PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماژول ثبت فیش بانکی برای whmcs

IranianServer
September 11th, 2010, 19:09
با سلام و درود.
به یاری خداوند ماژول ثبت فیش بانکی برای whmcs ، به اتمام رسید ؛ این ماژول دارای امکانات زیر می باشد و هزینه ی نصب + ماژول + یک سال گارانتی فقط 25,000 تومان می باشد. دوستان توجه داشته باشند که ماژول کامل را فقط از ما دریافت کنند زیرا بعضی از افراد سودجو ماژول ناقص را به فروش می رسانند.

امکانات ماژول :
1-قابلیت مدیریت فیش ها از طریق کنترل پنل مدیریت.
2-امکان ضمیمه کردن تصویر فیش واریزی.
3-امکان جستجوی پیشرفته (بر اساس تاریخ، شناسه صورتحساب، شناسه تراکنش، نام بانک، ایمیل کاربر، توضیحات کاربر، مبلغ صورتحساب، وضعیت صورتحساب)حذف/مشاهده فیش توسط مدیریت.
4-تشخیص خودکار اطلاعات کاربر و ثبت بصورت خودکار.
5-تشخیص واحد پول سیستم.
6-تشخیص صورتحساب های پرداخت نشده و نمایش در بخش ثبت فیش برای کاربر.
7-استفاده 2 منظوره از ماژول (1- قابل استفاده در بخش صورتحساب ها (همانند ماژول های پرداخت آنلاین بانکی) 2- هدایت کردن کاربر به بخش ثبت فیش از طریق لینک.)
8-تایید صورتحساب مربوط به فیش واریزی تنها با یک کلیک.
9-نمایش شماره تراکنش و ... در صورتحساب در whmcs.
10-مدیریت حساب های بانکی سایت جهت نمایش به کاربر.
11-تاریخ شمسی.
و ...

درضمن امکان شخصی سازی ماژول نیز میسر می باشد.

جهت خرید کافی است با ما تماس بگیرید.
ایمیل : info@iranianserver.net
تلفن : 4333052-0935
یاهو آی دی : iranianserver

shxx
September 11th, 2010, 20:52
دمو یا عکس هم میزاشتید بد نبود

IranianServer
September 11th, 2010, 22:35
تصاویری از ماژول.

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f42/1322d1284228321-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%81%DB%8C%D8%B4-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-whmcs-gif

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f42/1321d1284228317-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%81%DB%8C%D8%B4-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-whmcs-gif

1id
February 3rd, 2011, 02:03
من یه اسکریپت php دارم میتونی برام تو whmcs قابل اجرا کنی . اونم ثبت فیش هست ولی با اسکریپت شما یه مقدار فرق داره

1977

lkmew
February 3rd, 2011, 02:30
ماژول شما چه فرقی با ماژول ثبت فیش تیم whmcs فارسی داره؟

amirHoseein
February 3rd, 2011, 10:40
شبیه ماژول قبلی whmcs.ir هست !
یعنی این هم نال کردید !

سردار
February 4th, 2011, 04:19
میخوام تو این مایه ها باشه

اسکریپت مد نظرم (http://vipin.ir/s)

---------- Post added at 04:50 AM ---------- Previous post was at 04:48 AM ----------

25000 تومن زیاد نیست

به نظرم این ماژول برای کاربر تازه کار سر درگمی ایجاد میکنه منظورم بانک مبدا و مقصد هستش

IranianServer
February 4th, 2011, 23:11
شبیه ماژول قبلی whmcs.ir هست !
یعنی این هم نال کردید !

ممکنه با سند حذف بزنید !؟

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

ماژول شما چه فرقی با ماژول ثبت فیش تیم whmcs فارسی داره؟

هیچ فرقی نداره ، حتی در بعضی موارد هم امکانات بیشتری دارد.

amirHoseein
February 4th, 2011, 23:42
دوستان کافی هست با تیم whmcs صحبت کنید و بگید براتون عکس از مدیریت بفرستند تا بفهمید سیسیتم رو نال کردن
یه ماژول بانک پاسارگاد هم به ما فروختن نتونستن عیب یابی کنند مجبور شدیم 50 تومان بدیم whmcs.ir بخریم

IranianServer
February 5th, 2011, 00:01
دوستان کافی هست با تیم whmcs صحبت کنید و بگید براتون عکس از مدیریت بفرستند تا بفهمید سیسیتم رو نال کردن
یه ماژول بانک پاسارگاد هم به ما فروختن نتونستن عیب یابی کنند مجبور شدیم 50 تومان بدیم whmcs.ir بخریم

باشه ، من هم موافقم. اصلاً چرا اونها بزارند ، یکی از دوستان که خرید کردند بزاره تا ما هم عکس ها رو بزاریم.
ماژول هیچ موردی نداشت دوست من ، ما و چندی از دوستان دیگر داریم استفاده می کنیم و هیچ مشکلی نداریم ، منتظر عکس ها هستم.
اما اگر دلیل محکم تری دارید حتماً ارائه کنید.

