PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک آپ در hubic

mohsen1771
August 26th, 2015, 20:18
سلام و عرض ادب

دوستان سایت hubic مخصوص بک آپ گرفتن است امروز ثبت نام کردم حدود چند گیگ آپلود کردم.
سروراشونم روی ovh هست.

چند سوال داشتم کسانی که میدونن راهنمایی کنند.

1. آیا بک آپ که میگیریم بعد از مدتی پاک میکنن یا همیشگی هست؟ آخه (25 گیگ رایگان میده)
2. نمیشه فولدر ریخت توی پنل یعنی باید فایلارو دونه دونه بندازی که آپلود کنه آیا اکانت بخریم، این مشکل رفع میشه؟
3. آیا اصلا شرکت خوبی برای بک آپ گرفتن است؟

- - - Updated - - -

آپ

OmidX
August 26th, 2015, 22:54
سلام و عرض ادب

دوستان سایت hubic مخصوص بک آپ گرفتن است امروز ثبت نام کردم حدود چند گیگ آپلود کردم.
سروراشونم روی ovh هست.

چند سوال داشتم کسانی که میدونن راهنمایی کنند.

1. آیا بک آپ که میگیریم بعد از مدتی پاک میکنن یا همیشگی هست؟ آخه (25 گیگ رایگان میده)
2. نمیشه فولدر ریخت توی پنل یعنی باید فایلارو دونه دونه بندازی که آپلود کنه آیا اکانت بخریم، این مشکل رفع میشه؟
3. آیا اصلا شرکت خوبی برای بک آپ گرفتن است؟

- - - Updated - - -

آپ

1 - خیر ، دائمی هست .
2 - میشه ، مشکلی نداره ، موقع سینک شدن اگر فولدر هم باشه سینک میشه.
3 - بله .

hamra
August 26th, 2015, 22:57
برای بکاپ گیری خوبه اینطور که میگن و مشکلی نداره .
اما اینطور که شنیدم سرعت بکاپ گیری و انتقال پایین است !

mohsen1771
August 26th, 2015, 23:22
برای بکاپ گیری خوبه اینطور که میگن و مشکلی نداره .
اما اینطور که شنیدم سرعت بکاپ گیری و انتقال پایین است !

برنامه ویندوزشو نصب کردم رو vps ... دیگه لازم نبود چیزی آپلود کنم. یه فولدر باز شد به نام hubic فایل هارو کپی میکردم تو فولدر اتومات میریخت رو سرورش. در اصل آپلود میکرد ولی با سرعت بالا
خیلی به نظرم برنامه جالبه ایه .. سرعت دانلود اشم تست کردم عالیه

ahmad19
August 27th, 2015, 00:14
با چه سرعتی برا شما آپلود کرد ؟

mohsen1771
August 27th, 2015, 01:00
با چه سرعتی برا شما آپلود کرد ؟

داداش سرعتو من نمیدونم چون نمیزنه
اگر برنامشو نصب کنید تو vps میبیند که یه فولدر به نام hubic براتون درست میکنه، و هر فایلی که قبلا در پنل داشته باشید هم در اون فولدر میاره!
هر فایلی که میخواید. در اون فولدر کپی میکنید. تو اون فولدر دیگه خودش اتومات آپلود میکنه ولی نمیزنه که داره آپلود میشه یک دقیقه بعد کله همون فولدرا یا فایل ها که ریختید در پنلتون قابل مشاهده است و میتونید دانلود بکنید.

Yas-Host
August 27th, 2015, 08:14
سلام.

در لینوکس می تونید از hubicfuse و لینک زیر استفاده کنید :

https://www.noobunbox.net/serveur/sauvegarde/hubicfuse-hubic-en-ligne-de-commande-sur-votre-serveur