PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم دیتاسنتر برای سایت فیلم

mohsen1771
September 1st, 2015, 21:23
درود و عرض ادب

دوستان ما یه سایت داریم رو به رشد هست، هر هفته هم ***** میشیم. میخوایم یه سرور خوب تهیه کنیم
برای میزبانی سایت شما کدوم دیتاسنتر پیشنهاد میدید از نظر کیفیت. و چه نوع مشخصاتی؟
یکیم نیاز داریم. که هر روز منیج کنه سرور رو. (مهم)
دوستان لطفا آفر ندید فقط پیشنهاد بدید.

hegza
September 1st, 2015, 21:36
وقتی بوی پول نیاد تاپیکتون بی جواب میمونه(معمولا نه همیشه!!!)
از هلند بگیرید خوبه البته بنسبت پولت https://www.worldstream.nl/select_dedicated.php?id=3
منیج هم یکبار درست انجام بدن (انجین ایکس)نیازی نیست هر روز منیج کنه+مانیتورینگ هم از یک سایت خارجی بگیر مشکل پیش بیاد بهت پیام بده

armin.rf
September 1st, 2015, 21:47
ابتدا پیشنهادم ایرانه
دوم هلند
سوم هتزنر

به هر حال نظر شخصی بود :x

TN Projects
September 1st, 2015, 21:53
درود و عرض ادب.
پیشنهاد میکنم سرور مجازی با منابع اختصاصی بگیرید.
در خصوص دیتاسنتر سعی کنید از کشورهای اروپایی مخصوصا پینگ کمتر به ایران سرور بگیرید.
دیتاسنترهایی مثل هتزنر، او وی اچ و لیزوب بخوبی جوابگو کارتون هستند.
رم 2 تا 4 فعلا مناسب کارتون هست (باتوجه به آمار و فشار روی سرور باید بررسی کرد و پیشنهاد داد) - هارد حتما و حتما ssd بگیرید و همچنین ترجیحا سی پیو دو هسته ای بگیرید.
کانفیگ بسیار بسیار مهم هست و سعی کنید گول هر کانفیگی رو نخورید مخصوصا اکثر کانفیگ های رایگان !
در خصوص مدیریت هم ما خودمون هزینه 50 تا صدتومن میگیریم ماهانه (برای سایت شما همون 50 هزار تومان متناسب هست)
درصوت نیاز به مشاوره نسبتا کامل در تماس باشید.

hegza
September 1st, 2015, 21:53
ابتدا پیشنهادم ایرانه
دوم هلند
سوم هتزنر

به هر حال نظر شخصی بود :x

میگه سایتش هفته ای یکبار منهدم میشه بیاد ایران که خودشم منهدم میشه !!!!

mhiizadi
September 1st, 2015, 22:32
میگه سایتش هفته ای یکبار منهدم میشه بیاد ایران که خودشم منهدم میشه !!!!

اینجور نیست ؛ بنده سایت های فیلمی دارم میبینم روزانه، که سرور ایران دارند و به خوبی دارن کار میکنند ؛ یک روز در میون هم ***** میشن

mohsen1771
September 1st, 2015, 22:32
وقتی بوی پول نیاد تاپیکتون بی جواب میمونه(معمولا نه همیشه!!!)
از هلند بگیرید خوبه البته بنسبت پولت https://www.worldstream.nl/select_dedicated.php?id=3
منیج هم یکبار درست انجام بدن (انجین ایکس)نیازی نیست هر روز منیج کنه+مانیتورینگ هم از یک سایت خارجی بگیر مشکل پیش بیاد بهت پیام بده

مشکل پول نیست، بهترین کیفیت میخوایم و بهترین منیج که طرف آدمه درستی باشه
2 روز اول نباشه. بعد دیگه ول کنه
فشار هم زیاده سایتمون سنگینه!!!
و هرروزم در حال رشده.

armin.rf
September 1st, 2015, 22:37
پیشنهاد میکنم برای سرور فیلم از سرور مجازی استفاده نکنید

اگر با ایران مشکل دارید گزینه دو و سه خوب هستن

mohsen1771
September 1st, 2015, 22:39
پیشنهاد میکنم برای سرور فیلم از سرور مجازی استفاده نکنید

اگر با ایران مشکل دارید گزینه دو و سه خوب هستن

سرورمجازی استفاده نمیکنیم، و سرور مجازی هم نمیخوایم.
برای میزبانی سایت نیاز به سرور اختصاصی داریم

