PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالی که شاید ذهن شما هم درگیر ان باشد...

GREAT
August 26th, 2015, 14:37
باسلام خدمت همه دوستان محترم بزرگترین انجمن وب ایران
مدتی هست که یک سوال ذهن منو درگیر خودش کرده و شاید بعضی از شما ها هم با این سوال روبرو شده باشید
حتما اطلاع دارند دوستان که ویندوز 10 اخیرا توسط مایکرو سافت ارایه شده و توی این مدت کم طرفداران زیادی هم پیدا کرده مثلا یکیش خودم
حالا سوال من اینه که یک شخص مثل من که ار ویندوز اورجینال 8.1 داره استفاده میکنه و کد لایسنس این نسخه از ویندوز رو داره ایا میتونه از این کد لایسنس برای ویندوز 10 هم استفاده کنه؟
یا باید کد جداگانه خریداری بشه؟

ممنون از همه دوستان خوبم!!!;););)

hamra
August 26th, 2015, 14:39
خب این دو مگه دو محصول جدا نیستند ؟ یکی ویندوز 8 یکی ویندوز 10 ، حالا چرا باید لایسنس ویندوز 8 برای ویندوز 10 هم کار کنه ؟ قطعا اینطور نخواهد بود .

shahinmq
August 26th, 2015, 14:43
سلام.

نیازی نیست این کار رو بکنید.

آپگرید کنید بدون مشکل نصب خواهد شد و Active هم هست به دلیل اینکه لایسنس داشتید و آپگرید کردید

GREAT
August 26th, 2015, 14:45
خب این دو مگه دو محصول جدا نیستند ؟ یکی ویندوز 8 یکی ویندوز 10 ، حالا چرا باید لایسنس ویندوز 8 برای ویندوز 10 هم کار کنه ؟ قطعا اینطور نخواهد بود .

خب پس طبق گفته شما برای مثال برای هر اپدیت از سیپنل باید لایسنس مجزا خریداری شود...
هر دو محصول از یک شرکت هستند ویندوز 10 همان اپدیت 8.1 هست

- - - Updated - - -

سلام.

نیازی نیست این کار رو بکنید.

آپگرید کنید بدون مشکل نصب خواهد شد و Active هم هست به دلیل اینکه لایسنس داشتید و آپگرید کردید

تشکر از راهنماییتون ولی آپدیت در سیستم عامل ویندوز باعث افت شدید سرعت میشه

shahinmq
August 26th, 2015, 14:46
تشکر از راهنماییتون ولی آپدیت در سیستم عامل ویندوز باعث افت شدید سرعت میشه

درسته این مورد زیاد شنیدم ولی خود بنده هم دقیقا همین کار رو کردم و ذره ای هم افت سرعت نداشتم.

GREAT
August 26th, 2015, 14:49
دوستانی که تجربه کافی در این زمینه رو دارن لطفا پاسخ بدن... ممنون از پاسخ های قبلی...

Ramin
August 26th, 2015, 14:53
سلام

دوست عزیز آپگرید کنید . لایسنس در ویندوز 10 نیز فعال خواهد بود.
بنده نیز آپگرید نمودم و افت سرعتی مشاهده نشد. تنها در هنگام بوت ویندوز کمی تاخیر مشاهده شد. که نصب آخرین پچ های ارائه شده مایکروسافت ( آپدیت اتوماتیک ویندوز) و نیز استفاده از ابزار Optimize ویندوز برای درایو C ( درایو ویندوز ) مشکل برطرف شد. اما از همان ابتدا نیز در خود ویندوز مشکلی رویت نشد.
همچنین در صورتی که ویندوز 8 - 8.1 فعال شده با برخی روش های غیرقانونی نیز دارید در صورت آپگرید ( و نه نصب مجدد) تا مرداد ناه سال آینده ویندوز 10 قانونی خواهید داشت. به عبارت دیگر اگر آپگرید کنید ویندوز 10 شما قانونی خواهد بود

سرزمین
August 26th, 2015, 14:53
سلام، دوست عزیز تنها ویندوزی که امکان آپگرید رایگان به نسخه ی بعدی ویندوز رو داره ویندوز 10 هست و خود Microsoft این رو اعلام کرده که آپگرید کنید بعد شما میگی مشکل دار میشه؟!

