PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال در مورد whmcs

alipoor90
September 13th, 2010, 13:31
سلام به همه دوستان عزیز
بنده دارم یه سرویس هاست دهی راه اندازی میکنم
whm.eaglerobo.ir
اون قسمت که نوشته Customer Support و زیرش عکس لینک شده به چت لایوزیلا برای پشتیبانی
اونو چطوری میتونم بردارم یا عوض کنم ؟
بنده یه پنل whm و درگاه پرداخت زرین پال دارم چجوری میتونم تنظیم کنم بعد از پرداخت به صورت انی اکانت رو خودش بسازه ?
من این نسخه رو از یکی از دوستان خریدم که خودش استفاده میکرد و الان سایتش رو بسته اینو به من فروخته و میگه لایسنس داره
من هر ی سعی کردم بفهمم لایسنس یا نال نتونستم
اگه ممکنه شما یه چکی بکنید ممون میشم
راستی برای سایت اصلی که لیست قیمت و .... وش باشه رو چه اسکریپتی پیشنهاد میکنید؟

---------- Post added at 01:31 PM ---------- Previous post was at 12:56 PM ----------

دوستان لطفا جواب بدید
هرکی بتونه منو راه بندازه در مورد این سیستم 500 مگ هاست لینوکس تقدیمش میکنم

Online24
September 13th, 2010, 13:38
Livechat رو با ویرایش قالب میتونید تغییر بدید یا حذف کنید .

متاسفانه نسخه شما بدون لایسنس و از نوع null هست .

This domain is not authorized to be using WHMCS.
Please report the url to the installation to us here

alipoor90
September 13th, 2010, 14:40
بنده یه پنل whm و درگاه پرداخت زرین پال دارم چجوری میتونم تنظیم کنم بعد از پرداخت به صورت انی اکانت رو خودش بسازه ?
کجای قالب رو ویرایش کنم؟
با تشکر

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 01:56 PM ----------

این ارور رو میده هنگام ساخت اکانت (Curl Error) Couldn't resolve host '178.63.16.4:2086' - code: 6

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

ببخشید یه سوال دیگه
از کجا یه پسوند برای ثبت دامین اضافه کنم

---------- Post added at 02:40 PM ---------- Previous post was at 02:29 PM ----------

کسی نیست به یه بدبخت بی نوا کمک کنه؟
بیخیال چند مورد رو خودم حل کردم بقیه رو هم خودم حل میکنم
نخواستیم

IranianServer
September 13th, 2010, 16:51
برای اضافه کردن درگاه پرداخت ؛ ابتدا شما باید ماژول درگاه پرداخت زرین پال رو از سایت زرین پال دریافت کنید.
برای تنظیمات ماژول به آدرس روبرو برید. http://mydomain.com/whmcs/admin/configgateways.php

برای ساخت اکانت بصورت آنی به آدرس روبرو برید : configproducts.php
پس از انتخاب سرویس مورد نظر به برگه Module Setting برید و از قسمت آخر گزینه ی مناسب را انتخاب کنید.

این ارور رو میده هنگام ساخت اکانت (Curl Error) Couldn't resolve host '178.63.16.4:2086' - code: 6

شما هنگامی که داشتید سرور WHM رو به WHMCS معرفی می کردید Acces code را وارد کردید ؟!

ببخشید یه سوال دیگه
از کجا یه پسوند برای ثبت دامین اضافه کنم

برای تعیین قیمت/پسوند دامین به آدرس روبرو برید : /configdomains.php

alipoor90
September 13th, 2010, 18:50
اقا دست طلا خیلی مردی:69:
یه سوال دیگه:
من سرور و اتوماتیک و این حرفا رو ساختم و تست م کردم و جواب داد
اما وقتی گزینه میخوااهم ارهاست برای من دامنه جدید ثبت کندد را ممیزنم و یک دامنه آزاد انتخاب میکنم و یا قسمت نام سرور های شرکت را روی دامنه تنظیم میکنم راانتخاب میکنم و یک دامنه ثبت نشده وارد میکنم سفارش روخودش تایید میکنه و سبز هم میشه ولی توی اونن سفارش لینک ورود به وب میل و ورود به پنل رو میزاره ولی یوزر پسورد رو نمیزاره توی پنل ریسلر خودم هم چک کردم اکانت ساخته نمیشه
در حالی که وقتی دامنه google.com یا nic.ir رو وارد کردم ساخت! و درست درست بود!
مشکل از چیه؟

