PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با یکی از هاستینگ ها

enjori
September 11th, 2010, 19:02
سلام
من از یکی از هاستینگ های بزرگ ایرانی که حتما همه میشناسید چند سرور مجازی و یک سرور دارم
وقت تمدید سرور که رسید من نخواستم تمدید کنم و هیچ هزینه ای بهشون ندادم و حرفی در مورد اینکه میخوام سرور را یا نمیخوام نزدم
بعد این هاستینگ با من تماس گرفت که وقت تمدید سرور رسیده باید تمدید کنید من گفتم لازم ندارم گفتند باید هرینه بدید ما پول به دیتا سنتر دادیم
به خاطر این که من بهشون پول بدم همه ی وی پی اس های منو خاموش کردند در صورتی که من پول وی پی اس ها رو کامل دادم و بدون اینکه من هزینه سرور بدم اینها پول سرور دادند به من ربطی نداره
با هزار بحث راضی شدند وی پی اس ها رو روشن کنند اما رمز وی پی اس ها رو به من نمیدند و هیچ پشتیبانی به من نمیدن میگن وقتی پول سرور دادید میدیم
آیا همچین حقی دارند انجام بدند ؟ ؟

taghikhani
September 11th, 2010, 19:10
اگر زمان تمدید نرسیده باشه یعنی سرویس شما تموم نشده باشه چنین کاری نباید بکنند.

enjori
September 11th, 2010, 19:12
نه زمان تمدید وی پی اس ها نرسیده و وقت دارند بیشتر از 15 روز
هم رمز وی پی اس ها رو عوض کردند و نمیدند هم هیچ پشتیبانی بهم نمیدند

taghikhani
September 11th, 2010, 19:14

در اینصورت شما از تمام مدارکی که دارید کپی و اسکرین شات تهیه کنید و اول مراجعه حضوری کنید اگر پاسخی ندادند باید به نظام صنفی رایانه ای مراجعه کنید.

1Mizban
September 11th, 2010, 19:17
شما برای کنسل کردن سرور باید چند روز قبل اطلاع بدید.

enjori
September 11th, 2010, 19:18
شما برای کنسل کردن سرور باید چند روز قبل اطلاع بدید.
َشما وقتی به مشتری ایمیل میزنید که وقت تمدید سرور رسیده و جواب نمیده و هیچ مبلغی در موردش نمیده به این روش پول از مشتری میگیری ؟ ؟

Online24
September 11th, 2010, 19:19

بالاخره کدام ؟

وقت تمدید سرور که رسید ... من نخواستم تمدید کنم و هیچ هزینه ای بهشون ندادم و حرفی در مورد اینکه میخوام سرور را یا نمیخوام نزدم
[/B]

شما باید تکلیف سرویس خودتون رو روشن کنید . اگر سرویس رو نمیخواید ، حتما اعلام کنید که میخواید cancel کنید . اگر این کار رو نکردید ، سرویس دهنده با توجه به این که شما مشتری اون هستید ممکنه سرویس شما ( که بخشی از اون از سرویس دهنده های دیگر تامین میشه ) رو تمدید بکنه ...

به همین دلیل و با توجه به اکثر قوانین سرویس دهنده حق داره طلب خودشو از شما دریافت کنه .

enjori
September 11th, 2010, 19:27
بالاخره کدام ؟

شما باید تکلیف سرویس خودتون رو روشن کنید . اگر سرویس رو نمیخواید ، حتما اعلام کنید که میخواید cancel کنید . اگر این کار رو نکردید ، سرویس دهنده با توجه به این که شما مشتری اون هستید ممکنه سرویس شما ( که بخشی از اون از سرویس دهنده های دیگر تامین میشه ) رو تمدید بکنه ...

