PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تخفیف بیش از حد و تاثیر سو در تجارت - قابل توجه همکاران

morgoet
August 30th, 2015, 20:03
وارن بافت جمله معروفی دارد به این مضمون: «قیمت چیزی است که شما می‌پردازید. ارزش چیزی است که به دست می‌آورید»
این میلیاردر مشهور، جمله مذکور را درباره بازار سهام گفته است، اما کارآفرین‌های جوان نیز مخاطب او بوده‌اند. این جمله به طور خاص باید مورد توجه مدیران فروش باشد تا به جای متمرکز شدن روی قیمت محصول ارزش آن را مورد توجه قرار دهند.
در غیراین صورت وقتی تنها عامل مهم قیمت محصول تلقی شود، تخفیف می‌تواند بر تمام امور حکمفرما شود. این اتفاق معضلی است که باید از آن اجتناب شود. در اینجا برخی بهانه‌هایی که نمایندگان فروش شما برای تخفیف دادن بیان می‌کنند و شیوه‌های مواجه شدن با آنها را ملاحظه می‌کنید:
مشتری آن را مطالبه می‌کند. مشتریان اغلب به دنبال تخفیف هستند، اما به ندرت آن را مطالبه می‌کنند. گاهی شنیدن چنین بهانه هایی می‌تواند نشانه پایین بودن انضباط کاری و مهارت فروشنده باشد.
توجه داشته باشید مشتریان به راهنمایی هم نیاز دارند. جزوه‌ای تهیه کنید که در آن به سوالات رایج پاسخ‌های ایده‌آلی داده شده باشد. به این روش فروشندگان شما راحت‌تر می‌توانند نیازهای مشتریان را کشف کنند و به شیوه موثرتری میان ارزش‌های کالا یا خدمت شما با نیاز مشتریان ارتباط برقرار کنند.
قیمت رقبای ما پایین‌تر است. وقتی قیمت‌های رقبا شما پایین‌تر باشد، مشتریان برای خرید از شما طلب تخفیف می‌کنند، این موضوع می‌تواند درست باشد اما فقط در صورتی که شما کالایی را عرضه کنید که عوامل دیگری در تصمیم‌گیری برای خریدش وجود نداشته باشد. معنی ساده آن می‌تواند این باشد که شرکت شما فاقد مزیت خاصی است. اگر چنین چیزی صحت داشته باشد باید کشف کنید که چگونه می‌توانید به صورت راهبردی شرکت خود را از سایر رقبا متمایز کنید.
اگر شرکت شما کالای منحصر به فردی عرضه می‌کند و فروشندگان شما این بهانه را بیان می‌کنند، بدانید که آنها فاقد دانش رقابتی لازم برای قرار گرفتن در چنین سمتی هستند. در چنین مواردی باید آنها را نسبت وجوه تمایز کالای خود نسبت به کالای رقبا کاملا توجیه کنید.
مشتریان آنقدر باهوش نیستند که متوجه مزیت کالای ما بشوند. معنی چنین بهانه‌ای این است که هنگام استخدام افراد اشتباه کرده‌اید. فروشنده‌ای که به مشتری اهمیت ندهد، درباره مشتریان بد حرف بزند یا سایر شایستگی‌های لازم را نداشته باشد، می‌تواند کل تیم را دچار مشکل کند. هرچه سریع‌تر خودتان را از چنین افرادی خلاص کنید. دلیل دیگر بیان چنین جمله‌ای می‌تواند این موضوع باشد که فروشنده شما انگیزه لازم برای درک نیازهای مشتریان را ندارد و به همین دلیل نمی تواند میان محصول شما و منافع تأثیر گذار برای مشتری ارتباط برقرار کند. این موضوع را بررسی کنید تا بدانید که او به تعلیم و راهنمایی بیشتر احتیاج دارد یا باید اخراج شود. در نهایت بیان چنین جمله‌ای می‌تواند به این علت باشد که فرآیند فروش شما برای فروشندگان تان جدید باشد.
این موضوع الزاما نباید منجر به پایان همکاری شود، ممکن است لازم باشد که زمان بیشتری را صرف آموزش آنها و تعلیم مهارت‌های فروش کنید تا از این طریق آنها را به سمت موفقیت هدایت کنید.
برای شروع همکاری بلندمدت لازم است به مشتری تخفیف بدهیم. اگر به فروش‌های کوچک قانع نیستید بررسی کنید که گوینده این جمله آدم تنبلی هست یا خیر. اگر اینگونه نیست مطمئن شوید که او واقعا باور دارد که خرید‌های بعدی – با قیمت کامل- انجام خواهد شد. در اینجا باید توجه داشته باشید که ممکن است مشتریان یادگرفته باشند که اگر صبر کنند، تخفیف دریافت می‌کنند.

