PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا caro.net دیتاسنتر وارز هست ؟

shxx
September 11th, 2010, 20:34
سلام و خسته نباشید

فکر کنم از نام تایپیک مشخص هست جریان چی هست

ایا دیتاسنتر Caro.Net وارز هست ؟ مطمئن هستید ؟ دیگه میخوام یه عمر باهاش کار کنم

mr.he3am
September 11th, 2010, 20:35
اگر کسی ریپورت بده به مشکل بر میخورید

Online24
September 11th, 2010, 20:37
به هیچ وجه .

caro.net سرویس دهنده آمریکایی هست که طبق قوانین با محتوای Warezباید برخورد کنه .

shxx
September 11th, 2010, 20:38
من میخواهم سرور اختصاصی بگیرم ازشون و از این سرور اختصاصی برای سایتهای موزیک و فیلم و نرم افزار و .... که با قوانین ایران مطابقت دارند سی پنل و ... بفروشم

دنبال سرور وارز میگردم یکی caro.net هست یکی netdirekt هست مد نظرم الان نمیدونم وارز کدوم هست :(

shxx
September 11th, 2010, 20:40
به هیچ وجه .

caro.net سرویس دهنده آمریکایی هست که طبق قوانین با محتوای Warezباید برخورد کنه .

پس جواب شد نه نگیرم بهتره

ممنون

IFACO.Net
September 11th, 2010, 20:40
اگر کسی از سایت ها و فایلهای شما شکایت کند کارو و سایر دیتاسنترهای معتبر برخورد می کنند

shxx
September 11th, 2010, 20:44
اگر کسی از سایت ها و فایلهای شما شکایت کند کارو و سایر دیتاسنترهای معتبر برخورد می کنند

اتفاقا قصد خرید از شما رو دارم عزیز , سرور های اختصاصی شما هم کارو هست

حالا چه شکایتی >؟ میان یهو میبندن کل سرور رو یا اینکه اخطار میدن ؟ حالا من میخواهم به سایتهای موزیک و نرم افزار و فیلم بازی بیشتر سی پنل بدم فکر نکنم کسی شکایت کنه ؟

تجربه شما چی میگه ؟

Talahost.Com
September 11th, 2010, 20:59
یه نفر شکایت یکی از یوزرهای ما رو کرده بود. گفته بودن که از قالب سایت ما کپی کردند. کارو هم اخطار داد!
البته هنوز بعد از 3 ماه قالب همونه و پیگیر نکردند.

Nikan
September 11th, 2010, 22:54
سلام

خیر دیتا سنتر Caro وارز نیست . در صورت دریافت شکایت از سرور شما . برای شما ارسال خواهد شد و بسته به نوع شکایت ( ارسال اسپم و یا .... ) به شما زمان داده خواهد شد تا موضوع را بررسی و حل نمایید .

با تشکر

Nikan
September 11th, 2010, 22:59
اگر میخوای سرورت آتیش بگیره برو کارو بگیر چون مشهور هم هست.. سری که درد نمیکنه چرا دستمال میبندی عزیز؟ برو اروپا بگیر حداقل کمتر گیر میدن کپی رایت رو...مخصوصا هلند

من فکر نمی کنم پاسخ شما ارتباطی به این تاپیک داشته باشد و در مورد موضوع آتش سوزی هم که مربوط به 2 سال پیش بوده است بارها و بارها توضیح داده شده است که مربوط به سرور ها نبوده و از قسمت توزیع برق بوده است ...