در ضمن اگر بر فرض ما این رو نال کرده بودیم ، شرکت فراسو که مدیران این شرکت هم در این انجمن حضور دارند حتماً مطرح می کرددند و شکایت هم روش و نیازی به وکیل مدافع نداشتند که شما اقدام کنید.

موفق باشید

TukaNet
February 5th, 2011, 01:07
آقای سوری یک بلایی شبیه به این رو هم سر بنده آوردند

البته سایت مال بنده نبود و این وسط آبروی بنده رو بردند فقط !

که هنوز هم واقعا از معرفی ایشون به دوستم پشیمون هستم !

iacbook
February 13th, 2011, 03:47

همچنین !!! 8-|

lkmew
February 13th, 2011, 14:33

منظورتون همین آقای IranianServer هست ؟؟!!

selectbackup.com
March 28th, 2011, 19:32
سلام .

whmcs.ir یک module داره که ظاهرا جدیدا نوشته و خیلی کامل هست ---- آبا module شما همه امکانات اون رو داره ؟

سیستم search داره ؟ من 1 شماره فیش رو بعد از 2 سال search کنم پیدا میکنم ؟ یا search بر پابه تاریخ

فارسی ساز و شمسی ساز سیستم هم دارید ؟ اونها چنده ؟

IranianServer
April 28th, 2011, 17:35
سلام .

whmcs.ir یک module داره که ظاهرا جدیدا نوشته و خیلی کامل هست ---- آبا module شما همه امکانات اون رو داره ؟

سیستم search داره ؟ من 1 شماره فیش رو بعد از 2 سال search کنم پیدا میکنم ؟ یا search بر پابه تاریخ

فارسی ساز و شمسی ساز سیستم هم دارید ؟ اونها چنده ؟

بله ! این امکان وجود داره

---------- Post added at 05:35 PM ---------- Previous post was at 05:33 PM ----------

همچنین !!! 8-|

واقعاً که ....>:p

iacbook
April 28th, 2011, 17:54
بله ! این امکان وجود داره

---------- post added at 05:35 pm ---------- previous post was at 05:33 pm ----------

واقعاً که ....>:p
تاپیک یک قرن پیش رو آوردید بالا؟!!!!!!!!!!!!! :d

mehrshad.ho
December 18th, 2011, 19:05
ببخشید نسخه رایگان نداره ؟ :56:

H0sseiN
December 18th, 2011, 19:09
ببخشید نسخه رایگان نداره ؟ :56:

نسخه رایگان

دانلود ماژول ثبت فیش بانکی WHMCS (http://www.nuller.ir/487-sabte-fishe-bank-for-whmcs.html)

:67:

1id
December 29th, 2011, 11:24
این که خیلی مسخره هست اطلاعات ایمیل میشه. ربطی به مدیریت whmcse نداره . یه فایل php هست که اطلاعات مشتری رو ایمیل میکنه و باید به صورت دستی صورتحساب مشتری رو به پرداخت شده تغییر بدیم
ولی همون بهتره تا اینکه پولمون رو تو جیب کلاه برداری مثل سوری بریزیم

sarwhost
January 8th, 2012, 12:15
سلام تاحالا دلتون خواسته يا احتياج داشتين يه سايت بدون دغ دغه داشته باشين بدون اينکه برين دنبال هاست برين دنبال ثبت دامنه بهد از اين همه مشکلات تازه برين دنبال کسي که واستون مديريت محتوا نصب کنه بعد بريد دنبال قالب يا کسي که واستون يه قالب اختصاصي طراحي کنه سروهاست همه اين کارارو واستون انجام ميده گروه تخصصي سرو هاست در اجراي سياستهاي خدمت دهي به مشتريان اين برنامه رو راه اندازي کرده شما کافيه فضا دامنه خود رو به ما بگيد بعد يه هفته سايتتونو تحويل بگيريد مثل اينکه شما فقط يه زمين ميخريد وميديد مهندس همه کاراي ساختو سازو واستون انجام بده وشما فقط به راحتي کليد ساختمان رو ميگيريد و... طراحي قالب ميزباني دامنه نصب مديريت محتوا همه وهمه رو به عهده ما بسپاريدبا بودن سرو هاست ديگه راحت يه سايت تحويل بگيريد
برای یکبارهم شده نگاه کنید وقیمتها وخدمات مارومقایسه وقضاوت کنید
لازم به توضیح اس این خدمت در دوره زمانی محدود انجام میشود
لینک خرید:سرو هاست/سرور امریکا/کانادا - سبد خرید (http://portal.sarwhost.ir/cart.php?gid=3)
sarwhost@yahoo.com
سرو هاست /سرور امریکا/سرورکانادا (http://www.sarwhost.ir)
tl:09354140160

irmpmn
January 8th, 2012, 20:23
به این شخص اعتماد ندارم . یه بار از ایشون ماژول خریدم پشیمون شدم. بن هم که شدن ...