لطفا نظرات خود را ارسال فرمایید...

Yas-Host
August 30th, 2015, 20:18
موضوع جالبی را مطرح کردید.

امیدوارم همکاران و افرادی که سرور مجازی 8 هزار تومانی ارائه می کنند (بر روی سرور های بیچاره هتزنر 130 هزار تومانی) مجدد مطالعه کنند!

morgoet
August 31st, 2015, 20:35
با تشکر
لطفا اطلاع رسانی کنید تا همکاران مطالعه نمایند

s0NY
August 31st, 2015, 20:45
داره تابستان تمام میشه مدارس باز بشوند مثل همیشه تاپیگ های نارضایتی باز می شود مثل هر سال

pardazonline
August 31st, 2015, 20:48
داره تابستان تمام میشه مدارس باز بشوند مثل همیشه تاپیگ های نارضایتی باز می شود مثل هر سال
درود ، یعنی اونقدر کسایی که درس میخونند هاستینگ دارند ؟

navid2zp
August 31st, 2015, 20:50
به نظر بنده وجود سرویس های ارزون قیمت چندان هم مشکل بزرگی نیستند.
این نکته رو در نظر بگیرید که یک فرد با تجربه هیچوقت به سمت سرویس های نا معتبر نمیره. بیشتر افراد کم تجربه و تازه کار هستند که به این سمت میرن و خوب اگر واقع بین باشیم این نوع کاربر ها از دسته کاربر هایی نیستند که واقعا یک هاستینگ بزرگ به عنوان مشتری اون ها رو بخواد. دردسر هایی که این دسته از کاربران دارن به قدری زیاد هست که مثلا یک هاستینگ که ماهیانه تا حتی چند میلیون تومان حقوق پشتیبان میده نمیتونه وقتش رو صرف رسیدگی به سوالات بسیار زیاد این کاربرا کنه.
در واقع درسری هست که ارزشش رو نداره در نتیجه شاید همین هاستینگ های ارزون قیمت و بی کیفیت بتونن این کاربر هارو داشته باشند و در نهایت هم سر این کاربر ها به سنگ بخوره هم با مقداری تجربه و دانش وارد فعالیت حرفه ای بشند.

بنده حتی شاهد بودم تاپیک هایی مبنی بر این که کاربران سطح مناسبی ندارند هم دوستان زدند در نتیجه میشه گفت تحت هر شرایطی هاستینگ های عزیز یک اعتراضی خواهند داشت.
از طرفی این جا ایران هست دوست عزیز.
مهمترین شغل های مملکت دارای بازار و جو درستی نیستند بعد شما انتظار دارید توی این زمینه همه چی خوب باشه؟ خوب بدون شک چنین چیزی نیست. از طرفی از قشری که در طول فعالیت کاریشون قصد کوبیدن همدیگر رو دارند نمیشه انتظار همکاری درست برای بهتر شدن وضعیت داشت. قصد جسارت ندارم ولی بنده خیلی کم دیدم یک سرویس دهنده کاربری رو به سمت همکارشون ارجاع بدند و یا حداقل بگن "بله از همکاران خوب ما هست و تایید میشند"
شما اگر برید به بازار های کامپیوتر بسیار بزرگ و معتبر هیچوقت دست خالی بیرون نمیاید چون اگر وارد مغازه ای بشید و جنسی بخواید که اون مغازه نداشته باشه بلافاصله شما رو به همکارش ارجاع میده. بنده بارها و بارها شده جنسی رو خواستم که نداشتند و فروشنده تماس گرفتند که ببینن کدوم یک از همکاراشون موجود دارن در صورتی که فعالیتشون دقیقا در یک زمینه هست.