IranianServer
September 13th, 2010, 20:15
و سازنده ی vbuletion تشکر را آفرید ... :D

شما تنظیمات سرور را درست وارد کردید ؟؟

alipoor90
September 14th, 2010, 11:02
آاره وقتی بررای سفارش در مرحله دامین گزینه dns رو تنظیم میکنم رو انتخاب کنم و یک دامین ثبت شده وارد کنمم جواب من با nic.ir و google.com تست کردم
ولی قتی دامین الکی مثل testtest.ir یا testtest.com وارد میکنم نمیسازه ولی وقتی میرم تتو سرویس ها اون سرویس سبز هست ولی اکانت cpanel اش ساخته نشده
باا تشکر vbuletioniiiiiiii

megfa
December 27th, 2010, 22:07
سلام
من می خام از ماژول dottk در whmcs استفاده کنم
آیا کسی امتحان کرده؟
می خوام هاست رایگان +دامنه رایگان dot.tk ارائه بدم
اگه راهنمایی کنید من ممنون می شم

alipoor90
December 28th, 2010, 09:41
ارائه هاست رایگان ممنوع!

winsent
December 28th, 2010, 10:21
Livechat رو با ویرایش قالب میتونید تغییر بدید یا حذف کنید .

متاسفانه نسخه شما بدون لایسنس و از نوع null هست .

This domain is not authorized to be using WHMCS.
Please report the url to the installation to us here

با سلام.
از کجا میشه تست کرد و فهمید که نسخه نال شده هست یا نه؟!

alipoor90
December 28th, 2010, 12:00
اینجور که من فهمیدم از خود سایت whmcs

faraztd
April 6th, 2011, 10:48
با سلام
جگونه میشه محصولات رو بالا پایین کرد و ترتیب براشون گذاشت من وقتی محصولات رو تعریف میکنم حتی به ترتیب بازم بالا پایین خودش میذاره ؟!!

saeed25
April 6th, 2011, 11:33
درود
در بخش "محصول ها"(Producsts) این امکان با پیکانهای بالا و پایین میسر است

faraztd
April 6th, 2011, 11:41
سعید عزیز ممنون از پاسخت ولی بدبختی همینه که نداره فلش !!!

saeed25
April 6th, 2011, 12:03
دروود
مگر چه نسخه ای نصب کرده اید؟

faraztd
April 6th, 2011, 12:21
4.4.2

EXXXIR
April 6th, 2011, 13:50
با سلام

برای جابه جایی گروه ها از فلش ها باید استفاده کنید
اما برای ترتیب محصولات باید وارد محصول بشید و در فیلدSort Order به ترتیبی که می خواین از یک به بالا عدد بدین تا ترتیب دلخواه حاصل بشه

faraztd
April 6th, 2011, 14:01
بله این کار رو کردم درست شد ولی فلش بازم نیدیم و نداره بازم ممنون از راهنمایی شما

شرمنده 3 سئوال دیکه هم داشتم
1. زمانی که از ادمین یک سرویس رو برای یک مشتری تعریف میکنیم خود سیستم میفهمه که بعد 1 سال از تاریخ تنظیم شده فاکتور بفرسته یا باید تاریه اتمام رو جایی وارد کرد ؟
2. کران جاب ها رو از کجا همشون رو ببینم تا بخام در هاست تعریف کنیم
3. با اینکه سرور رو معرفی کردم و لیست هاست ها رو نمایش میده ولی انپورت نمیکنه و خطا میده

saeed25
April 6th, 2011, 14:07
بله این کار رو کردم درست شد ولی فلش بازم نیدیم و نداره بازم ممنون از راهنمایی شما

شرمنده 3 سئوال دیکه هم داشتم
1. زمانی که از ادمین یک سرویس رو برای یک مشتری تعریف میکنیم خود سیستم میفهمه که بعد 1 سال از تاریخ تنظیم شده فاکتور بفرسته یا باید تاریه اتمام رو جایی وارد کرد ؟
2. کران جاب ها رو از کجا همشون رو ببینم تا بخام در هاست تعریف کنیم
3. با اینکه سرور رو معرفی کردم و لیست هاست ها رو نمایش میده ولی انپورت نمیکنه و خطا میده

