PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Laravel

alimosavi
August 28th, 2015, 01:54
با سلام

ممنون می شم دوستانی که کار کردند ضعف و قوتش رو بیان کنند ..

rezaonline.net
August 28th, 2015, 02:27
سلام
ضعف و قوت چی ؟
بهتر بود میپرسیدید تجربه کاری دوستان چی هست .

لاراول یک فریم ورک هست مثل هزاران فریم ورک دیگه و صرفا یک ابزار کار .
خودتون تجربه اش کنید ، هر فریم ورکی یقینا نقاط قوتش خیلی خیلی بیشتر از نقاط ضعفش هست و البته مثلا نقطه ضعف نمیشه گفت بهش ، بیشتر یک نوع هزینه هست
مثلا استفاده از رم بیشتر ، سرعت لود پایینتر و ... اینا مواردی هست که باید بپردازید و در عوض سرعت توسعه بالا ، ساختار مهندسی شده و صد البته چیزی که بنده به شخصه تجربه کردم لذت برنامه نویسی با فریم ورک هاست و حس و حال قانونمند بودن

پیشنهاد میکنم تجربه اش کنید لااقل یه هفته زمان بذارید

- - - Updated - - -

سلام
ضعف و قوت چی ؟
بهتر بود میپرسیدید تجربه کاری دوستان چی هست .

لاراول یک فریم ورک هست مثل هزاران فریم ورک دیگه و صرفا یک ابزار کار .
خودتون تجربه اش کنید ، هر فریم ورکی یقینا نقاط قوتش خیلی خیلی بیشتر از نقاط ضعفش هست و البته مثلا نقطه ضعف نمیشه گفت بهش ، بیشتر یک نوع هزینه هست
مثلا استفاده از رم بیشتر ، سرعت لود پایینتر و ... اینا مواردی هست که باید بپردازید و در عوض سرعت توسعه بالا ، ساختار مهندسی شده و صد البته چیزی که بنده به شخصه تجربه کردم لذت برنامه نویسی با فریم ورک هاست و حس و حال قانونمند بودن

پیشنهاد میکنم تجربه اش کنید لااقل یه هفته زمان بذارید

alirayaneh
September 14th, 2015, 23:08
بهتر فریم ورک php از 2013 تا امروز ..
بنده از بدو تولد این فریمورک تجربه کار با اون رو دارم .. و بالغ بر 8 پروژه سطح بالا و public رو با این فریم ورک برای چند کارفرما اجرا کردم . و چند کلاس کاملا اختصاصی برای استفاده بهینه از کش ها (در حالت استفاده از فایل) اون نوشتم . عملکرد بسیار خوبی داره ..
این ب خلاف نظر این دوستمون در خصوص نقاط ضعف این فریم ورک در خصوص سرعت پایین و .. باید اشاره کنم با اندکی تغیرات و کانفیگ مطلوب میتونید به یکی از سریع ترین فریم ورک های php دست پیدا کنید .
متاسفانه بر خلاف انتظار در ایران هنوز آنگونه که در سراسر دنیا این فریمورک شناخته شده هست .برنامه نویسای زیادی ازش استفاده نمیکنن یا نمیشناسن..
اما جالب این جاست که یادگیری این فریم ورک حتی از یادگیری php بصورت خام آسونتره . و نیازی نیست که هر کدی رو بشناسید ..
بنظر من تنها نقطه ضعفش نبود محتوای آموزشی مطلوب و کافیه ..
همچنین پیچیده تر شدن یادگیر نسخه های جدید تر نسبت به نسخه های قبلی برای آماتور هاست ..

یادگیری یک فریمورک به شما به عنوان یک برنامه نویس اعتماد بنفس بیشتری میده . و این که بتونید . پروژه های حرفه ای رو بگیرید .
پس بنابر این به شما پیشنهاد میکنم . با بهترین فریم ورک پی اچ پی یعنی لارول شروع کنید و در کنارش کلاینت ساید هایی نظیر آنگولار رو نیز دنبال کنید و سعی کنید ترکیب این دو رو در پروژه هاتون بکار بگیرید تا امکان توسعه های بعدی بشکل مهندسی و استاندارد رو داشته باشید .

Maysam.M
September 18th, 2015, 19:12
به نظرم فریمورک خوبیه اما من ازش خوشم نیومد به چند دلیل:
1- حجم خیلی بالا و سنگین
2- نیاز به php ورژن 5.5.9 به بالا
3- کدنویسی ساده اما باز گذاشتن دست برنامه نویس در اسپاگتی کد زدن مثل بخش روترها

اینطور که من متوجه شدم این فریمورک بیشتر در امریکا محبوبه تا در سایر نقاط جهان.
به شخصه یه مدتی درگیرش بودم و سرعت کدنویسی رو خیلی بالا میبره اما برای کارهایی که نیاز به هاست اشتراکی داره مناسب نیست و باید سرور نیمه اختصاصی یا اختصاصی تهیه کنی