در نتیجه به نظر بنده هاستینگ های عزیز اول باید خودشون رو اصلاح کنند و قدری هم که شده به سطح حرفه ای نزدیک بشند و بعد انتظار داشته باشند تا بقیه هم رفتار حرفه ای با اون ها داشته باشند

البته این موراد فقط شامل بخشی از دوستان میشه که و سایرین که شکی به خودشون ندارند دلیل برای دلخوری هم نخواهند داشت

spsgorgan
August 31st, 2015, 20:53
درود ، یعنی اونقدر کسایی که درس میخونند هاستینگ دارند ؟

آره دیگه.شرکتی که ارزش افزوده میده، مالیات میده ، بیمه میده هزار چیز دیگه میاد قیمت چرت بده ؟ کاش یک سطح یوزر مثل pc7 قدیم که نظارت داشت توی اینجام بود که این تاپیک هایی که اساساً چرت هستند حذف میشدند.

morgoet
August 31st, 2015, 21:02
به نظر بنده وجود سرویس های ارزون قیمت چندان هم مشکل بزرگی نیستند.
این نکته رو در نظر بگیرید که یک فرد با تجربه هیچوقت به سمت سرویس های نا معتبر نمیره. بیشتر افراد کم تجربه و تازه کار هستند که به این سمت میرن و خوب اگر واقع بین باشیم این نوع کاربر ها از دسته کاربر هایی نیستند که واقعا یک هاستینگ بزرگ به عنوان مشتری اون ها رو بخواد. دردسر هایی که این دسته از کاربران دارن به قدری زیاد هست که مثلا یک هاستینگ که ماهیانه تا حتی چند میلیون تومان حقوق پشتیبان میده نمیتونه وقتش رو صرف رسیدگی به سوالات بسیار زیاد این کاربرا کنه.
در واقع درسری هست که ارزشش رو نداره در نتیجه شاید همین هاستینگ های ارزون قیمت و بی کیفیت بتونن این کاربر هارو داشته باشند و در نهایت هم سر این کاربر ها به سنگ بخوره هم با مقداری تجربه و دانش وارد فعالیت حرفه ای بشند.

بنده حتی شاهد بودم تاپیک هایی مبنی بر این که کاربران سطح مناسبی ندارند هم دوستان زدند در نتیجه میشه گفت تحت هر شرایطی هاستینگ های عزیز یک اعتراضی خواهند داشت.
از طرفی این جا ایران هست دوست عزیز.
مهمترین شغل های مملکت دارای بازار و جو درستی نیستند بعد شما انتظار دارید توی این زمینه همه چی خوب باشه؟ خوب بدون شک چنین چیزی نیست. از طرفی از قشری که در طول فعالیت کاریشون قصد کوبیدن همدیگر رو دارند نمیشه انتظار همکاری درست برای بهتر شدن وضعیت داشت. قصد جسارت ندارم ولی بنده خیلی کم دیدم یک سرویس دهنده کاربری رو به سمت همکارشون ارجاع بدند و یا حداقل بگن "بله از همکاران خوب ما هست و تایید میشند"
شما اگر برید به بازار های کامپیوتر بسیار بزرگ و معتبر هیچوقت دست خالی بیرون نمیاید چون اگر وارد مغازه ای بشید و جنسی بخواید که اون مغازه نداشته باشه بلافاصله شما رو به همکارش ارجاع میده. بنده بارها و بارها شده جنسی رو خواستم که نداشتند و فروشنده تماس گرفتند که ببینن کدوم یک از همکاراشون موجود دارن در صورتی که فعالیتشون دقیقا در یک زمینه هست.