به همین دلیل و با توجه به اکثر قوانین سرویس دهنده حق داره طلب خودشو از شما دریافت کنه .
وی پی اس ها هزینشون داده شده و بشتر از 15 روز دیگه وقت تمدید وی پی اس ها میرسه
برای اینکه مجبور باشم پول سرور بدم رمز وی پی اس ها عوض کردند و به من نمیدند
و هیچ پشتیبانی به من نمیدن
یعنی اگه الان یک نفر دیداس کنه وی پی اس داون بشه من دسترسی ندارم ریبوت کنم بالا بیاد و خودشون هم هیچ پشتیبانی نیمدند باید صبر کنم تا پول بیاد دستم پول سرور بدم که بتونم وی پی اس بالا بیارم

---------- Post added at 06:27 PM ---------- Previous post was at 06:24 PM ----------

در ضمن 3 ساعت قبل از اینکه این حرف بزنن در مورد تمدید با من تماس گرفتن گفتم نمیخوام

taghikhani
September 11th, 2010, 19:31
وی پی اس ها هزینشون داده شده و بشتر از 15 روز دیگه وقت تمدید وی پی اس ها میرسه
برای اینکه مجبور باشم پول سرور بدم رمز وی پی اس ها عوض کردند و به من نمیدند
و هیچ پشتیبانی به من نمیدن
یعنی اگه الان یک نفر دیداس کنه وی پی اس داون بشه من دسترسی ندارم ریبوت کنم بالا بیاد و خودشون هم هیچ پشتیبانی نیمدند باید صبر کنم تا پول بیاد دستم پول سرور بدم که بتونم وی پی اس بالا بیارم

---------- Post added at 06:27 PM ---------- Previous post was at 06:24 PM ----------

در ضمن 3 ساعت قبل از اینکه این حرف بزنن در مورد تمدید با من تماس گرفتن گفتم نمیخوام

اگر در مورد اینکه نمیخواید بهشون اطلاع دادید حق با شماست.
اگر اطلاع هم نداده باشید دلیلی نداره اونها قبل از دریافت وجه از شما سرور رو تمدید کنند.

1Mizban
September 11th, 2010, 19:47
َشما وقتی به مشتری ایمیل میزنید که وقت تمدید سرور رسیده و جواب نمیده و هیچ مبلغی در موردش نمیده به این روش پول از مشتری میگیری ؟ ؟

سرور موضوعش فرق داره ، منم خودم همین مشکل رو داشتم
تقصیر سرویس دهنده نیست ، وجه اتوماتیک از کارتشون کسر میشه .

enjori
September 11th, 2010, 19:50
سرور موضوعش فرق داره ، منم خودم همین مشکل رو داشتم
تقصیر سرویس دهنده نیست ، وجه اتوماتیک از کارتشون کسر میشه .
درسته
اما اینم روشش نیست منم که دیدم واقعا از حسابشون کم شده گفتم مشکلی نیست در چند روز آینده پرداخت میکنم
اما اینا سرور کلا خاموش کردند و رمز وی پی اس ها رو تغییر دادند و پشتیبانی هم نمیدند

Ali-718
September 11th, 2010, 20:07
باید یک کتاب احکام هاستینگ نوشته بشه در این مورد ها :d تو این مدت خیلی از این اختلافان اینجا گزارش شده .

شما قوانینشونو بخون شاید به به این مورد اشاره کرده باشه

shafiei7
September 11th, 2010, 22:40
سلام
من از یکی از هاستینگ های بزرگ ایرانی که حتما همه میشناسید چند سرور مجازی و یک سرور دارم
وقت تمدید سرور که رسید من نخواستم تمدید کنم و هیچ هزینه ای بهشون ندادم و حرفی در مورد اینکه میخوام سرور را یا نمیخوام نزدم
بعد این هاستینگ با من تماس گرفت که وقت تمدید سرور رسیده باید تمدید کنید من گفتم لازم ندارم گفتند باید هرینه بدید ما پول به دیتا سنتر دادیم
به خاطر این که من بهشون پول بدم همه ی وی پی اس های منو خاموش کردند در صورتی که من پول وی پی اس ها رو کامل دادم و بدون اینکه من هزینه سرور بدم اینها پول سرور دادند به من ربطی نداره
با هزار بحث راضی شدند وی پی اس ها رو روشن کنند اما رمز وی پی اس ها رو به من نمیدند و هیچ پشتیبانی به من نمیدن میگن وقتی پول سرور دادید میدیم
آیا همچین حقی دارند انجام بدند ؟ ؟

شما باید بهشون اطلاع میدادید که نمیخواید تمدید کنید. به طور مثال ما هم سرور که میگیریم دیتاسنتر ماه تا ماه قبل از موعد مقرر پول از کارت اعتباری ما کم میکنه که اگر مشتری اطلاع نده سرور رو نمیخوات پول رو ما به دیتاسنتر پرداخت کردیم.

