PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آرشیو کارتون های قدیمی

shs77
August 30th, 2015, 21:14
سلام دوستان من آرشیوی میخواستم از کارتون های قدیمی که از تلویزیون پخش شدن و بدون تغییر (یعنی سانسور شده باشه) کسی هست که چنین آرشیوی داشته باشه؟ حداقل 15 - 20 کارتون با کیفیت بالاش رو میخواد
- - - Updated - - -

بالا...

محمد محمدیی
August 30th, 2015, 21:20
تو اینترنت سرچ کنید

ehsanyeganeh
August 30th, 2015, 22:03
بدون تبلیغ؟

shs77
August 30th, 2015, 23:45
بدون تبلیغ؟
تبلیغ منظورتون تبلیغ تلوزیونیه؟ یا تبلیغ سایت ها و...؟؟

- - - Updated - - -

تو اینترنت سرچ کنید

سرچ کردم معمولا هر سایت یک ضعفی داره یک کارتون هاش ناقصه یکی کیفیتشون پایینه و...

MagicVps.Com
August 31st, 2015, 10:40
حدود 5-6 سال پیش قصد داشت یه همچین سایتی بالا بیارم حتی دومین هم گرفتم تا دو سال هم دومین تمدید شد حتی ولی توی سایت کاری شروع نشد
کلیه کارتونهای دهه 60 حدودا میتونم بگم 95% همه را نسخه اورجینال با کیفیتهای دیودی و حتی بعضیشون را کیفیت دیوی 9 پیدا کردم البته اینو بگم شاید باور نکنید حدود 1.5 سال داشتم ارشیو لینک جمع میکردم و کلی وقت گزاشتم خیلی سخت بود پیدا کردن اسم واقعی اون کارتونها چون خیلشون داخل ایارن تغیر اسم داده شده بودن و با یه بدختی میشد اسم اصل یمتوجه شد که بعدش بشه توی نت جستوجو کرد اینکه میگم 1.5 سال نه بصورت 24 ساعته ولی طی هر روز هر زمان انلاین میشدم هر چند روز یکی پیدا میکردم و لینک میکردم سایتهای خارجی سورس را میخواستم یکدفعه استارت بزنم و باید کل ارشیو کامل میشد که بتونم به مرور اپدیت کنم بعد یکم تنبلی کردم از بخت بدم هم اکثر لینکها توی سایت مگا اپلود بود بعداز بسته شدن مگا اپلود که یک گنجینیه بینهایت داخل نت بود کل کار و تلاشم دود شد و رفت هوا

توی نت اگر جستجو کنید نسخه های مختلف با کیفیت خیلی پایین و یکسری با کیفیت قابل قبول و بعضی عنوانها با کیفیت دویدی پیدا میشه یک مدتی هم یه کانال ماهواوایی بنام پرشین تون امده بود داشت قدیمیها را پخش میکرد خیلیها رکورد کردن و بصورت ارشیو در اوردن و میفورشن خود صدا سیما هم خیلی از کارتون ها را بصورت وی سی دی و یا دی وی دی توی این 3 سال اخیر بیرون داده مثل حنا دختر ی در مزرعه مثل مک مک و دوستان مثل سندباد مثل سه کله پوک و ....... که اگرمیتونی هزینه کنی میتونی زا فروشگاهای سطح شهر و یا از فورشگاهای صدا سیما بخری یکسریشون که صدا سیما توضیح کرده ولی اون زمان که این کار خواستم کنم پیدا کردن یک نسخه اون هم با کیفیت دیودی تقریبا مثل یک ارزو بود چه برسه به ارشیو کلی که حدود 1.5 سال وقتم گرفت این قضیه ولی حیف که همش بر باد رفت

shs77
August 31st, 2015, 12:19
حدود 5-6 سال پیش قصد داشت یه همچین سایتی بالا بیارم حتی دومین هم گرفتم تا دو سال هم دومین تمدید شد حتی ولی توی سایت کاری شروع نشد
کلیه کارتونهای دهه 60 حدودا میتونم بگم 95% همه را نسخه اورجینال با کیفیتهای دیودی و حتی بعضیشون را کیفیت دیوی 9 پیدا کردم البته اینو بگم شاید باور نکنید حدود 1.5 سال داشتم ارشیو لینک جمع میکردم و کلی وقت گزاشتم خیلی سخت بود پیدا کردن اسم واقعی اون کارتونها چون خیلشون داخل ایارن تغیر اسم داده شده بودن و با یه بدختی میشد اسم اصل یمتوجه شد که بعدش بشه توی نت جستوجو کرد اینکه میگم 1.5 سال نه بصورت 24 ساعته ولی طی هر روز هر زمان انلاین میشدم هر چند روز یکی پیدا میکردم و لینک میکردم سایتهای خارجی سورس را میخواستم یکدفعه استارت بزنم و باید کل ارشیو کامل میشد که بتونم به مرور اپدیت کنم بعد یکم تنبلی کردم از بخت بدم هم اکثر لینکها توی سایت مگا اپلود بود بعداز بسته شدن مگا اپلود که یک گنجینیه بینهایت داخل نت بود کل کار و تلاشم دود شد و رفت هوا

