PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست بانک کامل شماره موبایل کل کشور

larsa.soft
August 28th, 2015, 16:52
دوستان کسی بانک کامل و ولید شماره های کل کشور رو داره با تفکیک استانی

ممنون میشم قیمت بدین

TeraServerCo
August 28th, 2015, 17:48
فروش بانک شماره همراه ممنوع هست و پیگرد قانونی داره

Ramin
August 28th, 2015, 17:54
سلام

پلیس فتای کشور شدیدا پیگیر خرید و فروش این مورد است. و تا کنون چندین نفر بابت این موضوع حتی چند کارمند همراه اول دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شده اند !
در صورت ارسال مجدد چنین تاپیک هایی و پیشنهاد فروش از طرف افراد مختلف ، مطابق قوانین و درخواست مراجع ، ناچار به معرفی و ارائه اطلاعات به پلیس فتا جهت پیگیری دقیق موضوع خواهیم بود

خرید و فروش چنین مواردی کلاً منطقی و انسانی نیست و جز ایجاد مزاحمت و از بین رفتن حریم خصوصی افراد سود دیگری ندارد

behnam68
August 28th, 2015, 18:00
درود و عرض ادب
اون چیزی که پلیس فتا پیگیرش هست دیتابیس کامل با مشخصات افراد هست، نه شماره هایی که بدون نام و فقط مربوط به شهر و استان ها می باشند.

Ramin
August 28th, 2015, 18:11
درود و عرض ادب
اون چیزی که پلیس فتا پیگیرش هست دیتابیس کامل با مشخصات افراد هست، نه شماره هایی که بدون نام و فقط مربوط به شهر و استان ها می باشند.

سلام

بله منظور بنده همین موضوع بود. در خصوص بانک های بدون نام و مشخصات که کلاً مورد اعتماد نمی باشند و یک سری شماره را به صورت لیست شده تحت عناوین بانک مشاغل ، بانک .... ارائه می دهند. به نظر بنده بانک های منطقه ای ( استان و شهر ) دقیق تر هستند در خصوص همراه اول زیرا پیش شماره ها مشخص است.
هر چند خرید و فروش این موارد نیز در قوانین جرائم رایانه ای مجاز نمی باشد . اما حساسیت برای این موارد بسیار کمتر است

Zimaserver
August 28th, 2015, 18:51
سلام

پلیس فتای کشور شدیدا پیگیر خرید و فروش این مورد است. و تا کنون چندین نفر بابت این موضوع حتی چند کارمند همراه اول دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شده اند !
در صورت ارسال مجدد چنین تاپیک هایی و پیشنهاد فروش از طرف افراد مختلف ، مطابق قوانین و درخواست مراجع ، ناچار به معرفی و ارائه اطلاعات به پلیس فتا جهت پیگیری دقیق موضوع خواهیم بود

خرید و فروش چنین مواردی کلاً منطقی و انسانی نیست و جز ایجاد مزاحمت و از بین رفتن حریم خصوصی افراد سود دیگری ندارد

این چیزی که ایشون میخوان رو حتی مخابرات هم ارائه میده !!!!
ایشون برای ارسال پیامک تبلیغاتی فکر کنم نیاز دارند و میتونن از مخابرات منطقشون دریافت کنند

behnam68
August 28th, 2015, 18:55
این چیزی که ایشون میخوان رو حتی مخابرات هم ارائه میده !!!!
ایشون برای ارسال پیامک تبلیغاتی فکر کنم نیاز دارند و میتونن از مخابرات منطقشون دریافت کنند

مخابرات فکر نکنم بهشون بده چون میگه خودمون برات تبلیغات ارسال میکنیم،چند وقت پیش پیگیر بودم همین جواب بهم دادن.

Zimaserver
August 28th, 2015, 19:04
مخابرات فکر نکنم بهشون بده چون میگه خودمون برات تبلیغات ارسال میکنیم،چند وقت پیش پیگیر بودم همین جواب بهم دادن.