در هر صورت Microsoft اعلام کرده دارندگان windows 7, windows 8.1 اورجینال میتونن به صورت رایگان به ویندوز 10 آپگرید کنن البته فقط تا یکسال حق استفاده دارن و بعد از یکسال باید لایسنس ویندوز 10 رو خریداری کنن.

این چیزی هست که من شنیدم.

hamra
August 26th, 2015, 14:55
خب پس طبق گفته شما برای مثال برای هر اپدیت از سیپنل باید لایسنس مجزا خریداری شود...
هر دو محصول از یک شرکت هستند ویندوز 10 همان اپدیت 8.1 هست

اگر از یک شرکت هست و ویندوز 10 آپدیت شده ی 8 است فکر نمیکنم مشکلی باشه .
البته من قبلا برای برسی از 8 استفاده کردم / 10 که جدید هست تست نکردم .
---
خب از جایی که لایسنس تهیه کردید نپرسیدید ؟

GREAT
August 26th, 2015, 14:58
---

لایسنس رو خود دیویدی های اورجینال بوده...
دوستان منتظر نظر های شما عزیزان هم هستیم...

سرزمین
August 26th, 2015, 14:59
---

خیر انتشار ویندوز 10 به صورت مستقل و جداگانه هست و ربطی به آپدیت ویندوز 8 یا 8.1 و غیره نداره

با خرید هر ویندوز شما فقط میتونید همون ویندوز رو تا پایان پشتیبانی Microsoft از اون ویندوز استفاده کنید مگر در شرایطی مثل ویندوز 10 که امکان آپگرید اون وجود داشته باشه.

لایسنس رو خود دیویدی های اورجینال بوده...
دوستان منتظر نظر های شما عزیزان هم هستیم...

با خرید هر ویندوز شما فقط میتونید همون ویندوز رو تا پایان پشتیبانی Microsoft از اون ویندوز استفاده کنید مگر در شرایطی مثل ویندوز 10 که امکان آپگرید اون وجود داشته باشه.

فقط امکان آپگرید ویندوز وجود داره.

Ramin
August 26th, 2015, 15:04
سلام، دوست عزیز تنها ویندوزی که امکان آپگرید رایگان به نسخه ی بعدی ویندوز رو داره ویندوز 10 هست و خود Microsoft این رو اعلام کرده که آپگرید کنید بعد شما میگی مشکل دار میشه؟!

در هر صورت Microsoft اعلام کرده دارندگان windows 7, windows 8.1 اورجینال میتونن به صورت رایگان به ویندوز 10 آپگرید کنن البته فقط تا یکسال حق استفاده دارن و بعد از یکسال باید لایسنس ویندوز 10 رو خریداری کنن.

این چیزی هست که من شنیدم.

دوست عزیز متاسفانه این مورد را تعداد کثیری از هموطنان عزیز به دلیل خطای ترجمه این بخش در سایت مایکروسافت ، اشتباه متوجه شده اند. بنده نیز تا چند وقت پیش مانند شما فکر می کردم

جهت اطلاع بعد از آپگرید به مدت نامحدود امکان استفاده از ویندوز وجود دارد. مدت زمان یک سال در واقع مدت زمان این آفر است. یعنی از تاریخ انتشار ویندوز 10 ( 9 جولای 2015 ) به مدت یک سال ( 9 جولای 2016) هر کس این آپگرید را انجام دهد از لایسنس رایگان برخوردار خواهد بود. بعد از زمان فوق شرایط جدید اعلام خواهد شد !