yourhosting
September 1st, 2015, 22:41
مشکل پول نیست، بهترین کیفیت میخوایم و بهترین منیج که طرف آدمه درستی باشه
2 روز اول نباشه. بعد دیگه ول کنه
فشار هم زیاده سایتمون سنگینه!!!
و هرروزم در حال رشده.
سلام
دوست عزیز یک سایت فیلم هست مثلا روزانه 10ترابایت دانلود داره یک سایت هم اصلا بازدید چندانی نداره ایا منابع این دو سایت یکی هست؟!
شما فقط فرمودید سایت فیلم داریم سرور چی پیشنهاد میدید!
خب اول میزان بازدید - ترافیک مصرفی رو مشخص کنید تا بشه گفت چه مقدار منابع نیاز دارید!
به طور معمول شما یک سرور رم 4 با cpu 1 هسته اختصاصی تهیه کنید و کانفیگ حرفه ای انجام بدید جوابگوتان خواهد بود(nginx)
همینطور باید هارد هم کیفیت مناسب داشته باشه وگرنه شما نمیتونید روی هاردی که مثلا طرف 20 vm دیگه بالا اورده کیفیت خوبی رو تجربه کنید (حتی اگر پورت قوی داشته باشه)
باتوجه به اینکه سایت دانلود هست و ssd اصلا به صرفه نیست بهتره یک سرور اختصاصی تهیه کنید اگر هم قصد هزینه بالا ندارید حداقل یک vps با کیفیت با هارد اختصاصی تهیه کنید جوابگویتان خواهد بود
موفق باشید

- - - Updated - - -

درمورد مدیریت سرور هم کسی نمیاد رایگان واستون وقت بزاره و مانیتورینگ کنه هرشب بهتره این کار رو یک کانفیگر حرفه ای بسپارید

mohsen1771
September 1st, 2015, 22:45
سلام
دوست عزیز یک سایت فیلم هست مثلا روزانه 10ترابایت دانلود داره یک سایت هم اصلا بازدید چندانی نداره ایا منابع این دو سایت یکی هست؟!
شما فقط فرمودید سایت فیلم داریم سرور چی پیشنهاد میدید!
خب اول میزان بازدید - ترافیک مصرفی رو مشخص کنید تا بشه گفت چه مقدار منابع نیاز دارید!
به طور معمول شما یک سرور رم 4 با cpu 1 هسته اختصاصی تهیه کنید و کانفیگ حرفه ای انجام بدید جوابگوتان خواهد بود(nginx)
همینطور باید هارد هم کیفیت مناسب داشته باشه وگرنه شما نمیتونید روی هاردی که مثلا طرف 20 vm دیگه بالا اورده کیفیت خوبی رو تجربه کنید (حتی اگر پورت قوی داشته باشه)
باتوجه به اینکه سایت دانلود هست و ssd اصلا به صرفه نیست بهتره یک سرور اختصاصی تهیه کنید اگر هم قصد هزینه بالا ندارید حداقل یک vps با کیفیت با هارد اختصاصی تهیه کنید جوابگویتان خواهد بود
موفق باشید

- - - Updated - - -

درمورد مدیریت سرور هم کسی نمیاد رایگان واستون وقت بزاره و مانیتورینگ کنه هرشب بهتره این کار رو یک کانفیگر حرفه ای بسپارید

ببین داداش اولا من نگفتم سرور واسه دانلود نیاز دارم.
گفتم واسه میزبانی،....
ترافیک هم بالای 30 ترابایت ماهانه. تاپیک هم صرفا پیشنهاد هست نه درخواست. که بگم چه سیستمی نیاز دارم گفتم واسه میزبانی چه چیزی پیشنهاد میدید
هارد ssd فکر کنم جوابگو باشه چون اطلاعات فیلم نیست اطلاعات سایت هست نمیخوایم 20 ترابایت اطلاعات بریزیم تو سرور.
وی پی اس هم نیاز نداریم فقط اختصاصی.. چون سایت مون بازدید زیاد داره و فشار زیاد میاره.
وبنده نگفتم بیاید مفتی منیج کنید، چند پست بالاتر بخونید می بینی که نوشتم مشکل پول نیست ،مشکل انسان بودن طرفه که چجوری منیج کنه و نپیچونه !!(متاسفانه 70% افراد 2 روز اول خوبن بعد دیگه منیج نمیکنن و درست جواب نمیدن)
موفق باشی