دروود
پس چگونه این کار را کردید؟؟!!
1:شما باید در صورتحساب دوره ارسال را مشخص کنید.
2:در بخش های خودشان هر Corn را می توانید ببینید.
3:چه خطایی؟

faraztd
April 6th, 2011, 14:23
دروود
پس چگونه این کار را کردید؟؟!!
1:شما باید در صورتحساب دوره ارسال را مشخص کنید.
2:در بخش های خودشان هر Corn را می توانید ببینید.
3:چه خطایی؟

سعید عزیز از همان Sort Order استفاده کردم و ترتیب بندی کردم

1. دوره رو رو یک سال گذاشتم ولی داخلش که میری پس Next Due Date جی جون همانند تاریخ Registration Date هست .
2. مثلا برای ارسال نامه کران ها رو ندیدم مصلا برای اینکه سر رسید هاست ها نامه بره باید کران تعریف کرد ؟ اگر باید تعریف کرد کجا هست ؟
3. :D دیگه خطا نداد و وارد کرد ولی کجا ریخت و از کجا میشه داد به مشتری ؟

saeed25
April 6th, 2011, 14:31
دروود
1:باید تاریخ ارسال سپسین(بعدی) را در اینجا تنظیم کنید،و همچنین زمانیکه سیکل دوره را بر روی مثلا 1 ماه قرار دهید،خودکار 30 روز پس از تاریخ ثتب سرویس،پیام ارسال می شود(صورتحساب)
2:برای ارسال صورتحساب ها شما نباید کاری اجام دهید و تنها باید برای هر سرویس/دستاورد(محصول) یک دوره تعریف نمایید.Cronjob ها برای ارسال زمان مانده یک دامنه و یا مسدود سازی خودکار (Suspend)یک سرویس و .. می باشند و نه ارسال صورتحساب ها.
3:درست متوجه نشدم.

faraztd
April 6th, 2011, 14:41
دروود
1:باید تاریخ ارسال سپسین(بعدی) را در اینجا تنظیم کنید،و همچنین زمانیکه سیکل دوره را بر روی مثلا 1 ماه قرار دهید،خودکار 30 روز پس از تاریخ ثتب سرویس،پیام ارسال می شود(صورتحساب)
2:برای ارسال صورتحساب ها شما نباید کاری اجام دهید و تنها باید برای هر سرویس/دستاورد(محصول) یک دوره تعریف نمایید.Cronjob ها برای ارسال زمان مانده یک دامنه و یا مسدود سازی خودکار (Suspend)یک سرویس و .. می باشند و نه ارسال صورتحساب ها.
3:درست متوجه نشدم.

1. از کجا بعد پنل من فارسی نیست جون فایل فراسی ساز خلی ناقص بود برای این نصب نکردم میشه انگلیسی رو بگی از کجا تنظیم کنم
2. ممنون
3. بعد اینکه یک دامنه از whm وارد کردیم از کجا به یک مشتری که داخل whmcs داریم تعریف کنیم ینی وامنه واره را به یک مشتری به عنوان سرویسش بدیم

saeed25
April 6th, 2011, 16:03
1: next due date
3: باز هم درست متوجه نشدم،اگر شما منظروتان این است که چگونه یک دامنه را به یک مشتری در WHMS بدهیم،با آسانی می توانید از گزنه add domain اسفاده نمایید.
*دامنه ها جدا از دیگر سرویس های ارائه شده می باشند و روی خود WHMC تعریف شده اند.

faraztd
April 6th, 2011, 16:12
سعید جان ممنون اگر next due date را خالی بگذاریم خود به خود بعد از یکسال هر سال فاکترو میفرسته برای مشتری یا نه باید حتما پر شه ؟

nima17701
April 6th, 2011, 23:49
سلام دوستان ، من اطلاعات WHM را وارد کردم ولی پس از ثبت سفارش ، سرویس مورد نظر را به صورت اتوماتیک نمیسازه و برای من این ایمیل میاد :
سرویس مورد نظر کاربر زیر پس از پرداخت با موفقیت ایجاد نشده است.

