PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ویندوز سرور 2008 -پلسک

ghazal
September 13th, 2010, 12:56
سلام

مشکلی که الان پیش آمده هر سایتی را که از سرور قبلی مون به سرور اختصاصی الان که پلسک 9.5.2 داره منتقل می کنم با عکس ها مشکل داریم ....یعنی تمام قسمت ها بالا می آید ولی عکس ها همه ضربدر می یان و بچه های برنامه نویس باید دستی عکس ها را درست کنند که خوب در حجم بالا منطقی نیست ...

می خواستم بدونم در پلسک جایی هست که تنظیم خاصی باشه و من انجام نداده باشم ؟مثلا پرمیشن خاصی و یا........

Aria
September 13th, 2010, 13:21
سلام.

مکان صحیح پرسیدن این سوال در بخش مربوط به Plesk هست که شما مجدداً سوال مربوط به Plesk رو در بخش سرور اختصاصی ارسال کرده اید.

همینطور به نظر جواب سوال قبلی شما که مشابه با همین سوال بود داده شده ؟

مشکل آپلود فایل در Win2008 (http://www.webhostingtalk.ir/f55/14784)

اگر موضوع با تاپیک بالا متفاوت هست، بهتر هست یک یا چند عکس از صحفه خاطی قرار بدید تا بهتر بشه مشکل رو بررسی کرد.

با تشکر.

ghazal
September 13th, 2010, 13:42
بله حق با شماست ولی من احساس می کنم اینجا سریع تر پاسخ داده می شه...

این موردش فرق می کنه سوال قبلی ما امکان اد کردن عکس در ادیتور را نداشتیم ولی الان عکس ها وقتی سایت را منتقل می کنیم نشان داده نمی شود به عنوان مثال سایت bahargilan.com را من منتقل کردم نگاه کنید عکس ها نیست

Aria
September 13th, 2010, 13:53
سلام.

بله حق با شماست ولی من احساس می کنم اینجا سریع تر پاسخ داده می شه...

** در هر حال نظم انجمن باید رعایت بشه و در غیر این صورت کاربر خاطی اخطار دریافت خواهد کرد و موارد دیگر به ترتیب اجرا خواهد شد تا زمانی که کاربر به قوانین انجمن احترام بگزارد.

این موردش فرق می کنه سوال قبلی ما امکان اد کردن عکس در ادیتور را نداشتیم ولی الان عکس ها وقتی سایت را منتقل می کنیم نشان داده نمی شود به عنوان مثال سایت bahargilan.com را من منتقل کردم نگاه کنید عکس ها نیست.

** احتمالاً سایت در رایانه شخصی شما مشکل دارد. لطفاً فایل ضمیمه رو مشاهده کنید.

با تشکر.

ghazal
September 13th, 2010, 14:07
چشم حتما از این به بعد رعایت می کنم

من عکس های خبری را می گم

فایل را ملاحظه بفرمائید