PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای گرفتن درگاه

mammad_fahion
August 29th, 2015, 22:32
با سلام
از اونجایی که تو این انجمن بیشتر دوستان از درگاه اختصاصی استفاده میکنند جای خوبی برای سوال کردن و راهنمایی گرفتن بود.
بنده یک سایت دارم و دوست دارم درگاه کاملا اختصاصی باشه اما Enamad ندارم چون خیلی از دوستان گفتن دردسر داره و خیلی زمان میگیره تا پست کنن و ... ما بی خیال شدیم.
مشتری های ماهم بیشتر حضوری هستن مگر اینکه خودمون بگیم اینترنتی پرداخت کنن به خاطر همین واسمون نماد الکترونیک برامون مهم نیست چون همه مشتری ها آشنا هستن.
حالا من برای درگاه به بانک مراجعه کنم در صورتی که enamad ندارم مشکلی نداره ؟
از کدوم بانک راحت تر میشه درگاه گرفت ؟ چقدر زمان میگیره ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید =;

Computer
August 29th, 2015, 22:36
سلام
در مورد نماد در صورتی که سایت شما کامل باشد قسمت فاکتور و پیش فاکتور طی 20 روز میتونید نماد رو توی سایتتون به نمایش در بیارید :)
و در مورد کدوم بانک درگاه بگیرید کلیه بانک ها الان باید نماد داشته باشید / مگر گردش مالی حساب شما به صورتی باشه که اونا خودشون ضمانت شما رو قبول کنند / شرکت/ باشید !
بهترین و سریع ترین سامان . ملت
موفق باشید

peym@n
August 29th, 2015, 22:38
درود
در قوانین هر بانکی ذکر شده هست که برای گرفتن درگاه اختصاصی وجود نماد ضروری میباشد اگر نداشته باشید اقدام نکنید بهتره
موفق باشید

mammad_fahion
August 29th, 2015, 23:24
ممنون از شما برای پاسخ .

پس از گرفتن نماد الکترونیک برای درگاه اقدام کنم چه مدارکی بانک میگیره ؟!

Hi Data
August 29th, 2015, 23:28
ممنون از شما برای پاسخ .

پس از گرفتن نماد الکترونیک برای درگاه اقدام کنم چه مدارکی بانک میگیره ؟!

باید برید فرم پر کنید + فکر کنم کپی کارت ملی + حساب (دقیقا یادم نیست چی میخواست)

ولی اگر نمیخواهید نماد بگیرید میتونید از سایت هایی مثل جهان پی استفاده کنید که فکر کنم درگاه اختصاصی بدون نماد هم بدهند.

peym@n
August 29th, 2015, 23:31
درود
مدارک لازم در همین انجمن مطرح شده هست
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=66232
خدمت شما
موفق باشید

yourhosting
August 29th, 2015, 23:34
درود
در قوانین هر بانکی ذکر شده هست که برای گرفتن درگاه اختصاصی وجود نماد ضروری میباشد اگر نداشته باشید اقدام نکنید بهتره
موفق باشید
سلام سایت سراغ دارم که نماد ندارند اما درگاه اختصاصی(نه واسط) دارند و بدون مشکل فعالیت میکنند.
لطفا چیزی که اطلاع ندارید نفرمائید
موفق باشید

peym@n
August 29th, 2015, 23:36
سلام سایت سراغ دارم که نماد ندارند اما درگاه اختصاصی(نه واسط) دارند و بدون مشکل فعالیت میکنند.
موفق باشید
درود
دوست عزیز اون عزیزی که گرفته فکر کنم اشنا داشته باشه این طور نیست؟
شما الان هر بانکی برید نماد اعتماد رو میخواد این طور نیست؟
میشه بانک دولتی معرفی کنید که برای اخذ درگاه اختصاصی نماد نخواد؟
موفق باشید

nasleghermez
August 29th, 2015, 23:52
موفق باشید

سلام دوست عزیز
خیلی از سایتها هم دارن از درگاههای مستقیمی که از طریق سیستمهایی مثل زرین پال و سیباپال و پارس پال و... گرفتن استفاده میکنن که چون در رفت و برگشت هیچ نشانی از این سیستمهای واسطه وجود نداره بخاطر همین کاملا شبیه درگاه مستقیم خود بانکه چون حتی اسم خودتون هم توی درگاه درج میشه
گرفتن نماد اعتماد در صورتیکه سایتتون ساختار استاندارد رو داشته باشه خیلی خیلی آسون هست و سریع میتونین بگیرین و بعدش هم فقط هر 3 ماه یکبار آدرس و تلفن ثابت و تلفن همراهتون رو تائید میکنین
با توجه به این موضوع نکات دیگه ای رو هم باید در نظر داشته باشین
چه درگاه واسط و چه درگاه مستقیم بانکی دقیقا تسویه آنی ندارن که در این مورد فرقی نمیکنن (تا اونجایی که اطلاع دارم)
درگاه مستقیم بانکی باید براش برنامه نویسی هم بشه روی سایتتون یا با هزینه بخرین بیشتر موارد ولی درگاههای واسط معمولا خودشون کلی پلاگین رایگان بهتون میدن یا اگر نداشته باشن درخواست کنین ازشون براتون به رایگان انجام میدن بیشتر موارد
درگاه مستقیم بانکی معمولا نیاز به این دارن که شما تراکنشهای حداقلی در ماه داشته باشین(مثلا بانک ملت به دوستمون گفته بود تعداد تراکنشهاتو بالاتر ببر و آخر ماه هم حساب رو خالی نکن) در حالیکه درگاههای واسط اگر 2 ماه هم تراکنش نداشته باشین درگاهتون رو غیر فعال نمیکنن
در هنگام تغییر آی پی سایتتون باید برای مچ شدن درگاهتون با بانک نامه نگاری کنین(الان بخاطر تغییر سرور درگاه سایت یکی از دوستان یکهفته غیر فعاله) اما توی درگاههای واسط این مشکل وجود نداره چون یا آی پی نمیخوان و اونایی هم که میخوان توی پنلتون تو سایتشون بخشی برای تغییر آی پی گذاشتن
در مورد کارمزد هم بعضی بانکها و بعضی درگاههای واسط کارمزد دارن
ولی بعضی بانکها هم بدون کارمزدن
همچنین مثلا از زرین پال اگر زرین کارتشم بگیرین تراکنشاتون بدون کارمزد میفته ، درگاه مستقیم هم بهتون میده و همچنین اپلیکیشن اندروید هم برای بررسی تراکنشها و خیلی امکانات دیگه هم داره
سیبا پال هم مثل مورد قبلی درگاه مستقیم بدون کارمزد بهتون میده