توی نت اگر جستجو کنید نسخه های مختلف با کیفیت خیلی پایین و یکسری با کیفیت قابل قبول و بعضی عنوانها با کیفیت دویدی پیدا میشه یک مدتی هم یه کانال ماهواوایی بنام پرشین تون امده بود داشت قدیمیها را پخش میکرد خیلیها رکورد کردن و بصورت ارشیو در اوردن و میفورشن خود صدا سیما هم خیلی از کارتون ها را بصورت وی سی دی و یا دی وی دی توی این 3 سال اخیر بیرون داده مثل حنا دختر ی در مزرعه مثل مک مک و دوستان مثل سندباد مثل سه کله پوک و ....... که اگرمیتونی هزینه کنی میتونی زا فروشگاهای سطح شهر و یا از فورشگاهای صدا سیما بخری یکسریشون که صدا سیما توضیح کرده ولی اون زمان که این کار خواستم کنم پیدا کردن یک نسخه اون هم با کیفیت دیودی تقریبا مثل یک ارزو بود چه برسه به ارشیو کلی که حدود 1.5 سال وقتم گرفت این قضیه ولی حیف که همش بر باد رفت
ممنونم از اینکه تجربه هاتون رو با من در میون گذاشتید و اتفاق ناراحت کننده ای بوده :-(
یک سوال: شما میخواستید نسخه زبان اصلیشون رو جمع کنید؟
من دوبله فارسیشون رو بصورت سانسور شده، کیفیت بالا و بدون لوگو سایت و... نیاز دارم
اما چنین چیزی نمیتونم پیدا بکنم!
در ضمن خرید cd کارتون ها هم برای من مغدور نیست چون میخوام توی سرور داشته باشم و بصورت لینک دانلود میخوامشون
سایتی شما میشناسید که این شرایط رو داشته باشه؟

MagicVps.Com
August 31st, 2015, 17:14
ممنونم از اینکه تجربه هاتون رو با من در میون گذاشتید و اتفاق ناراحت کننده ای بوده :-(
یک سوال: شما میخواستید نسخه زبان اصلیشون رو جمع کنید؟
من دوبله فارسیشون رو بصورت سانسور شده، کیفیت بالا و بدون لوگو سایت و... نیاز دارم
اما چنین چیزی نمیتونم پیدا بکنم!
در ضمن خرید cd کارتون ها هم برای من مغدور نیست چون میخوام توی سرور داشته باشم و بصورت لینک دانلود میخوامشون
سایتی شما میشناسید که این شرایط رو داشته باشه؟

همانطور یکه گفتم
توی نت اگر جستجو کنید نسخه های مختلف با کیفیت خیلی پایین و یکسری با کیفیت قابل قبول و بعضی عنوانها با کیفیت دویدی پیدا میشه یک مدتی هم یه کانال ماهواوایی بنام پرشین تون امده بود داشت قدیمیها را پخش میکرد خیلیها رکورد کردن و بصورت ارشیو در اوردن و میفورشن
باید از منابع مختلف تهیه کنید هستند خیلیها که میگن ارشیو دارن ولی اکثرشون کیفیت نابود شده هست

در مورد خرید سی دی اروجینالماشالله اینقدر دیتا سنتر و مرکز داده ایرانی زیاد شده که نگو قدیم شاید یک یا 2تا بود اون هم با پورتهای خیلی خیلی ضعیف
اگر تهران تشریف داردی میتونید با همکارن هماهنگ کنید اکثر کساین که از دیتا سنترهای ایرانی سرویس میدن دسترسی فیزیکی دارن که براحتی میتونید باشون هماهنگ کنید که بهتون دسترسی به اتاق سرور بدن
سیدیها را بصورت ایمج یا هر روش دیگر روی هارد کپی میکنید بعد هارد میدین طرف حساب خودتون براتون توی یکی از سرورها اضافه میکنند و بعدش دیگه براحتی میتونید از روی سرور اپلود کنید توی نت و یا اینکه دسترسی میدن خودتون از روی هارد کپی میکنید توی هارد سرور و بعدش اپلود میکنید که البته تا حدوید هزینه بر هست باید ببینید برای رای که میخواهید انجام بدین بصرفه هست یا خیر

aligoli
September 5th, 2015, 06:09

این آرشیو را هم اکنون در اختیار دارید ؟