PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد قوانین سرویس دهی

HOrSEMAN
August 31st, 2015, 19:45
با سلام
من یه سوال داشتم از دوستان
می‌خواستم بپرسم آیا یک شرکت آ‌‌‌ی اس‌ پی‌ میتواند قرارداد سرویس دهی‌ را یک طرفه لغو کند ؟
یعنی‌ به کاربر خاص دیگر سرویس اینترنت ارائه ندهد ؟

hamra
August 31st, 2015, 20:19
خب اگر هم چنین اتفاقی افتاده که isp دیگه به کاربری سرویس ارائه نمیده ابتدا باید دید علتش چیه .
بعد میشه متوجه شد و برسی کرد که حق دارند یا خیر

HOrSEMAN
August 31st, 2015, 21:05
من از شرکت به دلیل رعایت نکردن قوانین سرویس دهی‌ sla به وزارت اطلاعات ۱۹۵ شکایت کردم
و شرکت به من ۱۰ روز وقت داده تا از شرکت خارج بشم ( به گونه تهدید آمیز گویا از اینکه حق خودم رو طبق قانون خواستم شاکی‌ شدن )
من ۲ سال از شرکت پیگیر حل مشکل پهنا باند شرکت در شهرستان بودم ولی‌ متاسفانه حل نکردن
طبق قوانینsla مدت زمان حل مشکل ۷۲ ساعت می‌باشد.
حالا می‌خوام بدونم قانونی در این باره هستش ؟

softlayer
September 1st, 2015, 11:54
من از شرکت به دلیل رعایت نکردن قوانین سرویس دهی‌ sla به وزارت اطلاعات ۱۹۵ شکایت کردم
و شرکت به من ۱۰ روز وقت داده تا از شرکت خارج بشم ( به گونه تهدید آمیز گویا از اینکه حق خودم رو طبق قانون خواستم شاکی‌ شدن )
من ۲ سال از شرکت پیگیر حل مشکل پهنا باند شرکت در شهرستان بودم ولی‌ متاسفانه حل نکردن
طبق قوانینsla مدت زمان حل مشکل ۷۲ ساعت می‌باشد.
حالا می‌خوام بدونم قانونی در این باره هستش ؟

شکایت isp به وزارت اطلاعات؟
مگه مشکل سیاسی بوده؟
شما باید شکایتتون رو به سازمان تنظیم مقررات رادیویی ارجاع بدید.
البته قبل از این قوانین خود ای اس پی رو مطالعه کنید، معمولا 1 بند در تمام ای اس پی ها مشترک هست و اون هم به شکل زیر هست که دقیقا کپی میکنم:

- "پارس" می تواند, هر زمانی که بخواهد بدون مراجعه به هيچ مرجعی از ادامه ارائه خدمات به مشترک خودداری نماید. 15-6
بنابراین بهتره خیلی خودتون رو درگیر این مسئله نکنید، مسلما isp هم بی دلیل سرویس دهی رو متوقف نمیکنه.
موفق باشید