PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نماد اعنماد

mehran2
September 1st, 2015, 08:59
سلام دوستان من کارای نماد اعتماد انجام دادم حالا نوشته 89روز هی روز به روز کمتر میشه این واسه چی هست؟برسه به 0چه اتفاقی میوفته؟

- - - Updated - - -

کسی نبود بلد باشه؟

hamidrez4
September 1st, 2015, 09:11
مدت زمان دریافت نماد اعتماد 3 ماه طول میکشه دوست عزیز...باید صبر کنید تا 89 روز باقی مونده هم تموم بشه تا اگر اطلاعاتتون درست بود نماد رو دریافت میکنید..

mehran2
September 1st, 2015, 09:14
تشکر ایا بعد سه ماه دیگه دوباره باید نامه بفرستم به شرکت؟

almandata
September 1st, 2015, 09:31
سلام

نماد شما الان فعال یه فایل html باید تو هاستتون اپلود کنید + کد رو بذاری تو ایندکس سایتتون که نماد نشون داده بشه

شکر ایا بعد سه ماه دیگه دوباره باید نامه بفرستم به شرکت؟ خیر فقط باید شماره موبایل و شماره ثابت و یه نامه برات پست می کنن اونارو هر سه ماه یه بار دوباره انجام بدید که تایید بشن!

mehran2
September 1st, 2015, 09:34
تشکر پس دیگه احتیاجی به ثبت دوباره مدارک نیست؟و دوباره احتیاجی نداره مدارکو ارسال کنم؟اخه تا نامه نفرستم به شرکتشون فکر نکنم نامه بفرستن

Computer
September 1st, 2015, 09:37
سلام
اون قسمت برای اینا هستش و مدت زمان نماد یک ساله هستش
تایید صحت آدرس محل کسب و کار
تایید صحت تلفن ثابت
تایید صحت تلفن همراه
بعد از 90 روز باید دوباره اینا تایید بشن
موفق باشید

- - - Updated - - -

تشکر پس دیگه احتیاجی به ثبت دوباره مدارک نیست؟و دوباره احتیاجی نداره مدارکو ارسال کنم؟اخه تا نامه نفرستم به شرکتشون فکر نکنم نامه بفرستن

خیر نیاز نیستش
فقط از http://ec.ulc.ir اقدام به تایید اون سه مورد می کنید
و برای صحبت محل کسب و کار دوباره براتون پست میشه و یک شماره تاییده داخل پاکت هستش که یک شماره دادن تماس میگیرید تایید می کنند
موفق باشید