در نتیجه به نظر بنده هاستینگ های عزیز اول باید خودشون رو اصلاح کنند و قدری هم که شده به سطح حرفه ای نزدیک بشند و بعد انتظار داشته باشند تا بقیه هم رفتار حرفه ای با اون ها داشته باشند

البته این موراد فقط شامل بخشی از دوستان میشه که و سایرین که شکی به خودشون ندارند دلیل برای دلخوری هم نخواهند داشت

با عرض سلام و تشکر بابت وقتی که صرف کردید
در این تاپیک قصد هیچ گونه توهین و یا جسارتی به هیچ کس را نداشته ایم - هدف از ایجاد تاپیک یاد آوری قوانین تجارت و... هست
افرادی که شما میفرمایید چند مشکل بوجود خواهند آورد
1- افزایش سطح توقع کاربر مبنی بر دریافت تخفیف و خرید با قیمت پایین - که متاسفانه شرکت هایی که برای کیفیت ارزش قائل هستند و هزینه میکنند قادر به ارائه سرویس با هزینه پایین نخواهند بود
2- ارائه سرویس بی کیفیت و بی اعتماد سازی کاربران نسبت به سایر شرکت ها که در نهایت کار هم برای کاربر و هم برای همکاران دشوار میگردد
3- ....

در مورد معرفی به سایر همکاران که میفرمایید بنده بنا به تجربه شخصی با این مورد در زمینه هاستینگ و دنیای مجازی مخالف هستم
چندین مورد بوده که کاربر به سایر همکاران (سرویس دهندگان معتبر) ارجاع داده شده و بنا به مشکلاتی که پیش آمده ما را مقصر اصلی خطاب نموده...

navid2zp
August 31st, 2015, 21:19
با عرض سلام و تشکر بابت وقتی که صرف کردید
در این تاپیک قصد هیچ گونه توهین و یا جسارتی به هیچ کس را نداشته ایم - هدف از ایجاد تاپیک یاد آوری قوانین تجارت و... هست
افرادی که شما میفرمایید چند مشکل بوجود خواهند آورد
1- افزایش سطح توقع کاربر مبنی بر دریافت تخفیف و خرید با قیمت پایین - که متاسفانه شرکت هایی که برای کیفیت ارزش قائل هستند و هزینه میکنند قادر به ارائه سرویس با هزینه پایین نخواهند بود
2- ارائه سرویس بی کیفیت و بی اعتماد سازی کاربران نسبت به سایر شرکت ها که در نهایت کار هم برای کاربر و هم برای همکاران دشوار میگردد
3- ....

در مورد معرفی به سایر همکاران که میفرمایید بنده بنا به تجربه شخصی با این مورد در زمینه هاستینگ و دنیای مجازی مخالف هستم
چندین مورد بوده که کاربر به سایر همکاران (سرویس دهندگان معتبر) ارجاع داده شده و بنا به مشکلاتی که پیش آمده ما را مقصر اصلی خطاب نموده...

خوب دوست عزیز یکم که دقت کنید میبینید 2 موردی که گفتید بیشتر شبیه بهانه هست.

کاربر که 24 ساعت پا پیچ شما نمیشه بابت تخفیف. 2 بار بگید نه اصلا 3 بار بگید نه خودش میره پی کارش.
نهایت چند مورد رو که تست می کنه میبینه تخفیف خبری نیست متوجه میشه که قیمت به چه صورت هست. همچنین شرکت های بزرگ اصلا مشتری ندارند که به این شکلی که شما میگید درخواست تخفیف کنند.
بله هاست دی ال هم به برخی از کاربران خودش تخفیف میده ولی تحت هیچ شرایطی سرویس ارزون قیمتی ارائه نمیده و تا حالا هم مشکلی نداشته.