شناسه کاربر : 1

شناسه سرویس : 9
محصول : 500 مگابایت فضا
دامنه : 6y2000.ir (http://6y2000.ir/)

خطا : (Curl Error) Couldn't resolve host '' - code: 6

ممنون میشم راهنماییم کنید

EXXXIR
April 7th, 2011, 02:08
سلام دوستان ، من اطلاعات WHM را وارد کردم ولی پس از ثبت سفارش ، سرویس مورد نظر را به صورت اتوماتیک نمیسازه و برای من این ایمیل میاد :
سرویس مورد نظر کاربر زیر پس از پرداخت با موفقیت ایجاد نشده است.

شناسه کاربر : 1

شناسه سرویس : 9
محصول : 500 مگابایت فضا
دامنه : 6y2000.ir (http://6y2000.ir/)

خطا : (Curl Error) Couldn't resolve host '' - code: 6

ممنون میشم راهنماییم کنید

erver Command Error - Curl Error - Couldn't resolve host (6)
This error message indicates that you don't have a server selected for the account to be setup on. Check you have a default server set in Setup > Servers and that a server is selected on the account that you are trying to setup.

nima17701
April 7th, 2011, 15:45
erver Command Error - Curl Error - Couldn't resolve host (6)
This error message indicates that you don't have a server selected for the account to be setup on. Check you have a default server set in Setup > Servers and that a server is selected on the account that you are trying to setup.
سلام دوست عزیز من متوجه نشدم ، میشه بیشتر راهنمایی کنید

lkmew
June 15th, 2011, 20:30
تو قسمتی که انتخاب می کنیم بسته های هاست اتوماتیک ایجاد بشه تفاوت این سه گزینه با هم دقیقا چیه؟:

Automatically setup the product as soon as an order is placed
Automatically setup the product as soon as the first payment is received
Automatically setup the product when you manually accept a pending order

EXXXIR
June 15th, 2011, 20:35
تو قسمتی که انتخاب می کنیم بسته های هاست اتوماتیک ایجاد بشه تفاوت این سه گزینه با هم دقیقا چیه؟:

1- ایجاد اتومات بعد از اینکه سفارش ایجاد شد (پرداخت نشده هنوز)
2- ایجاد اتومات بعد از اینکه سفارش پرداخت شد
3- ایجاد اتومات بعد از اینکه سفارش به صورت دستی توسط شما تایید شد

lkmew
June 15th, 2011, 20:44
1- ایجاد اتومات بعد از اینکه سفارش ایجاد شد (پرداخت نشده هنوز)
2- ایجاد اتومات بعد از اینکه سفارش پرداخت شد
3- ایجاد اتومات بعد از اینکه سفارش به صورت دستی توسط شما تایید شد

تو گزینه دوم یعنی اگه کاربر شماره فیش رو هم وارد کنه هاستش اتوماتیک ساخته میشه یا منظورش بعد از پرداخت انلاینه؟

megfa
June 26th, 2011, 23:56
ارائه هاست رایگان ممنوع!
ایرادش چی هست؟!!

lkmew
December 24th, 2011, 15:50
هر کی به ایمیلی که تو whmcs تعریف کرده ایم ایمیل می زنه این جواب رو دریافت میکنه:

"ایمیل شما برای سیستم پشتیبانی ما قابل قبول نیست زیر این ایمیل در حساب مشتری ثبت نشده است. اگر شما نیاز به کمک دارید، لطفا از آدرسی ایمیلی که با آن عضو شده اید و برای ورود به ناحیه کاربری استفاده می کنید، مجددا درخواست خود را ارسال نمایید."

این مشکل رو چطور میشه حل کرد؟

saeed25
December 24th, 2011, 15:55
با دروود
کافی است در بخش دپارتمان های پشتیبان،بخش مورد نظر را ویرایش نمایید و گزینه allow only registered client ... راغیر فعال نمایید
البته با این کار هر کسی می تواند به بخش مورد نظر تیکتی ارسال نماید،در حالی که این راه را برای هرزنامه نگاران باز می گکذارد.

H.G.N
December 24th, 2011, 16:23
بله - دوست عزیز برای اینکه بخواهید تمامی مشتریان و کاربران چه ثبت نام کرده و چه نکرده با شما در ارتباط باشند .

بر روی دپارتمان مورد نظر کلیک کنید و گزینه اجازه ارسال تیکت برای مشتریان ثبت نام کرده تیکش را بردارید .