PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش یکی از بهترین سایت های تفریحی ایران

elfy
September 12th, 2010, 07:55
با سلام خدمت تمامی دوستان

این سایت با شرایط زیر به بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش میرسد

BFun.ir ::. (http://www.bfun.ir)
و اما شرایط
دارای یکی از بهترین پرتال ها برای سایت تفریحی (نیوک)
دارای یک دامنه خوب و 4 حرفی است 4 تومن پولش دادم اما ارزشش بیشتر از این قیمت هست (bfun)
دارای یک قالب اختصاصی نیوک که 25 تومن پول قالب رو دادم
دارای 1 گیگ هاست که از یکی از بهترین سرور های دنیا ست که 35 تومن پول هاست دادم (نوین سرور)
+ وقتی که خودم گذاشتم نزدیک به 250 پست تو سایت دادم و 100 پست تو انجمنش (چه پول هایی که به کافی نت ندادم!!)
و اما علت فروش والا راسیاتش بنده نمیرسم سایت رو اپدیت کنم و برای مدتی دارم میرم مسافرت دلم نمیخواد همه زحمت هایی که واسش کشیدم به باد بره میخوام بیوفته دست یه آدم کار بلد که سایت رو به جایگاهش برسونه
++ هر کسی سایت رو خرید چندین اسپمر بلاگ های پارسی رو بهش میدم که خودم 10 تومن پول اسپمر رو دادم ضمنا اگر کسی سایت رو خرید پیشتیبانی خودم مادام عمر پشت سایت هست تا اون جایی که بلد باشم دریغ نمیکنم
ضمنا یه فروشگاه هم جدیدا روش نصب کردم که این فروشگاه یه ماه اول 10تومن فروش داشت اگر سایت پیشرفت کنه درامد ماهانه 500 هزار تومن را تضمین میکنم
اینم ذکر کنم که این سایت نو پاست و رتبه الکسای بالایی نداره اما چون سایت تفریحی همیشه همه قشر پسند بوده به راحتی میشه اون رو به جایگاه اصلیش رسوند
چون خیلی خیلی عجله دارم قیمت پایه این سایت رو میزنم 70 تومن شما قیمت های خودتون رو بدید
با تشکر از همتون

elfy
September 13th, 2010, 11:46
کسی نظری پیشنهادی انتقادی نداره ؟

Skoot
September 15th, 2010, 14:21
یه جوری گفتی تفریحی فکر کردم شبیه سایت
hamhame.net
هست

MbjHosting
March 26th, 2011, 03:00
با سلام خدمت تمامی دوستان

این سایت با شرایط زیر به بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش میرسد

BFun.ir ::. (http://www.bfun.ir)
و اما شرایط
دارای یکی از بهترین پرتال ها برای سایت تفریحی (نیوک)
دارای یک دامنه خوب و 4 حرفی است 4 تومن پولش دادم اما ارزشش بیشتر از این قیمت هست (bfun)
دارای یک قالب اختصاصی نیوک که 25 تومن پول قالب رو دادم
دارای 1 گیگ هاست که از یکی از بهترین سرور های دنیا ست که 35 تومن پول هاست دادم (نوین سرور)
+ وقتی که خودم گذاشتم نزدیک به 250 پست تو سایت دادم و 100 پست تو انجمنش (چه پول هایی که به کافی نت ندادم!!)
و اما علت فروش والا راسیاتش بنده نمیرسم سایت رو اپدیت کنم و برای مدتی دارم میرم مسافرت دلم نمیخواد همه زحمت هایی که واسش کشیدم به باد بره میخوام بیوفته دست یه آدم کار بلد که سایت رو به جایگاهش برسونه
++ هر کسی سایت رو خرید چندین اسپمر بلاگ های پارسی رو بهش میدم که خودم 10 تومن پول اسپمر رو دادم ضمنا اگر کسی سایت رو خرید پیشتیبانی خودم مادام عمر پشت سایت هست تا اون جایی که بلد باشم دریغ نمیکنم
ضمنا یه فروشگاه هم جدیدا روش نصب کردم که این فروشگاه یه ماه اول 10تومن فروش داشت اگر سایت پیشرفت کنه درامد ماهانه 500 هزار تومن را تضمین میکنم
اینم ذکر کنم که این سایت نو پاست و رتبه الکسای بالایی نداره اما چون سایت تفریحی همیشه همه قشر پسند بوده به راحتی میشه اون رو به جایگاه اصلیش رسوند
چون خیلی خیلی عجله دارم قیمت پایه این سایت رو میزنم 70 تومن شما قیمت های خودتون رو بدید
با تشکر از همتون

فکر نکنم دامنه ای با الکسای 9.000.000 نفر رو کسی خریداری کنه !
در ضمن این دامنه روی میهن بلاگ هست ! پس چجوری می فرمایید که سیستم نیوک است؟

Reza.exe
March 26th, 2011, 05:20
این که میهن بلاگ هست
l0l

salmani
March 26th, 2011, 11:59
1-روي ميهن بلاگ هست
2-الكساش 9500000 هست
3-بازديد روزانه 30 نفر
4-تعداد نوشته ها 9 تا

يعني اين شد بهترين سايت تفريحي؟

mofthost.com
March 26th, 2011, 12:16
قالب مطمئنی نیوکه؟
جدیدا قالب های بلاگ اسکین رو میخرن!
میگم اینجا بیشتر پروفشنال هستند !

Doublex
March 26th, 2011, 12:49
میخواست یه تیری بندازه تو سیاهی .. کاملا مشخصه .. نوشتهش رو بخونین میفهمین

MelatHOST
March 26th, 2011, 12:56
دامین رو 3900 (سه هزار و نهصد تومن) خریدارم

itjavani
March 26th, 2011, 13:36
4000 تومن واسه دامين خيرشو ببيني!

sales data
March 26th, 2011, 14:58
اقا دمت گرم رنکت یک نگاه بکن بعد تبلیغ کن

asdesz
March 26th, 2011, 15:09
میگم این سایت شما را 40 میلیون تومان میخرم :-*
عزیز شما به من 70 هزار تومان بده ،من عین سایت شما و حتی بهتر را به شما میدم ،قبوله؟

salmani
March 26th, 2011, 15:10
میگم این سایت شما را 40 میلیون تومان میخرم :-*
عزیز شما به من 70 هزار تومان بده ،من عین سایت شما و حتی بهتر را به شما میدم ،قبوله؟

:))

ali2k
March 27th, 2011, 00:50
اگر اشتباه نکنم این مطلب برای تاریخ : 10-09-12 هست ! یعنی سال 2010 ! استارتر تاپیک که الان نیست ! یکی تاپیک زیرخاکی رو آورده بالا و تا صفحه دوم همه پیشنهاد و نظر دادن ... =d>