Aria
September 11th, 2010, 23:05
سلام.

اگر برای حرف هاتون مدرک دارید که *هیچ جوابی به ایمیل ها و تیکت های شرکت مذکور ندادید* و یا ازشون خواستید که اگر دیرکرد داشتید سرویس هاتون رو کنسل کنند و یا در همون زمان (حداقل 24 ساعت قبل از موعد تمدید) ازشون خواستید که کنسل کنند، حق با شما هست و به راحتی می تونید این موارد رو به سازمان جرایم انترنتی ارائه کنید و ازشون بخواید که شما رو برای به جریان انداختن پرونده یاری کنند.

ما هم مشکل مشابه رو با یکی از مشتریانمون داریم که پرونده ایشان رو به همین ترتیب به جریان انداختیم و در حال انجام مراحل "تامین مدرک" هستیم که از طرف سازمان جرایم اینترنتی برای تشکیل دادگاه از ما درخواست شده.

همینطور میتونید مدارکتون رو *بدون ذکر کلمات غیر قانونی مثل *کلاهبردار* - ***** و کلمات تحریک کننده از این قبیل، به صورت یک تاپیک در بخش انتقادات و پیشنهادات همین انجمن ارسال کنید و به شرکت مذکور بگید که بیان و جوابگوی شما باشند و اگر جوابی ندادند، این یک مدرک دیگر برای شما هست که ایشان از عمد این کار رو کردند و می تونید همین تاپیک رو هم به تامین مدرک اضافه کنید و شانس برنده شدنتون رو بیشتر کنید.

با تشکر.

Desperados
September 11th, 2010, 23:17
این موضوع ییچیده و سختی نیست

وقتی شما سرور اختصاصی تهیه می کنی به صورت ماهانه در واقع شما و سرویس دهنده طی یکماه قرارداد دارید و پس از اتمام این تاریخ در صورت تمایل هر 2 طرف قرارداد تمدید میشه وقتی شما درخواستی برای تمدید قرارداد ندادید و مراجعه نکردید قرارداد فسخ میشه سرویس هم باید کنسل بشه نمیشه که سرویس دهنده یکطرفه خودش سرویس رو تمدید کنه بدون موافقت شما و الان درخواست هزینه کنه در قانون داریم وقتی کسی برای تمدید قرارداد یا ادامه همکاری مراجعه نمی کند قرارداد فسخ میشه و به معنی عدم تمایل به ادامه هست.

اگر میل زدن و شما جواب ندادید به این معنی هست طبق عرف و قانون که شما تمایلی به تمدید ندارید و قرارداد فسخ میشه باید سرویس رو کنسل کنند و هیچ اجازه ای ندارند که سرویس رو تمدید کنند بدون موافقت شما

یا ازشون خواستید که اگر دیرکرد داشتید سرویس هاتون رو کنسل کنند و یا در همون زمان (حداقل 24 ساعت قبل از موعد تمدید) ازشون خواستید که کنسل کنند

آریا جان نیازی به این 2 مورد نیست و طبق عرف و قانون در فعالیت های اقتصادی لازم نیست که پس از پایان قرار داد هر یک از طرفین یا هر 2 طرف به صورت کتبی یا حتی شفاهی اعلام کنند که ادامه نمی دهند و با تمام شدن مدت قرار داد که اینجا یکماه هست در صورت عدم ایجاد قرار داد جدید قرار داد فسخ و سرویس هم باید کنسل بشه

به عنوان مثال فرض کنید کسی اصلاً طی یکماه قرار داد بعد از 15 روز از شروع تصادف کرد و تا 6 ماه بیمارستان باشه به نظر شما این قرار داد یکماهه باید از طرف سرویس دهنده به دلیل اینکه خریدار درخواست کنسل شدن نداده تا 6 ماه ادامه پیدا کنه و درخواست پول ؟ بدیهی هست که اینطور نیست و تمدید قرارداد لازم هست هر 2 طرف تمایل برای ادامه همکاری و تمدید سرویس را اعلام کنند.

