سایتمو اینجور ثبت کردم
nilusms.ir/smsایا بعدا می تونم تغییرش بدم به دامین اصلی؟
nilusms.ir

شدن که میشه ولی بروکراسی اداری ما که میدونید چطوره؟!!!!

mobinhost.in
September 3rd, 2015, 15:57
دوست من نامه که به دست رسید می توانید کد رو بزنید تاریخ مصرف ندارد بعنی در گذشته که نداشت