PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در روشن نشدن ماشین

ali_2636
August 30th, 2015, 09:44
سلام
من امروز یکی از سرور مجازی هام روشن نشد و یه همچین پیغامی داد
من حتی رمش رو هم کم کردم ولی باز فرقی نکرد.
27892

saeid_e00
August 30th, 2015, 14:21
سلام
27892

سلام
سرور دارین یا شبکه لوکاله ؟

ali_2636
August 31st, 2015, 08:34
بله سرور داریم. و چند vps روی آن بالاست.
جالب اینجاست مثلا من اگه یه vm رو خاموش کنم، اون vmی که این پیغام رو می داد بالا میاد. یعنی در هر صورت باید یه vm خاموش باشه

sarwhost
August 31st, 2015, 09:18
رم کم اوردین

ali_2636
August 31st, 2015, 12:50
نه از رم نیست من رمشون رو کم کردم ولی باز همین مشکل هست

MagicVps.Com
August 31st, 2015, 17:08
سلام
27892

چند تا ویپیاس روی سرور هست چندتا دلیل هست که این مورد پیش میاره

اگر از 15 یا 20 تا بیشتر هست احتمالا توی تنظمیات باید اون لیمیت بردارید که بشه وی پی اس بیشتری روی سرور داشت توی قسمت کانفیگ قسمت نتورک روی پروپرتیز کلیک کنید توی تنظیمات وی سوییچ صفر تعداد پورت را تغیر بدین بر اساس نیاز
بصورت دیفالت روی 8 /24 /56 /120/ و .... هستش

یک نکته دیگه ویپیاسهای که ساختین احتمالا توی تنظیمات رم اختصاص داده شده بهشون همشون را بصورت انلیمیت گزاشتین که باعث شده رم میهمان هم کاملا پر بشه و رم اصلی را هم درگیر کنه همین مورد را هم برای سیپو لحاظ کنید یکی زا یان سه مورد مشکل حل میکنه البته دسترسی را تا نداشته باشه کسی نیمتونه بگه دقیقا چی هست ولی طبق تجربه این موارد دیدیه شده روی سورهای مختلف

تست کنید و نتیجه بگید

iraniserver.com
August 31st, 2015, 22:48
با سلام منم به این مشکل بر حوردم

برای رفع این مشکل اومدم تو قسمت تنظیمات وی پی اس لیمیت پهنای باند سی پی یو و رم رو گذاشتم رو حالت نامحدود مشکل رفع شد شما هم امتحان کنید

ali_2636
September 1st, 2015, 08:43
مرسی از دوستان. بله مشکلم حل شد. هر چند
iraniserver.com (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=113201) و MagicVps.Com (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=21207) دو نظر متفاوت داشتن در مورد برداشتن و یا گذاشتن تیک آنلیمیت.
این مشکل با برداشتن تیک reserver all gust memory و صفر کردن مقدار reservation حل شد. همچنین unlimited هم تیکش خورده شده.
ممنون