البته من تاپیگ گلایه شما رو هم مشاهده کردم از شرکت نام برده در اون مورد شما با ارسال ایمیل نسبت به تمدید قرارداد ابراز تمایل کردید همین طور شخص خریدار طبق ایمیل ها نسبت به تمدید سرویس اوکی داده ولی خوب وقتی چنین قرار داد های هست که 2-3 میلیون پول داره رد و بدل میشه به نظرم من مطالب شفاهی زیاد کار ساز نیست و باید رسمی باشه و حتماً شرایط لازم برای تمدید قرارداد که همان پرداخت هزینه هست را از خریدار درخواست کنید البته شما وارد هستید در این زمینه و فرموردید به دلیل اعتماد و سابقه ایشون بوده ولی خوب اعتماد همیشه حداقل در موارد اقتصادی جواب نمیده ( به نظر من هیچ جا همیشه جواب نمیده )

P.S : یک سریال آمریکایی میدیدم ( The Unit ) یک جمله از فیلم این بود که

- به اون اعتماد نکن
- چرا نباید اعتماد کنم ؟
- چون قبلاً یکبار بهش اعتماد کردی

به نظر حرف جالبی بود :d

Aria
September 12th, 2010, 00:10
سلام.

حرف شما درست علی رضا جان.

بنده شما رو می شناسم (به عنوان یک کاربر) و شما هم حدوداً شناخت هایی در مورد اخلاق کاری من دارید.

ولی در کل حرف من یک چیز هست، اگر کاربر ذکر کنه که پرداخت نمی کنه و یا کلاً جوابی نده، خوب بنده به عنوان تامین کننده سرویس، سرویس ایشان رو مسدود می کنم ولی وقتی رسماً ایمیل میزنه و میگه باز نگه دارید و من در پرداختم مشکل دارم، طبق اخلاقیات و قوانین جهانی، من نمی تونم با آبروی شرکت ایشان بازی کنم و سرویس ایشان رو مسدود کنم و در غیر این صورت من باید پاسخگو باشم که "چرا وقتی کاربر گفته مسدود نکن و بهم وقت بده برای پرداخت، شما سرخود مسدود کردید ؟" !

شما با شرکت های خارجی کار کنید و باهاشون چند سرور داشته باشید، ببینید چقدر بهتون امتیاز میدن و چقدر هواتون رو دارند ... بعد من هوای هموطنم رو نداشته باشم ؟؟ این چه قانونی هست ؟؟ کدام منطق اینو میگه ؟؟ مخصوصی وقتی کاربر از روز اول به شما اطلاع داده که ما به دلیل مسائل شرکتی، ممکن هست چند روز دیرکرد داشته باشیم ... دیگه واقعاً چی میشه گفت ؟

ما که شبکه جنایی و حقیقت یاب نیستیم که بخواید خودمون رو قاضی بدونیم و حق مشتری رو به دلیل تشخیص درست یا غلط خودمون ضایع کنیم ;) پس اخلاقیات کجا رفته ؟ مشتری مداری چی میشه ؟

با تشکر.

Desperados
September 12th, 2010, 00:33
سلام.

حرف شما درست علی رضا جان.

بنده شما رو می شناسم (به عنوان یک کاربر) و شما هم حدوداً شناخت هایی در مورد اخلاق کاری من دارید.

ولی در کل حرف من یک چیز هست، اگر کاربر ذکر کنه که پرداخت نمی کنه و یا کلاً جوابی نده، خوب بنده به عنوان تامین کننده سرویس، سرویس ایشان رو مسدود می کنم ولی وقتی رسماً ایمیل میزنه و میگه باز نگه دارید و من در پرداختم مشکل دارم، طبق اخلاقیات و قوانین جهانی، من نمی تونم با آبروی شرکت ایشان بازی کنم و سرویس ایشان رو مسدود کنم و در غیر این صورت من باید پاسخگو باشم که "چرا وقتی کاربر گفته مسدود نکن و بهم وقت بده برای پرداخت، شما سرخود مسدود کردید ؟" !

شما با شرکت های خارجی کار کنید و باهاشون چند سرور داشته باشید، ببینید چقدر بهتون امتیاز میدن و چقدر هواتون رو دارند ... بعد من هوای هموطنم رو نداشته باشم ؟؟ این چه قانونی هست ؟؟ کدام منطق اینو میگه ؟؟ مخصوصی وقتی کاربر از روز اول به شما اطلاع داده که ما به دلیل مسائل شرکتی، ممکن هست چند روز دیرکرد داشته باشیم ... دیگه واقعاً چی میشه گفت ؟

ما که شبکه جنایی و حقیقت یاب نیستیم که بخواید خودمون رو قاضی بدونیم و حق مشتری رو به دلیل تشخیص درست یا غلط خودمون ضایع کنیم ;) پس اخلاقیات کجا رفته ؟ مشتری مداری چی میشه ؟

با تشکر.

