PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ارسال ایمیل به جیمیل

IrIsT
August 26th, 2015, 20:20
سلام و درود
من داخل یک سرور مجازیم،به یک مشگل یرخوردم
ایمیل ها قبلا ارسال میشد،اما الان هیچ ایمیلم به جیمیل فزستاده نمیشه
داخل یاهو میفرسته.اما جیمیل نه
توی لوگ ها و دسترسی ها رو نگاه کردم،بک چیزایی نوشته بود که مثل اینکه برای جیمیل بلوک شده و ....
راهی هست گه واسه جیمیل هم بفزسته.
دایرکت ادمین دارم.سرور هم المانه
منتظر کمک دوستان هستم

mina khabaz
August 26th, 2015, 20:22
ارور لاگ چی میگیرید؟ نمونشو بزارید

TeraServerCo
August 26th, 2015, 20:55
ارور لاگ رو بذارید تا بتونیم راهنمایی کنیم

IrIsT
August 26th, 2015, 23:12
سلام و درود
مثلا این :

2015-08-26 12:41:54 1ZUdlp-0001TK-9x **-------------------@gmail.com F=<------@---------> R=lookuphost T=remote_smtp H=gmail-smtp-in.l.google.com [173.194.67.26] X=TLSv1.2:ECDHE-RSA-AES128-GCM-SHA256:128 CV=yes: SMTP error from remote mail server after end of data: 550-5.7.1 [-------------------- 12] Our system has detected that this message is\n550-5.7.1 likely unsolicited mail. To reduce the amount of spam sent to Gmail,\n550-5.7.1 this message has been blocked. Please visit\n550 5.7.1 https://support.google.com/mail/answer/188131 for more information. hi7si6124671wjc.65 - gsmtp
2015-08-26 12:41:54 1ZUdlq-0001TU-9u <= <> R=1ZUdlp-0001TN-BQ U=mail P=local S=4712 T="Mail delivery failed: returning message to sender" from <> for --------@---------------
2015-08-26 12:41:54 1ZUdlp-0001TN-BQ Completed

IranHost-Staff-142
August 27th, 2015, 00:15
سلام و درود
مثلا این :

با توجه متن پیغام خطایی که دریافت کرده اید، مشخص است گوگل به علت ارسال اسپم توسط شما IP سرور مجازی را بلاک کرده است. در صورتیکه با یاهو و هات میل مشکلی ندارید به احتمال زیاد وارد Black list انحصاری خود گوگل شده اید. این لیست قالبا موقتی بوده و به مرور زمان از بلک لیست های گوگل خارج خواهید شد.

GREAT
August 27th, 2015, 00:18
ایپی تعویض کنید درست میشه
یا صبر بفرمایید از بلاکی در بیاید

IrIsT
August 27th, 2015, 20:48
سلام و درود.
ممنون از شما دو دوست عزیز.
آره.خودم هم به همین فکر میکردم.جالبش اینجاست که روی یک سرور اختصاصی که گرفتم,همه آیپی های سرور به همین مشکل خوردند.
فقط جیمیل نمیفرسته.AOL هم تست کردم نشد.اما yahoo زدم رسید.
این سرور رو هم تازه رسید دستم.
نمیدونم چی شده یهو همشون اینطوری شده.

- - - Updated - - -

فکر کنم به دلیل ارسال اسپم باشد .

سلام و درود.
سرور تازه گرفته شده.
یک ایپیش رو که یهو یکی از دومین ها 2 هزار تا ایمیل یکدفعه فرستاد.اونو خودم فهمیده بودم.
اما تاحالا نشده بود که دیگه اصلا ایمیل ارسال نکنه
حالا یک ایپی دیگه هم که vps درست کرده بودم,اون هم بعد از راه اندازی لایت اسپید و ..... اینطوری شد.
نمیدونم چرا یهویی سه تا vps و آیپی های مختلف یهو اینطوری شدن.

- - - Updated - - -

فکر کنم به دلیل ارسال اسپم باشد .

سلام و درود.
سرور تازه گرفته شده.
یک ایپیش رو که یهو یکی از دومین ها 2 هزار تا ایمیل یکدفعه فرستاد.اونو خودم فهمیده بودم.
حالا یک ایپی دیگه هم که vps درست کرده بودم,اون هم بعد از راه اندازی لایت اسپید و ..... اینطوری شد.

IranHost-Staff-142
August 27th, 2015, 22:34
سلام و درود.
سرور تازه گرفته شده.

یک نکته را توجه کنید، مخصوصا الان که این Backdoor جدید CryptoPHP اومده ممکن وب سایت های شما ارسال هایی داشته باشند که شما از انها اطلاع ندارید و به خاطر همین ارسال ها IP های شما بلک لیست می شوند.
1- چه نرم افزار میل سروری استفاده می کنید؟
2- آیا در RBL ها IP های خود را چک کرد اید؟

IrIsT
August 28th, 2015, 12:45
سلام.
دادا،یک اسکریپت خصوصی نوشتیم واسه تمام موارد یک تمام اسکریپت ها چک میشن و در صورت بروز مشکل اسکریپت قرنطینه میشه.اما،جالب اینجا بود که یک سایتمو،کلا خالی کردم.تمام پسوورد ها و ایمیل ها و .... تعویض و یا پاک شدن.هیچی نداشت
اما میزد 300 ایمیل ارسال شده.یعنی هیچی نداشت ها.پسووردهد هم تعویض شوه بودن.حتی یوزرش هم تعویض شده بود و...
اما میزد ایمیل ارسال شده.
بعد طی دو روز کلا همه ایپی ها درجا مشکل خوردن که فقط یاهو ایمیل میفرسته