مورد دومتون اصلا واقع بینانه نیست.
یعنی چی بی اعتمادی؟ حرف شما مثل این میمونه که بنده برم لپ تاپ بخرم بعد 2 ماه خراب بشه بعد بیام بگم کل لپ تاپ ها بی کیفیت هستند!!!!! مگه میشه چنین چیزی دوست عزیز؟ کسی که روزی 1 ساعت هم توی فضای مجازی اینور اونور بره کاملا متوجه وجود سایت های بزرگ که بدون مشکل در حال فعالیت هستند میشه. پس امکان نداره فکر کنه کل سرویس دهنده ها بی کیفیت هستند.
اگر هم موردی پیش بیاد که فکر کنه هستند بنده به شما تضمین میدم این شخص تحت هیچ شرایطی از دسته مشتریانی نخواهد بود که شما دلتون می خواد داشته باشید.
اصلا کسی که چنین دیدی پیدا کنه با تست چند سرویس دهنده بی کیفیت به نظر بنده اصلا باید فعالیت در این زمینه رو ول کنه بره.

در مورد همکاران هم خوب بنده که منظورم با شما نیست. شما که نباید خودتون رو ببینید
باز هم این حرفتون مثل این میمونه که بیگید من خوبم پس همه خوبن یا من بدم پس همه بدن.
مشکلاتی که بین خود دوستانی که در این بین فعالیت می کنند بسیار فراتر از مشکلاتی هست که هر کس دیگه ای ممکن هست بوجود اورده باشه.
بنده تا طی سالها فعالیتم به ندرت دیدم واقعا یک هاستینگ همکارشون رو معرفی کنند و یا حداقل نکوبن.

شما 10 هاستینگ رو انتخاب کنید و ازشون درباره بقیه نظر بخواید. امکان نداره 6 مورد از اون ها حرف های کنایه دار مثل " ما مثل بقیه، بر خلاف سایرین و ... رو به زبون نیاره"

Zimaserver
August 31st, 2015, 22:12
خوب بود
هر چی پول بدی ماست میخوری دیگه

hegza
August 31st, 2015, 23:15
خوب بود
هر چی پول بدی ماست میخوری دیگه
تا بوده آش بوده حالا با این قیمتها شده ماست نمیدونم!!!

Zimaserver
August 31st, 2015, 23:17
تا بوده آش بوده حالا با این قیمتها شده ماست نمیدونم!!!

دوست عزیز تیکه بود
کل هاستینگ ایران روی اورسل هست ( ماست هم زیادیشه ) :))

yourhosting
August 31st, 2015, 23:24
هرچند وقت یکبار تاپیک از این دست زده میشه.
1000تا تاپیک اینطوری هم بزنید همین بوده و خواهد بود.
این فروم اینطوری که همه دنبال افر زیر 10ت وگرنه بیرون اینطور نیست زیاد...
تاوقتی سرور اختصاصی 100ت هست = افر 7ت هم هست :d

