PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر تون در خصوص خرید هاست از web.com یا دیگر هاستینگ های معتبر خارجی

alirayaneh
August 29th, 2015, 17:42
سلام دوستان وقت بخیر . قصد خرید از web.com رو داشتم کسی تا بحال از شون خرید داشته ؟
هدف اصلیم تهیه هاست از یک شرکت خارجی که اگه فهمیدن از ایران هستم هم یهوو همه چیزوو بلاک نکنن
برای راه اندازی سرویس api میخام و هیچ اینترفیس سایتی رو نمیخام روش راه اندازی کنم فقط امنیت قوی بودن منابع سرور و پهنای باند و فضای در حد 10 گیگ برام کافیه و هزینه هم برام مهمه. چون نرم افزار هم کار خودمونه و هم این که API که قرار هست نصب کنم قرار هست از شرکت َاپل سرویس بگیره. بنابرین نمیخام توی هاست های ایرانی میزبانی کنم هم برای جلوگیر از نال شدن و هم دور زدن تحریم
از شرکت های معروف هاستینگ خواستم از godaddy خرید کنم . بهم گفتند سوابق refuond داشته . حالا بنظرتون استفاده فقط برای راه اندازی وب سرویس ممکن شرکت هاستینگ رو از ایرانی بودن من مطلع کنه ؟

OmidX
August 29th, 2015, 17:45
هدف اصلیم تهیه هاست از یک شرکت خارجی که اگه فهمیدن از ایران هستم هم یهوو همه چیزوو بلاک نکنن

اگر این مورد رو در نظر نگیرید ، پیشنهاد من بلو هاست و هاست مانستر هست ...

داستان تحریم هم ، معلوم نیست ، یک روز okن ، یک روز هم ... !! ، پس بهتره کلا با مشخصات ایرانی از هیچ سایت خارجی خرید نکنید .

alirayaneh
August 29th, 2015, 17:48
نه من با مشخصات fake قصد خرید تهیه هاست رو دارم . این موضوع ایرادی نداره مثلا در تهیه هاست از godaddy ????

k-h
August 29th, 2015, 18:05
درود
بهتره از شرکت های داخلی خرید کنید
احتمال تحریم و مشکلات بعدی هست با اینجور خرید جعلی که شما فرمودین
هاستینگ وب یکی از بهترین هاستینگ ها بوده امسال

alirayaneh
August 29th, 2015, 18:30
هزینه هاست نا محدود + دامنه رایگان نیم دلار زده فقط راجب کیفت سرویساش اطلاعی ندارم . که اگر دوستان کسی تجربه داره ممنون میشم .

- - - Updated - - -

دوستان کسی میتونه با مستر کارت خرید ما رو انجام بده؟ در web.com حدود 2.54 دلار هست
visa , master ,AmEX,discover رو داره

k-h
August 29th, 2015, 18:38
درود
کیفیت خیلی خوبی دارند سرویس هاشون
در مورد درخواست پرداخت هم باید در بخش درخواست پرداخت ارزی ارسال کنید تا دوستان بهتون آفر بدهند

hamra
August 29th, 2015, 18:52
کلا پیشنهاد این است از شرکت های خارجی خرید نداشته باشید .
یا اگر هم خواستید خرید داشته باشید حداقل خودتون بکاپ گیری کنید که فردا تحریم و... پیش اومد زحماتتون هدر نرفته باشد .

- - - Updated - - -

ضمنا کیفیت رو نمیشه اینطور تشخیص داد .
خیلی ها این سرویس دهنده رو نمیشناسند شاید یک نفر بشناسه و یک نفر ذکر کند که کیفیت دارند و از روی گفته های یک نفر نمیشه چیزی را جمع بندی کرد .

به هر حال اگر سایت مهمی دارید در خرید هاست دقت کنید .

alirayaneh
August 29th, 2015, 19:11
بنظر خودم یکی از ضعفاش عدم ارائه cpanel هست
منصرف شدم . هاستینگ دیگری میشناسید معرفنی کنید .