ممنون آریا جان من کوچیک شما حامد هستیم :x

در مورد جریان شما و این شرکت به نظر من حق با شما هست با این ایمیل هایی که مشاهده شد و شما لطف کردید در حق ایشون و یک جورایی سوء استفاده شده از لطف شما
حالا یک سوال شما برای مشتری هاتون بعد از این جریان حتی اگر خیلی هم مشتری خوبی باشه این کار رو دوباره انجام میدین با این 3 میلیون ضرر بنا بر گفته شما ؟
من باشم دیگه برای برادرم هم چنین کاری نمی کنم راستش :دی روی همین حساب بهتره از اول چنین کاری نکرد یا اینکه همیشه در نظر داشته باشید که حتی بهترین مشتری ها هم ممکنه از لطف شما سوء استفاده کنند و زیاد بعد از اتفاق افتادنش ناراحت نشید :(

Aria
September 12th, 2010, 00:48
سلام.

اولاً من اصلاً ناراحت نیستم حامد جان (ببخشید برادر، اسمت رو با یکی از کاربرا اشتباه گرفتم ....) و در این تاپیک هم موضوع من نیستم و بهتر هست منحرف نشه به مسائل مربوط به من و مشتریانم.

ولی در مورد موضوع کلی ای که شما اشاره کردید در ضمینه اعتماد مجدد، باید عرض کنم بله!

من کماکان مشتریان بسیار دوست داشتی ای دارم که به هیچ عنوان حق اونها رو به خاطر اشتباه یک نفر پایمال نمی کنم.

درضمن، هر کاری سود و ضرر خاص خودش رو داره و نمیشه انتظار داشت که همیشه سود کرد ;)

با تشکر.

Desperados
September 12th, 2010, 00:51

بله در این مورد هم من الان سرویس دارم از شما راضی هستم و جداً از نظر فنی که حرفی توش نیست از نظر انصاف و وجدان کاری هم همیشه لطف داشتید و بهترین خدمات ارائه شده.
امیدوارم مشتری های شما هم قدر بدونند و لطف شما رو با لطف پاسخ بدن.

kingoftehran
September 12th, 2010, 02:25
به هر حال شما باید اطلاع می دادید این شرکت از اونجایی که شما را همکار می دونسته کار پرداخت را برای شما انجام داده شما باید کنسلیشن ری***ت می کردید
.

tmfar
September 12th, 2010, 02:41
آریا جان مگه اسکرین شات میشه مدرک ؟ یعنی اینو مدرک قبول می کنند ؟ چون اینطوری باشه که خیلی بد میشه یکی میاد لوکال راه اندازی می کنه آدرس هم تو آدرس بار خودش یه چیزی میزنه اسکریپت هم یه چیزی نصب می کنه عین اونها و بعد عکس پشت سرهم !

ایمیل هم همینطوری میشه ایمیل ها را تغییر داد و نوشته هایی خودمون بنویسیم و عکس پشت سرهم به نظرم عکس که نشد مدرک

چون سرویس دهنده هم اونها هستند و می تونند به راحتی تیکت ها رو حذف کنند یا هر از طرف کاربر اصلاً پاسخ هم بدند آی پی هم از قبل خوب دارند سیستم و سرور هم دست اونهاست و آی پی هم کلاینت نمی بینه !

Rezash
September 12th, 2010, 02:54
آریا جان مگه اسکرین شات میشه مدرک ؟ یعنی اینو مدرک قبول می کنند ؟ چون اینطوری باشه که خیلی بد میشه یکی میاد لوکال راه اندازی می کنه آدرس هم تو آدرس بار خودش یه چیزی میزنه اسکریپت هم یه چیزی نصب می کنه عین اونها و بعد عکس پشت سرهم !

ایمیل هم همینطوری میشه ایمیل ها را تغییر داد و نوشته هایی خودمون بنویسیم و عکس پشت سرهم به نظرم عکس که نشد مدرک

چون سرویس دهنده هم اونها هستند و می تونند به راحتی تیکت ها رو حذف کنند یا هر از طرف کاربر اصلاً پاسخ هم بدند آی پی هم از قبل خوب دارند سیستم و سرور هم دست اونهاست و آی پی هم کلاینت نمی بینه !