hegza
August 31st, 2015, 23:36
در مورد بحث تاپیک هم عرض کنم
اکثر مشتریان شرکتهای حرفه ای شاید ندونن این فروم وجود داره! و وقتی کسی میاد تو این فروم و تاپیک میزنه که بسیار هم دیده شده با این عنواین
1.این میخوام برای فلان قیمت هم کم میدم
2.کانفیگ میخوام با کیفیت فلان میخوام روش این باشه و اون قیمت هم 20 تومن(ما نفهمیدیم اگر کانفیگ میخوای چرا وبسرویس رو خودت میگی یه باره نصبش کن بره دنبال کیفیتی؟؟!!)
3.فروش هاست ماه اول رایگان و ماه بعد همه چی نا محدود 5 هزار تومان(کاربری که فهم درستی از نا محدود نداره و باور میکنه این مشتری شما نمیشه
4.طرف اومده تاپیک زده قیمت میخواد اولی قیمت میده دومی 3 صوت یک کد تخفیف میزنه تو ادمینش میگه من میدم 75% نفر قبلی تا میره میشه رایگان و تست یک ماهه کی اینطورش کرده یک عده فروشنده که نه برای خودشون ارزش قائل هستند نه برای مشتری و نه برای اعتبار نام سرویس دهنده خدمالت میزبانی در کل نت ایران و باز عده ای مشتری که در روز 18 ساعت میزاره برای سایتش ولی حاضر نیست ماهی 10 تومن اضافتر بزاره برای کیفیت هاستینگش!!!
بهر حال در بازار سنتی هم همین بساطها هست یکی مغازه میزنه ساده یکی مغازه شیک و با دکوراسیون مشتری پسند و یکی میره بازار روز مثل شنبه بازار هر کدوم مشتری های خودشون رو دارند با اینکه سورس اجناسشون یکجا هستش مثلا عطر ریمارک. ریمارکه همش از یکجا میداد یکی میده 40 تومن یکی میده 90 یکجا همینو میدن 250 با اینکه قیمت واقعی اصل این جنس بالای 500-600 هست و نشون میده زیر این قیمت همه یک کیفیت دارند
در دنیای هاستینگ بحث متفاوت هست مثل عروسی گرفتنه میگی عروسیت کجا بود میگه تالار حالا واقعا کلمه تالار یک کلمه خاصه؟ یا تالار داریم تا تالار؟
یکی شام میره بیرون 10-20 تا فلافلی سر راهشه ولی ازش رد میشه میره فست فودی "کریشنا خپل" همون فلافل رو میخره 5 برابر قیمتش ببینید تو نت همه این چیزها هست و بوده و خواهد بود
مثلا من بخوام 50 تومن بدم ماشین میرم یک ماشین صفر در حد این قیمت میخرم یکی میره ماشین مارک و کارکرده با این پول میخره یکی هم میره شاسی بلند چینی میخره همشون ماشین خریدن ولی کیفیت یک چیز نیست و خودرو سازان و تاجران میدونن باید برای همه اقشار جنس بیارند هاستم همینه شما خدا بشو بعضی ها میگن هاست هاسته بعضی دیگه میگن من با کسی کار میکنم که معتبر باشه یکی میگه با کسی کار میکنم که سابقه درخشان داشته باشه یکی میگه ماهی 20 تومن میخوام هزینه کنم بعد میره دنبال سرور یکی دیگه نه میگرده دنبال سروری که نیازش رو به شکل مطلوب حل کنه و بعد قیمت رو وارد انتخاب میکنه گروهی هم کلا فکر میکنن باید از سایت .... بخرند چون فلان سایتم روشه و همینطور برو آخر.... پس دنبال راه حل نباشید
یک چیز هم بگم من باب سطح فکری شرکتها من شرکتی میشناسم برای استارت کار هاستینگ ماهها هزینه کرد و نیرو استخدام کرد از چند سرویس دهنده تامین اینترنت دفتر کرد با دیتاسنترها کار کرد چند ماه بدون فروش فط برای شناخت لازم و یک کاستومر نگرفت تا بهش اثبات بشه میتونه خدمات بده و شروع کرد به تبلیغات و الان جز بزرگهای نت ایرانه یکی هم هست که 51 تومن حاضر نیست بده یک خط تلفن ثابت و یا اینکه حاضر نیست یکی رو بیاره کمک دستش و ساعتها میره تفریح ولی در عین حال افرادی هم هستند از تفریح و .. میزنن تا دانششون رو ببرن بالاتر تا بتونن کیفیت خوبی ارائه بدن
اگر بخوای درموردش بحث بشه مثنوی هزار منه پس نه این شرکتها حذف میشند نه مشتری های دون فکر میرند هاست گرون میخرند و نه مشتری های با سطح فکری بالا دنبال قیمت پائین هستند.
پس بزارید این چرخه بچرخه !!!!!