هدف نفی یا اثبات درگاه مستقیم یا واسط نیست و فقط خواستم تجربیاتی که خودم داشتم رو ذکر کنم در نهایت شخصی که انتخاب میکنه و از خدمات استفاده میکنه شما هستین

sepahanserver
August 29th, 2015, 23:53
درود

وجود نماد الزامی نیست معمولا بدون نماد هم ارائه میدن
ولی شما میتونید از سایت هایی مثله سیبا پالدرگاه اختصاصی تهیه کنید که تسویه بهتری هم داشته باشید

peym@n
August 29th, 2015, 23:56
درود

وجود نماد الزامی نیست معمولا بدون نماد هم ارائه میدن
ولی شما میتونید از سایت هایی مثله سیبا پالدرگاه اختصاصی تهیه کنید که تسویه بهتری هم داشته باشید

درود
منظور شما این هست که مستقیم از بانک بگیری نماد نمیخواد ضرروری نیست؟میشه چند مورد بفرمایید؟
موفق باشید

sepahanserver
August 30th, 2015, 00:25
درود
منظور شما این هست که مستقیم از بانک بگیری نماد نمیخواد ضرروری نیست؟میشه چند مورد بفرمایید؟
موفق باشید

بزرگوار به صورت حضوری از یکی از شعب بانک ملت پرسیدم گفتن نیازی نیست
این هم داخل سایت به پرداخت ملت : http://www.behpardakht.com/Help_payments.html

تمامی مراحل را انجام دادیم برای دریافت ولی چون تسویه طول میکشید کنسل کردیم

peym@n
August 30th, 2015, 00:37
بزرگوار به صورت حضوری از یکی از شعب بانک ملت پرسیدم گفتن نیازی نیست
این هم داخل سایت به پرداخت ملت : http://www.behpardakht.com/Help_payments.html

تمامی مراحل را انجام دادیم برای دریافت ولی چون تسویه طول میکشید کنسل کردیم
درود
بنده هم حقوقی رو عرض میکردم
ببخشید یه سوال تسویه حساب چقدر طول میکشید؟بیشتر از 24 ساعت؟
موفق باشید

sepahanserver
August 30th, 2015, 00:39
درود
بنده هم حقوقی رو عرض میکردم
ببخشید یه سوال تسویه حساب چقدر طول میکشید؟بیشتر از 24 ساعت؟
موفق باشید
ذکر نکردید حقوقی :دی
24بود ولی ما به تسویه سریع تری نیاز داشتیم که ....

peym@n
August 30th, 2015, 00:42
با عرض معذرت که ذکر نکردم
ممنون آیا ماژول هارو خودشون دارن؟یا باید نوشته بشه؟ماژول whmcs منظورمه
موفق باشید

sepahanserver
August 30th, 2015, 00:46
با عرض معذرت که ذکر نکردم
ممنون آیا ماژول هارو خودشون دارن؟یا باید نوشته بشه؟ماژول whmcs منظورمه
موفق باشید

باید تهیه کنید سایت هایی مثله فراسو ماژولش را دارند

mahdi20
August 31st, 2015, 11:20
با سلام
از اونجایی که تو این انجمن بیشتر دوستان از درگاه اختصاصی استفاده میکنند جای خوبی برای سوال کردن و راهنمایی گرفتن بود.
بنده یک سایت دارم و دوست دارم درگاه کاملا اختصاصی باشه اما Enamad ندارم چون خیلی از دوستان گفتن دردسر داره و خیلی زمان میگیره تا پست کنن و ... ما بی خیال شدیم.
مشتری های ماهم بیشتر حضوری هستن مگر اینکه خودمون بگیم اینترنتی پرداخت کنن به خاطر همین واسمون نماد الکترونیک برامون مهم نیست چون همه مشتری ها آشنا هستن.
حالا من برای درگاه به بانک مراجعه کنم در صورتی که enamad ندارم مشکلی نداره ؟
از کدوم بانک راحت تر میشه درگاه گرفت ؟ چقدر زمان میگیره ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید =;

فقط از درگاه پی لاین استفاده بکن مدارک که یه اسکن کارت ملی و شماره حساب و........ میخواد بفرصست واسشون بعد که تایید کردنت تمام درگاه وصل می کنی به اسکریپت فروشت و حالش میبری نهایت یک روز زمان ببره این پروسه ها تا 2 روز
موفق باشی

samansystems
August 31st, 2015, 13:24
از زرين پال استفاده کنيد.
با کارمزد 0 درصد و تسويه حساب آنی
www.zarinpal.com

به همراه اپليکيشن موبايل، پرداخت USSD و پرداخت موبايلی
www.zarinpal.mobi