خب نه به اين صورت...بايد اسكرين معتبر باشه..
اگر هنوز تيكت ها تو سايتشون هست با حضور چند شاهد قانوني تصوير برداري كنيد!
اگر مبلغ به اندازه اي هست كه ارزش وكيل گرفتن داره حتما بگيريد و در جريانشون بذاريد تا مداركتون رو از دست نديد.

Aria
September 12th, 2010, 03:05
سلام.

طبق چیزی که سازمان جرایم اینترنتی به وکیل ما گفتند، تمام ایمیل هایی که از شبکه های ایران ارسال میشه (حتی تحت V-_P--N) در سرور های امنیتی سپاه Log میشه و از اونجایی که مشتری ما هم از شبکه های GPRS همراه اول ایمیل رو به ما زده بودند، بعد از Trace کردن ایمیل به ما گفتند که این مورد قابل استفاده به عنوان مدرک هست و در مراحل تامین مدرک این ایمیل ها رو هم باید اضافه کنید.

تیکت و ... هم همین داستان رو داره و خوشبختانه یا متاسفانه، سرویس امنیتی ایران خیلی قوی شده و همه چیز تحت کنترلشون هست !!

همینطور ما تنها Screen shot ارائه نمی دیم و تمام موارد بعد از جم آوری باید به سازمان جرایم اینترنتی ارائه بشه و تایید بشه و در مراحل تایید هم این موارد با اصل ایمیل/تیکت و ... منطبق میشه و اگر صحت مدارک مشخص بشه، تاییدیه از سازمان جرایم اینترنتی ضمیمه مدارک میشه و سپس پرونده به دادگاه میره و برای شخص خاطی اخطار میره که اگر تا 3 بار جواب ندند، پرونده خود به خود به نفع شاکی بسته میشه (در مورد من، به نفع ما) و سپس مراجع قانونی به شرکت مورد نظر مراجعه می کنند و تا پرداخت جریمه های قید شده در حکم نهایی، شرکت مذکور رو پلمپ می کنند.

همینطور اگر تا زمانی مشخص این کار فایده نداشت، دولت نیز به عنوان مدعی العموم وارد پرونده میشه و از اون به بعد شخص طرف قرارداد شما در اون شرکت، تحت تاقیب قرار میگیره و پس از دستگیر شدن موظف به پرداخت جریمه های شاکی و همینطور جریمه تایید شده توسط دولت خواهد بود.

خلاصه مراحل طولانی هست ولی به قولی هیچ وقت نباید خسته شد، اگر پولت حلال بوده ;)

با تشکر.

Talahost.Com
September 12th, 2010, 10:34
سلام.

طبق چیزی که سازمان جرایم اینترنتی به وکیل ما گفتند، تمام ایمیل هایی که از شبکه های ایران ارسال میشه (حتی تحت V-_P--N) در سرور های امنیتی سپاه Log میشه

اگه از ssl استفاده بشه نمی تونند درسته؟

Aria
September 12th, 2010, 10:37
سلام.

فرقی نداره، شما در حالت SSL در واقع از Private Browsing استفاده می کنید که ارتباط مستقیم با PC شما و سایت مورد نظر برقرار میشه بدون واسطه ولی سیستم های امنیتی ایران، اینطور که مشخص هست SSL Coockies رو هم می خونند!

با تشکر.

Talahost.Com
September 12th, 2010, 10:52
آخه ssl یه استاندارد بین المللی هست برای اینکه مطمئن باشیم تمام داده های رد و بدل شده بین من (کلاینت) و سرور کاملا امن و غیرقابل دسترسی توسط دیگران در بین راه هست.

tmfar
September 12th, 2010, 12:30
پس با این حساب آریا جان و بقیه دوستان یک سری به این تاپیک بزنند :

http://www.webhostingtalk.ir/f41/14757/index2.html#post144912

اینطوری نتیجه های هردو تاپیک کلاً باهم دیگر فرق می کنند .

خواهش می کنم دوستان فنی حتماً در تاپیک بالا شرکت کنند و تجربیات خودشون رو به اشتراک بگذارند .