morgoet
September 2nd, 2015, 19:01
در مورد بحث تاپیک هم عرض کنم
اکثر مشتریان شرکتهای حرفه ای شاید ندونن این فروم وجود داره! و وقتی کسی میاد تو این فروم و تاپیک میزنه که بسیار هم دیده شده با این عنواین
1.این میخوام برای فلان قیمت هم کم میدم
2.کانفیگ میخوام با کیفیت فلان میخوام روش این باشه و اون قیمت هم 20 تومن(ما نفهمیدیم اگر کانفیگ میخوای چرا وبسرویس رو خودت میگی یه باره نصبش کن بره دنبال کیفیتی؟؟!!)
3.فروش هاست ماه اول رایگان و ماه بعد همه چی نا محدود 5 هزار تومان(کاربری که فهم درستی از نا محدود نداره و باور میکنه این مشتری شما نمیشه
4.طرف اومده تاپیک زده قیمت میخواد اولی قیمت میده دومی 3 صوت یک کد تخفیف میزنه تو ادمینش میگه من میدم 75% نفر قبلی تا میره میشه رایگان و تست یک ماهه کی اینطورش کرده یک عده فروشنده که نه برای خودشون ارزش قائل هستند نه برای مشتری و نه برای اعتبار نام سرویس دهنده خدمالت میزبانی در کل نت ایران و باز عده ای مشتری که در روز 18 ساعت میزاره برای سایتش ولی حاضر نیست ماهی 10 تومن اضافتر بزاره برای کیفیت هاستینگش!!!
بهر حال در بازار سنتی هم همین بساطها هست یکی مغازه میزنه ساده یکی مغازه شیک و با دکوراسیون مشتری پسند و یکی میره بازار روز مثل شنبه بازار هر کدوم مشتری های خودشون رو دارند با اینکه سورس اجناسشون یکجا هستش مثلا عطر ریمارک. ریمارکه همش از یکجا میداد یکی میده 40 تومن یکی میده 90 یکجا همینو میدن 250 با اینکه قیمت واقعی اصل این جنس بالای 500-600 هست و نشون میده زیر این قیمت همه یک کیفیت دارند
در دنیای هاستینگ بحث متفاوت هست مثل عروسی گرفتنه میگی عروسیت کجا بود میگه تالار حالا واقعا کلمه تالار یک کلمه خاصه؟ یا تالار داریم تا تالار؟
یکی شام میره بیرون 10-20 تا فلافلی سر راهشه ولی ازش رد میشه میره فست فودی "کریشنا خپل" همون فلافل رو میخره 5 برابر قیمتش ببینید تو نت همه این چیزها هست و بوده و خواهد بود
مثلا من بخوام 50 تومن بدم ماشین میرم یک ماشین صفر در حد این قیمت میخرم یکی میره ماشین مارک و کارکرده با این پول میخره یکی هم میره شاسی بلند چینی میخره همشون ماشین خریدن ولی کیفیت یک چیز نیست و خودرو سازان و تاجران میدونن باید برای همه اقشار جنس بیارند هاستم همینه شما خدا بشو بعضی ها میگن هاست هاسته بعضی دیگه میگن من با کسی کار میکنم که معتبر باشه یکی میگه با کسی کار میکنم که سابقه درخشان داشته باشه یکی میگه ماهی 20 تومن میخوام هزینه کنم بعد میره دنبال سرور یکی دیگه نه میگرده دنبال سروری که نیازش رو به شکل مطلوب حل کنه و بعد قیمت رو وارد انتخاب میکنه گروهی هم کلا فکر میکنن باید از سایت .... بخرند چون فلان سایتم روشه و همینطور برو آخر.... پس دنبال راه حل نباشید
یک چیز هم بگم من باب سطح فکری شرکتها من شرکتی میشناسم برای استارت کار هاستینگ ماهها هزینه کرد و نیرو استخدام کرد از چند سرویس دهنده تامین اینترنت دفتر کرد با دیتاسنترها کار کرد چند ماه بدون فروش فط برای شناخت لازم و یک کاستومر نگرفت تا بهش اثبات بشه میتونه خدمات بده و شروع کرد به تبلیغات و الان جز بزرگهای نت ایرانه یکی هم هست که 51 تومن حاضر نیست بده یک خط تلفن ثابت و یا اینکه حاضر نیست یکی رو بیاره کمک دستش و ساعتها میره تفریح ولی در عین حال افرادی هم هستند از تفریح و .. میزنن تا دانششون رو ببرن بالاتر تا بتونن کیفیت خوبی ارائه بدن
اگر بخوای درموردش بحث بشه مثنوی هزار منه پس نه این شرکتها حذف میشند نه مشتری های دون فکر میرند هاست گرون میخرند و نه مشتری های با سطح فکری بالا دنبال قیمت پائین هستند.
پس بزارید این چرخه بچرخه !!!!!