به من که دادن
بازم میخواستم بگم که غیر قانونی نیست

behnam68
August 28th, 2015, 19:05
به من که دادن
بازم میخواستم بگم که غیر قانونی نیست

غیرقانونی که نیست، بانک کل کشور دادن؟ چقد هزینه؟

IrIsT
August 28th, 2015, 19:06
سلام و درود
اره.رامین جان درست میگن.داداشم،این چیزا رو مواظب باش.
مورد داشتیم سر همین تاپیک ها،یک بنده خدایی از یک سایت عکس گرفته بود و ویرایش کرده بودو گزارش داده بود و ...
پلیس فتا هم خیلی سخت میگیره واسه این مورد و مخابرات هم واسه منافع خودش خیلی گزارش به فتا میده و ....
اما در کل یک چیزایی پخش شده بود که .....

behnam68
August 28th, 2015, 19:08
سلام و درود
اره.رامین جان درست میگن.داداشم،این چیزا رو مواظب باش.
مورد داشتیم سر همین تاپیک ها،یک بنده خدایی از یک سایت عکس گرفته بود و ویرایش کرده بودو گزارش داده بود و ...
پلیس فتا هم خیلی سخت میگیره واسه این مورد و مخابرات هم واسه منافع خودش خیلی گزارش به فتا میده و ....
اما در کل یک چیزایی پخش شده بود که .....

حرفاتون درسته عزیز، ولی اون دیتابیس با مشخصات کامل هست که فتا گیر میده نه شماره های بدون مشخصات.

Zimaserver
August 28th, 2015, 19:13
غیرقانونی که نیست، بانک کل کشور دادن؟ چقد هزینه؟

من فقط برای شهر خودمون رو گرفتم
اونی که ایشون میگن اطلاعات کلی هست که زندانی داره

novintak2
August 28th, 2015, 19:40
آخزین باری که سرچ این مطلب رو زدم یک سال پیش بووود که شماره هاشون مال سال 89-90 بود هنوزم خودم دنبالشم ابدیت جدید مخابرات نداده

الان بهترین تبلیغ sms ارسال از طریق BTS هست که زیر 50000 تا قبول نمی کنه و عالیه خوبم ج می ده

TeraServerCo
August 28th, 2015, 20:01
بهترین راه ارسال از طریق BTS هست برای sms
برای تلگرام هم یه برنامه شماره ساز گذاشتم تو انجمن از اون استفاده کنید

larsa.soft
August 29th, 2015, 00:21
دوستان عزیز منظور من از بانک شماره منظورم اسمو فامیلو نمیدونم کد ملی نیست لیست شماره موبایل به صورت تکستی که فقط بدونم اینها شماره واقعی هستند واسه تبلیغات همین در این حد

نه اسم طرف نا اطلاعات طرف منظورمه فقط لیست شماره های فعال ایرانسل و همراه اول همین فقط شماره ها واسه تبلیغات همین

behnam68
August 29th, 2015, 00:23
دوستان عزیز منظور من از بانک شماره منظورم اسمو فامیلو نمیدونم کد ملی نیست لیست شماره موبایل به صورت تکستی که فقط بدونم اینها شماره واقعی هستند واسه تبلیغات همین در این حد

نه اسم طرف نا اطلاعات طرف منظورمه فقط لیست شماره های فعال ایرانسل و همراه اول همین فقط شماره ها واسه تبلیغات همین

در صورت نیاز با ما در تماس باشید.

mehrdad2
August 29th, 2015, 01:45
با سلام

حاجي اينها همه سره كاريه يارو زنگ زده به دروغ ميگه من از بيمه مركزي تماس مي گيرم تمامه مشخصات منو چند تا ماشين به نامه من هستو آدرس محله كارو منزل با تمامه شماره تلفنها داره بعد مي گيد اطلاعات درز كرده اينها همش الكيه شما كافيه دنباله اينجور چيزا تو بازار سياه باشيد همين شركتهايه ارءه پيامكهاي تبليغاتي شماره هر كيو خواستي ميده با تفكيكه جنسيتي تازه پيشرفته ش هم هست منطقه اي هم آماره چه اپراتوري اونجا مشترك بيشتر داره حالا به نظره شما اين كار چطور امكان داره ؟؟؟!!!!!!

hegza
August 29th, 2015, 02:48

دوست گرامی الان سیستم ها دلیوری رو حساب میکنن و پول الکیها کم نمیشه یا بشه بعد 24 ساعت برگشت میزنن پس با خیال راحت بزن
مثلا
09130000000 تا 09139999999