PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وب سرور مناسب برای ویندوز + اجرای php , htaccess

MR.SAEIIID
September 2nd, 2015, 11:17
وقت بخیر
از افزونه ای تو وردپرس استفاده میکنیم به نام advance vip برای مدیریت کاربران ویژه و سرور مجازی هم داریم برای اپ فایلها
خود افزونه حاوی یک پوشه بنام remote هست که این پوشه تو هاست دانلود یا سرور مجازی ریخته میشه و کارش محفاظت از فایلهایی هست که برای دانلود قرار داده میشه .ما برای وبسرور از زمپ استفاده کردیم(چون میدونستیم رو زمپ کار میکنه و کدها فراخونی میشن) ولی اصلا راضی کننده نیست.سرعت دانلود افتضاح و به کل شبها هم دانلود نمیشه
میخوام ببینم ایا میتونم این پوشه و اطلاعاتشو که در ادامه آپ میکنم براتون که چندتا کد ساده هست و رو iis یا nginx (مخصوصا iis)منتقل کنم طوری که عمل کنه رو سرور مجازیمون؟؟؟!
ممنون پیشاپیش.فایل تو پیوت دانلود کنید لطفا

salar123
September 3rd, 2015, 04:34
میتونید زمپ رو پاک کنید iis رو جایگزین کنید که اموزش نصب iis تو انجمن زیاد هست . و اگه اسکریپت php رو سرور دارید کانفیگ fastcgi انجام بدید و nginx هم همیشه در کنار وب سرور ها نصب میشه و به صورت relove ***** هست. iis_
nginx و apache_nginx

Majiiid
September 3rd, 2015, 19:04
با سلام

دوست عزیز از nginx استفاده کنید که برای هاست دانلود فوق العاده است

کارایی های زیادی داره هم سرعت دانلود رو به مراتب بیشتر میکنه هم نیازی که الان دارید رو برآورد میکنه و هم یکسری تنظیمات میتونین روش انجام بدین مثل محدود کردن سرعت دانلود برای کاربران رایگان
وکلی کارهای دیگه ک سرور شمارو به ی هاست دانلود کارآمد تبدیل میکنه البته اگر خوب کانفیگ بشه

hossein.itman
September 4th, 2015, 18:21
سلام
بنده هم همین مشکل رو دارم.
مشکل اصلی اینجاست که بدون دلیل به 80% میرسه و سرعت بطور عجیبی کاهش پیدا میکنه
fastCGI فایل htaccess رو میخونه؟

با تشکر

salar123
September 4th, 2015, 22:26
اره
fastCGI فایل htaccess رو میخونه. و سرعت بهتره یه نگاه به مصرف منابع سروتون هم بندازید.

gigabyte2052
September 5th, 2015, 15:45
Activate Fast cgi on iis 7 or later

http://php.net/manual/en/install.windows.iis7.php

riranet
September 5th, 2015, 22:14
بنظرم از انجینیکس استفاده کنید. تفاوتش رو کاملا حس خواهید کرد.
یا حداقا بصورت ****** ریورس روی اپاچی کانفیگ کنید. که کانفیگ سختی هم نیست و راحت میتونید اموزش هاش رو پیدا کنید.