با تشکر از نظر شما

Faster
September 2nd, 2015, 19:09
بنظر بنده همينطوره ...........

بنظر من دوستان بايد ارائه نمايندگي رو جمع كنن يا با قيمت بالايي عرضه بشه كه هر كي با 10 تومن نياد يه نمايندگي بگيره بياد هاست بفروشه 1000 تومن ( نمونه هم هست )

اگر كسي واقعا بخواد وارد اين عرصه بشه از نظر من بايد يه پشتوانه داشته باشه و يه سرور تهيه كنه كه همينم هزينه داره در نتيجه نميتونه سرويس بده 1000 تومن .....

dr18
September 2nd, 2015, 19:10
یه سئوال ایا تو این فروم هستند کسانی که هاستینگ بین المللی داشته باشند ؟
کاربراشون خارجی باشه

Faster
September 2nd, 2015, 19:13
شايد باشن دوستاني ولي ما در حال اقدام هستيم براي ورژن انگليسي سايت ..

dr18
September 2nd, 2015, 19:15
من موندم اینجا چطور سرویس میفروشن سالی 6 دلار - 1 گیگ هاست سیپنل
http://www.hostblast.net/web-hosting/

Raykaco
September 2nd, 2015, 19:51
سلام

واقعا موضوع مهمی را گفتید

واقعا یک سری از قیم ها و تخفیف ها را نمیشه تحمل کرد . کیفیت کار خیلی از شرکت ها میره زیر سوال

دوستان لطفا درک بفرمایید

hegza
September 3rd, 2015, 03:00
من موندم اینجا چطور سرویس میفروشن سالی 6 دلار - 1 گیگ هاست سیپنل
http://www.hostblast.net/web-hosting/

اینا بیشتر برای ارشیو و.. هستن قوانینشون رو بخونید خواهید دید بیشتر از 5% منابع رو اشغال کنید میندازنتون بیرون پولم نمیدن اینجور سایتها زیادن بینهایت فضا و همه چی بینهایت اما حتی گوگل هم نمیتونه بیاد سایتت رو کراول کنه از همین پرشین گیگ سابق خودمون هم داغون ترند

morgoet
September 3rd, 2015, 20:16
بنظر بنده همينطوره ...........

بنظر من دوستان بايد ارائه نمايندگي رو جمع كنن يا با قيمت بالايي عرضه بشه كه هر كي با 10 تومن نياد يه نمايندگي بگيره بياد هاست بفروشه 1000 تومن ( نمونه هم هست )

اگر كسي واقعا بخواد وارد اين عرصه بشه از نظر من بايد يه پشتوانه داشته باشه و يه سرور تهيه كنه كه همينم هزينه داره در نتيجه نميتونه سرويس بده 1000 تومن .....

با عرض سلام و تشکر بابت نظر شما