PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی

toopkadeh
August 27th, 2015, 23:09
من می خوام زبان انگلیسی رو به صورت کامل در کمترین زمان یاد بگیرم. دوستان متخصص توضیح بدن

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

mojtaba05
August 28th, 2015, 00:51
با سلام، من خودم با مطالعه ی کتاب های داستان و رمان انگلیسی (در دوران سربازی) ، و گوش دادن به آهنگهای انگلیسی و تماشای فیلم های انگلیسی زبان تا حدود زیادی زبان رو یاد گرفتم.

hamra
August 28th, 2015, 00:55
باید توی موقعیتش قرار بگیرید تا یاد بگیرید !
مثلا بجای اینکه توی وب فارسی دنبال آموزش باشید توی وب انگلیسی د نبالش باشید .
به مرور خوب میشه !

navid2zp
August 28th, 2015, 01:07
ببینید بستگی به این داره تو چه زمینه ای
تو زمینه عمومی و صحبت کردن عادی بدون شک کتاب داستان و سریال ها
سریال ها بی نهایت بهتون کمک می کنند چون یک موضوع خاص دارند، صدا ها یکی هستند که باعث میشه راحت تر متوجه بشید لغات رو. عموما صحبت های عامیانه هست. مخصوصا سریال های کمدی که برای صحبت های معمولی خیلی بهتون کمک می کنه و اصطلاح های بسیاری رو می تونید یاد بگیرید.

برای موارد تخصصی هم خوب خودتون باید برید دنبالش.
کتاب های مربوط به اون موضوع رو بخونید، مقالات، کار کردن با مسئله های مربوط به اون موضوع و ... که البته نیاز به کمک خواهید داشت. مثلا باید از دیکشنری های اختصاصی استفاده کنید چون همینطوری یاد گرفتن خیلی سخت تر هست نسبت به صحبت کردن عادی.

newrasan
February 11th, 2016, 21:23
سلام
دوست عزیز
به نظر من بهترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی اول داشتن یه اراده قوی و مستمر هستش چونکه باید هر روز خودت رو در شرایطی قرار بدی تا حداقل یه جمله یا یک کلمه انگلیسی هم که شده به گوشت برسه !
اگر دوست داری ربان انگلیسی رو راحت یاد بگیری باید هفتا قانون رو رعایت کنی که خیلی به شما کمک می کنه اینم لینک هفت قانون یادگیری زبان انگلیسی (http://zabanskills.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-effortless/) .
با رعایت ای 7 قانون می تونی سرعت و کیفیت یادگیری خودت رو خیلی افایش بدی.
در ضمن یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی و از همه مهمتر مهارت مکالمه دیدن فیلم و انیمیشن هستش البته اونم قانون داره (البته ابن قانون رو خودم برای خودم گذاشتم و کم کم با آزمون و خطا و کلی تجربه کردن به دست آوردم) :

به نظر من اگر دوست داری زبان انگلیسی خودت رو تقویت کنی ولی هنوز اول راهی بهتره از کلیپ های کوتاه شروع کنی و بعدش بری سراغ دیدن انیمیشن و بعدش شروع به دیدن فیلم و موزیک کنی.
اول گفتم بری سراغ کلیپ های کوتاه و انیمیشن چون اینها رو برای کودکان انگلیسی زبان میسازن به همین دلیل هم در اونها به سرعت بیان کلمات دقت میکنن تا کودکان و نوجوانان و کلا کسانی که تازه دارن به بان انگلیسی صحبت می کنن متوجه جملات بشن .:">

سایت های خوبی هستن که میتونی کلیپ های آموزشی و خوبی رو پیدا کنی مثل www.zabanskills.com (http://zabanskills.com/)
.
اینایی که گفتم تجربه خودم بود از اول که شروع کردم به یادگیری زبان تا الان که تونستم آیلس 7 بگیرم.
موفق باشی

TN Projects
February 11th, 2016, 21:57
درود.
بنظر بنده باید خودتون تصمیم بگیرید !
اما باتوجه به یکسری شرایط باید این تصمیم رو بگیرید :
1- پیشنهاد میکنم ابتدا خودتون بخونید اگر متوجه شدید که می تونید بخوبی پیگیری و ادامه بدین که خودتون به تنهایی ادامه بدین اما هر وقت که متوجه شدین حالا به دلیل مشغله یا مشغول بودنتون پتانسلتون برای یادگیری پایین اومده و کمتر تلاش میکنید پیشنهاد میکنم برای ثبت نام در کلاس های زبان اقدام کنید

2- بهتره کلاس زبان برید که سن بزرگسال هم دارن نظیر دوره های top notch و.... کسی که از اول بخواد شروع گنه معمولا دوسال انگلیسی رو بخوبی یادمیگیره. اما اگر خودتون تاحدود قابل قبولی بلد بودین پیشنهاد میکنم یه خورده بیشتر بخونید و تعیین سطح داشته باشید که مثلا زمان یادگیریش یک سال یا.... کمتر باشه.

این دو راهکار اصلی برای یادگیریتون بود.
اما بصورت تقویتی که یادگیریتون رو قوت ببخشه پیشنهاد میکنم انگلیسی رو با علایقتون ترکیب کنید.
به عنوان مثال اگر وب مستر سایت فیلم هستید و کلا هم زیاد فیلم میبینید سعی کنید کتاب های 504 واژه رو ابتدا حتما بخونید که اول آشنایی با کلمات رایج داشته باشید و بعد همین کلمات رو در فیلم و سریال ها دنبال کنید.
چون تصویر بیشتر از نوشته ها بیاد میمونه مگر اینکه یه متن خیلی خاص باشه اما موارد تصویری که خودتون هم بهش علاقه دارید بخوبی کلماتش بیادتون میمونه.

اما یک مورد بسیار مهم. هم از نظر خودم و هم از لحاظ روانشناس ها : به چه سبک موسیقی علاقه دارید؟ مثلا اگر رپ، یا کلاسیک یا.... علاقه دارید سعی کنید آهنگ های خارجی با همین سبک دانلود کنید و ترجیها هم زیرنویس داشته باشند. معمولا آهنگ های ریتمی و خوش آهنگ چون فکر های جانبی رو از آدم دور میکنه خیلی بهتر ریتم و کلمات به یاد آدم میمونه !