company_hosting
September 2nd, 2015, 02:22
سلام

شما در بخش درخواست سرویس پست بدهید
افر + قیمت به شما پیشنهاد میشود

موفق باشید

hegza
September 2nd, 2015, 03:53
ببین داداش اولا من نگفتم سرور واسه دانلود نیاز دارم.
گفتم واسه میزبانی،....
ترافیک هم بالای 30 ترابایت ماهانه. تاپیک هم صرفا پیشنهاد هست نه درخواست. که بگم چه سیستمی نیاز دارم گفتم واسه میزبانی چه چیزی پیشنهاد میدید
هارد ssd فکر کنم جوابگو باشه چون اطلاعات فیلم نیست اطلاعات سایت هست نمیخوایم 20 ترابایت اطلاعات بریزیم تو سرور.
وی پی اس هم نیاز نداریم فقط اختصاصی.. چون سایت مون بازدید زیاد داره و فشار زیاد میاره.
وبنده نگفتم بیاید مفتی منیج کنید، چند پست بالاتر بخونید می بینی که نوشتم مشکل پول نیست ،مشکل انسان بودن طرفه که چجوری منیج کنه و نپیچونه !!(متاسفانه 70% افراد 2 روز اول خوبن بعد دیگه منیج نمیکنن و درست جواب نمیدن)
موفق باشی
با تمام احترام خدمتتون عرض کنم تاپیک رو بد شروع کردید و وقتی بحث فیلم میاد یعنی دانلود وگرنه برای مطلب که فرقی نمیکنه فان میخواد بریزه تو سایتش یا معرفی فیلم
بر خلاف تصور که تقریبا یم اصل شده در بین هاستینگ ها فوری میگن ssd با اینکه یک نقطه قوت این نو هارد سرعت بعضا 5-10 برابری اون نسبت و هاردهای سری ساتا 2 هست اما ضعف های بسیاری داره که نمونش میشه به عمر کوتاه اون اشاره کرد. این نوع هاردها برای کارهای سریع اما با طول عمر کم(چندین ماه)ساخته شدند مثل کارهای انکریپت و... ولی هاردهای ساتا3 و ساس بهترین گزینه برای سایتهایی خواهند بود که دوست دارند چندین سال روی یک سرور پایدار باشند تا سالی یکبار تغییر سرور یا هارد بدن اصولا هارهای ssd رو برای قسمت رووت استفاده میکنن(برای سایتهای با حجم دیتا بیس بالا) که اینکار سرعت سوال و جواب میان برنامه و دیتا بیس رو بشدت بالا میبره. و صد البته حتما با رید حداقلی 1

- - - Updated - - -

البته برای نصب او اس هم استفاده داره دقت کرده باشید نوت بوک هایی که میان به بازار بین 20 تا 120 گیگ اس اس دی کنار 1 الی 2 ترار هارد دیسک ساتا میزارند و هدفی جز این هم دنبال نمیکنند

mohsen1771
September 2nd, 2015, 04:34
با تمام احترام خدمتتون عرض کنم تاپیک رو بد شروع کردید و وقتی بحث فیلم میاد یعنی دانلود وگرنه برای مطلب که فرقی نمیکنه فان میخواد بریزه تو سایتش یا معرفی فیلم
بر خلاف تصور که تقریبا یم اصل شده در بین هاستینگ ها فوری میگن ssd با اینکه یک نقطه قوت این نو هارد سرعت بعضا 5-10 برابری اون نسبت و هاردهای سری ساتا 2 هست اما ضعف های بسیاری داره که نمونش میشه به عمر کوتاه اون اشاره کرد. این نوع هاردها برای کارهای سریع اما با طول عمر کم(چندین ماه)ساخته شدند مثل کارهای انکریپت و... ولی هاردهای ساتا3 و ساس بهترین گزینه برای سایتهایی خواهند بود که دوست دارند چندین سال روی یک سرور پایدار باشند تا سالی یکبار تغییر سرور یا هارد بدن اصولا هارهای ssd رو برای قسمت رووت استفاده میکنن(برای سایتهای با حجم دیتا بیس بالا) که اینکار سرعت سوال و جواب میان برنامه و دیتا بیس رو بشدت بالا میبره. و صد البته حتما با رید حداقلی 1

- - - Updated - - -

البته برای نصب او اس هم استفاده داره دقت کرده باشید نوت بوک هایی که میان به بازار بین 20 تا 120 گیگ اس اس دی کنار 1 الی 2 ترار هارد دیسک ساتا میزارند و هدفی جز این هم دنبال نمیکنند

بله اشتباه از بنده بوده که تاپیک بد شروع کردم،
در مورد هارد ssd ممنون که توضیح دادید شما پس هارد ساتا3 یا ساس پیشنهاد میدید؟

AbtinServer
September 2nd, 2015, 08:36
درود و عرض ادب

دوستان ما یه سایت داریم رو به رشد هست، هر هفته هم ***** میشیم. میخوایم یه سرور خوب تهیه کنیم
برای میزبانی سایت شما کدوم دیتاسنتر پیشنهاد میدید از نظر کیفیت. و چه نوع مشخصاتی؟
یکیم نیاز داریم. که هر روز منیج کنه سرور رو. (مهم)
دوستان لطفا آفر ندید فقط پیشنهاد بدید.

برای میزبانی سایت سرورهای ssd سویواستارت پیشنهاد میشه
قیمت و آپتایم مناسب
ولی برای هاست دانلود سرور ایران با پورت داخلی 10 گیگ پیشنهاد می شود.

asrhosting
September 2nd, 2015, 09:31
اگر فیلم های هالیوودی و غیر مجاز هست پیشنهاد میشه در ایران میزبانی نکنید که سریعا پلیس فتا پیگیر و سرورتون رو خاموش میکنن .
بهتره خارج از ایران و روی سرور های ovh میزبانی کنید .

Raykaco
September 2nd, 2015, 09:44
سلام

بهترین گزینه ها

اول ایران | دوم آلمان | سوم فرانسه هست

البته تمامی اینا وقتی بهترین میشن که منابع شما قوی و اختصاصی باشد