PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور ssl سایتم رو غیر فعال کنم؟

alireza_gh
September 2nd, 2015, 18:28
با سلام...در حال حاضر ssl سایتم فعال هست و برای انجام کاری باید غیر فعالش کنم...خودم کلا نصبش نکردم کسی میتونه هم روش غیر فعال کردنش رو بگه هم روش نصبش ؟ توضیحات کامل باشه لطفا
با تشکر

salar123
September 3rd, 2015, 04:10
از چه cms استفاده میکنید وردپرس اگه هم اسکریپت اختصاصی هست فایل .htaccess چک بگیرید .

k-h
September 3rd, 2015, 12:25
درود
در اسکریپت باید آدرس ها از SSL در بیارید و در فایل .htaccess باید کد هایی که ارسال میکنه سایتو به اس ال ال غیر فعال کنید

hamedmj
September 3rd, 2015, 13:38
مشکلی پیش اومده اقای قربانی ؟ :d

alireza_gh
September 3rd, 2015, 18:14
مشکلی پیش اومده اقای قربانی ؟ :d
نه حاجی دارن قالب رو نصب میکنن گفتن یه دو روز غیر فعالش کن ما نصب که کردیم دوباره وصلش کن :d

یادته در مورد یه برنامه گفتم آرشیو یه سایت رو جارو میکنه؟ تموم شد اجرا هم کردیم خیلی ردیفه :d

برا یه سایت موزیک هم میخوام بنویسم :d

hamedmj
September 3rd, 2015, 18:17
نه حاجی دارن قالب رو نصب میکنن گفتن یه دو روز غیر فعالش کن ما نصب که کردیم دوباره وصلش کن :d

یادته در مورد یه برنامه گفتم آرشیو یه سایت رو جارو میکنه؟ تموم شد اجرا هم کردیم خیلی ردیفه :d

گفتم گرفتنت :d

دمو پ.خ کن ببینم :|

riranet
September 10th, 2015, 21:30

سلام. اقا این برنامه که می فرمائید نحوه کارش چطوره.
چون منم به همچین چیزی نیاز دارم.
ممنون میشم توضیحاتش رو برام پ.خ کنید.