PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعات در مورد هاست و نحوه ذخیره سازی دیتا سایت های مطرح

mr123
August 30th, 2015, 11:33
سلام دوستان عزیز

می خواستم بدونم که سایت های مطرح و پربازدید نظیر فیسبوک ، اینستاگرام و سایت های دیگر دیتا کاربرانی را که آپلود میکنند نظیر عکس و فیلم در هاست اصلی خود سایت ذخیره میشه یا نه یه هاست جدا برای ذخیره اطلاعات دارند و یه هاست اصلی هم برای اطلاعات کاربران و پیام ها و کامنت ها ؟؟؟

و به نظرتون یه سایت اشتراک گذاری عکس بخواهم راه اندازی کنم محل ذخیره عکس های کاربران را جدا از هاست اصلی قرار بدم یا نه داخل هاست اصلی باشه؟؟؟

و اینکه برای شروع 2000 تا کاربر در نظر بگیریم که میانگین ارسال عکس روزانه هم در حدود 1500 تا عکس باشه هاست با چه مشخصاتی باید تهیه کنم

saeid_e00
August 30th, 2015, 14:19
سلام دوستان عزیز

می خواستم بدونم که سایت های مطرح و پربازدید نظیر فیسبوک ، اینستاگرام و سایت های دیگر دیتا کاربرانی را که آپلود میکنند نظیر عکس و فیلم در هاست اصلی خود سایت ذخیره میشه یا نه یه هاست جدا برای ذخیره اطلاعات دارند و یه هاست اصلی هم برای اطلاعات کاربران و پیام ها و کامنت ها ؟؟؟

و به نظرتون یه سایت اشتراک گذاری عکس بخواهم راه اندازی کنم محل ذخیره عکس های کاربران را جدا از هاست اصلی قرار بدم یا نه داخل هاست اصلی باشه؟؟؟

و اینکه برای شروع 2000 تا کاربر در نظر بگیریم که میانگین ارسال عکس روزانه هم در حدود 1500 تا عکس باشه هاست با چه مشخصاتی باید تهیه کنم

سلام
سوال اولتون :
در مورد پروژه های بیگ دیتا و همچین کلاستر هدوپ یه سرچ کنین

سوال دوم :
صددرصد جدا قرار بدین

سوال سوم :
میشه دقیق گفت ، با یه مقدار پایه شروع کنین بعدا افزایش بدین

موفق باشید

mr123
September 1st, 2015, 09:19
سلام دوستان عزیز

به نظرتون یه سایت اشتراک گذاری عکس بخواهم راه اندازی کنم محل ذخیره عکس های کاربران را جدا از هاست اصلی قرار بدم یا نه داخل هاست اصلی باشه؟؟؟

برای این موارد دیگه کسی نظری نداره؟؟

farssub
September 1st, 2015, 13:23
با سلام هاست میزبانیتون باید جداگانه باشیه دوست عزیز.
برای ذخیره عکس هاتون هم میتونین هاست دانلود یا سرور مجازی اختتصاصی تهیه کنید.

serverhaa
September 1st, 2015, 13:26
سلام سایتهای بزرگ فایلهاشون رو به صورت Cluster میزبانی میکنن
قطعا هاست سایت رو از فایلها جدا کنید