PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب مجازی ساز روی مجازی ساز دیگه

petersool
August 29th, 2015, 03:33
نصب مجازی ساز روی مجازی ساز دیگه

آیا امکان نصب یک مجازی ساز رو دیگری هست؟

spark3r
August 29th, 2015, 03:36
سلام
بله هست. به این عمل nested virtualization می گن.

alivw71
September 3rd, 2015, 04:26
نصب مجازی ساز روی مجازی ساز دیگه

آیا امکان نصب یک مجازی ساز رو دیگری هست؟

بله , قبلا تست کردیم و به خوبی جواب داد.

البته باید سرور مجازی خوبی تهیه کنید نه اورسل. مجازی ساز های openvz . kvm جواب میده به راحتی. + پنل.

!MihanIt!
September 3rd, 2015, 07:17
اگر اشتباه نکنم با Virtualizor می شود .

petersool
September 3rd, 2015, 10:50
بله , قبلا تست کردیم و به خوبی جواب داد.

البته باید سرور مجازی خوبی تهیه کنید نه اورسل. مجازی ساز های openvz . kvm جواب میده به راحتی. + پنل.

خوب این کنترل پنلا که گفتید پولی‌ هستند.

شرکتی که من ازش VPS دارم میگه ولی‌ نمی‌شه.vps من KVM هست

دیگه اینکه اگر من VMware رو کپی‌ نصب کنم آیا پیدا میکنن یعنی‌ VMware می فهمه؟

!MihanIt!
September 3rd, 2015, 11:37

الان خیلیا از کد لایسنس نال ( تقلبی ) استفاده می کنند ....

alivw71
September 5th, 2015, 01:25

از vds های vmware استفاده کنید و با سیستم عامل لینوکس centos 6.x و با نصب مجازی ساز openvz و با پنل رایگان openvz web panel یا hypervm میتونید vps لینوکسی ایجاد کنید. یا اینکه همون طور که دوستمان جناب !MihanIt! (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=105461) گفتند از پنل پیشرفته Virtualizor استفاده کنید که هم سرور ویندوز kvm بسازید و هم لینوکس openvz .

petersool
September 5th, 2015, 15:27
از vds های vmware استفاده کنید و با سیستم عامل لینوکس centos 6.x و با نصب مجازی ساز openvz و با پنل رایگان openvz web panel یا hypervm میتونید vps لینوکسی ایجاد کنید. یا اینکه همون طور که دوستمان جناب !MihanIt! (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=105461) گفتند از پنل پیشرفته Virtualizor استفاده کنید که هم سرور ویندوز kvm بسازید و هم لینوکس openvz .

من یه وی پی اس kvm دارم چی می تونم نصب کنم که تبدیل به چندتا سرور مجازی جدید کنم.

yourhosting
September 5th, 2015, 19:43
من یه وی پی اس kvm دارم چی می تونم نصب کنم که تبدیل به چندتا سرور مجازی جدید کنم.

شما برفرض هم تونستید اینکار کنید باید منابع سرورتون بالا باشه نمیتونید با رم 1 چنین کاری انجام بدید.
اگرهم انجام دادید باید چند ای پی داشته باشید که به vm ها بدید که خودش کلی دردسر داره

petersool
September 6th, 2015, 00:25
شما برفرض هم تونستید اینکار کنید باید منابع سرورتون بالا باشه نمیتونید با رم 1 چنین کاری انجام بدید.
اگرهم انجام دادید باید چند ای پی داشته باشید که به vm ها بدید که خودش کلی دردسر داره

البته که من همچین سروری با رم 16 گیگ دارم. دادم ای پی هم یه تنظیماتی تو مجازی ساز داره که درده سر نداره.