حتی ویندوز 7 و 8.1 به وسیله برخی روش های غیر قانونی( در این زمینه در گوگل سرچ کنید ) نیز امکان استفاده از این آفر یکساله را خواهند داشت . در واقع به صورت رایگان با یک ویندوز 1500 تومانی می توانید صاحب یک ویندوز 10 اورجینال در سیستم خود شوید. در این زمینه لطفا در گوگل سرچ فرمائید اطلاعات دقیق تیری خواهید یافت

alismt
August 26th, 2015, 15:07
باسلام خدمت همه دوستان محترم بزرگترین انجمن وب ایران
مدتی هست که یک سوال ذهن منو درگیر خودش کرده و شاید بعضی از شما ها هم با این سوال روبرو شده باشید
حتما اطلاع دارند دوستان که ویندوز 10 اخیرا توسط مایکرو سافت ارایه شده و توی این مدت کم طرفداران زیادی هم پیدا کرده مثلا یکیش خودم
حالا سوال من اینه که یک شخص مثل من که ار ویندوز اورجینال 8.1 داره استفاده میکنه و کد لایسنس این نسخه از ویندوز رو داره ایا میتونه از این کد لایسنس برای ویندوز 10 هم استفاده کنه؟
یا باید کد جداگانه خریداری بشه؟

ممنون از همه دوستان خوبم!!!;););)

با سلام و وقت بخیر
تا جایی که ما میدونیم مایکروسافت اعلام کردن که فقط کسایی که لایسنس ارجینال برای ویندوز 8 خود خریداری کردن میتونن بدون مشکل به ویندوز 10 آپدیت کنن
اگر ننتون اجازه میده از گزینه آپدیت در ویندوز آپدیت بفرمایید ، فقط حجمش فکر میکنم 3 4 گیگابایت باشه ، یا حتی میتونید سی دیش رو خریداری کنید و از اون راه آپدیت بفرمایید
خریداری لایسنس قانونی برای ویندوزتون یک نقطه خوب برای شما خواهد بود قطعا

سرزمین
August 26th, 2015, 15:09
دوست عزیز متاسفانه این مورد را تعداد کثیری از هموطنان عزیز به دلیل اشتباه ترجمه نمودن این بخش در سایت مایکروسافت اشتباه متوجه شده اند. بنده نیز تا چند وقت پیش مانند شما فکر می کردم

جهت اطلاع بعد از آپگرید به مدت نامحدود امکان استفاده از ویندوز وجود دارد. مدت زمان یک سال در واقع مدت زمان این آفر است. یعنی از تاریخ انتشار ویندوز 10 ( 9 جولای 2015 ) به مدت یک سال ( 9 جولای 2016) هر کس این آپگرید را انجام دهد از لایسنس رایگان برخوردار خواهد بود. بعد از زمان فوق شرایط جدید اعلام خواهد شد !

حتی ویندوز 7 و 8.1 به وسیله برخی روش های غیر قانونی( در این زمینه در گوگل سرچ کنید ) نیز امکان استفاده از این آفر یکساله را خواهند داشت . در واقع به صورت رایگان با یک ویندوز 1500 تومانی می توانید صاحب یک ویندوز 10 اورجینال در سیستم خود شوید. در این زمینه لطفا در گوگل سرچ فرمائید اطلاعات دقیق تیری خواهید یافت

اگه به این صورت باشه که انگار رایگان داره عرضه میشه بله امکان آپگرید نسخه های قبلی غیر قانونی وجود داره اما فکر میکنم دستی به لایسنس اون زده نمیشه در واقع لایسنس غیر قانونی قبلی به ویندوز 10 منتقل میشه و فکر نمیکنم لایسنس جدیدی از طرف Microsoft صادر بشه.

hamedmj
August 26th, 2015, 15:23
با خود ویندوز اپدیت کنید و بعد اپدیت، از درایو ویندوز بکاپ بگیرید.

GREAT
August 26th, 2015, 17:24
فقط 2 تا از جوابا یکم قانع کننده بود./..