PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با آی پی اختصاصی

Talahost.Com
September 12th, 2010, 10:57
با سلام

من آی پی اختصاصی به یک سایت دادم ولی تمام request هایی که از این آی پی به سایت های دیگه ارسال می شه، از طرف آی پی اصلی سرور هست.
الان سایت با آی پی اختصاصی جدید باز می شه.
nslookup آی پی جدید رو نشون می ده
ping آی پی جدید رو نشون می ده
ولی request ها با آی پی اصلی سرور هستند.
کنترل پنل cpanel هست.

ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

Techno Pars
September 12th, 2010, 12:32
سلام.
چه طوری request های دریافتی از سرور را چک می کنید که نشون می ده IP هنوز Master IP سرور هستش؟
با netstat ؟
من هم برای یک سایت همین مشکل را داشتم.برای یک سایت IP اختصاصی داده بودم.بعد اون سایت فروشگاه آنلاین داشت و IP جدید را به بانک اعلام کرده بودیم.
اما تمام تراکنش ها به خاطر مچ نبودن IP برگشت می خوردن.درخواستی که به سرور بانک می رسید با IP اصلی سرور بود.
تمام تنظیمات از DNS گرفته تا Apache رو چک کردم اما همه چیز درست بود.چون سرورم fully managed بود تیکت زدم به پشتیبانی.درست شد خلاصه.
حالا نمی دونم اون ها کاری انجام دادند یا اشکال از caching بود.فکر می کنم کاری انجام ندادند چون همیشه توضیح می دادند که مشکل از کجاست ولی اون دفعه چیزی نگفتند.
شما تا فردا صبر کن ببین درست میشه یا نه.

Talahost.Com
September 12th, 2010, 12:56
درخواست می دم به 2تا وب سرویس. هر دو آی پی share سرور رو نشون می دند.
اتفاقا اینم مشکل با پرداخت آنلاین بانک هست.
فقط 1 آی پی این دامنه مربوط به آی پی قبلی هست اونم آی پی ns1 هست. می تونه ربط داشته باشه؟ :-?

Techno Pars
September 12th, 2010, 13:03
درخواست می دم به 2تا وب سرویس. هر دو آی پی share سرور رو نشون می دند.
اتفاقا اینم مشکل با پرداخت آنلاین بانک هست.
فقط 1 آی پی این دامنه مربوط به آی پی قبلی هست اونم آی پی ns1 هست. می تونه ربط داشته باشه؟ :-?

به احتمال زیاد تا فردا درست میشه و مربوط به caching هستش.

Talahost.Com
September 14th, 2010, 00:49
درست نمیشه.
سایت همیشه با آی پی وب سرور درخواست ارسال میکنه.
حتی اگه آی پی سایت اختصاصی باشه.

پس با همون آی پی share‏ میسازیم!