PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پایین بودن سرعت آپلود در فایل زیلا | مشکل چیست ؟

Mr.Pr
August 25th, 2015, 21:25
با سلام من با سرعت آپلود فایل زیلا خیلی مشکل دارم سرعت دانلودم بین 140 تا 200 kb/s هست

اما وقتی میخوام با فایل زیلا آپلود کنم حداکثر سرعت به 20 kb/s میرسه به میهن وب هاست ( هاستینگم ) تیکت زدم گفتن محدودیتی در سرعت آپلود وجود نداره سرعت آپلود برابر با سرعت اینترنت شماست ...

ممنون میشم راهنمایی کنید..

- - - Updated - - -

Up

peym@n
August 25th, 2015, 21:28
درود
سرعت اپلود خود را در پنل کاربری اینترنت خوب تست نمائید (منظورم همان پنل هست که شرکت ارائه دهنده اینترنت شما به شما داده هست)
موفق باشید

Mr.Pr
August 25th, 2015, 21:32
درود
سرعت اپلود خود را در پنل کاربری اینترنت خوب تست نمائید (منظورم همان پنل هست که شرکت ارائه دهنده اینترنت شما به شما داده هست)
موفق باشید
شرکت نت دهنده که مبین نت هست بر همگان واضح هست مبین نت چطوره ... ! باید نت رو عوض کنم :67:

peym@n
August 25th, 2015, 21:33
درود
بازم تست کردن سرعت اپلود به ضرر شما نخواهد بود
موفق باشید

007
August 25th, 2015, 21:37
س سرعت اپلود منطقی دارین اونم در مبین نت .ارادت

Mr.Pr
August 25th, 2015, 21:40
درود
بازم تست کردن سرعت اپلود به ضرر شما نخواهد بود
موفق باشید
نظرتون چیه؟ :d 27836

- - - Updated - - -

س سرعت اپلود منطقی دارین اونم در مبین نت .ارادت
:D ممنون =))

007
August 25th, 2015, 21:54
نظرتون چیه؟ :d 27836

- - - Updated - - -

:D ممنون =))

سلام دو سال پیش که داشتیم و استفاده می کردیم نهایتا 10کیلو بود برای جایی ما داشتیم و میخواستیم استفاده کنیم البته اینجا ایرانه منطقه به منطقه ده به ده شهر به شهر همه چیزش فرق می کنه
خواهش می کنم
ارادت

Mr.Pr
August 25th, 2015, 21:57
کلا مبین نت جمع کنه بره سنگین تره

ehsankhajavi
June 18th, 2019, 23:39
متاسفانه من هم همین مشکل رو با هاست دانلود میهن وب هاست دارم.سرعت نت من خیلی بالاست اما سرعت آپلود با فایل زیلا در حد فاجعه است و مثل آپلودهای دایال آپه!!!

ehsankhajavi
June 19th, 2019, 11:05
متاسفانه من هم همین مشکل رو با هاست دانلود میهن وب هاست دارم.سرعت نت من خیلی بالاست اما سرعت آپلود با فایل زیلا در حد فاجعه است و مثل آپلودهای دایال آپه!!!

مشکل من حل شد! با مکاتبه ای که با پشتیبانی میهن وب داشتم، ظاهرا سرویس دهنده اینترنت من آی پی اصلی هاست دانلود رو مختل کرده بود و آپلود انجام نمیشد.با آی پی دوم هاست با سرعت عالی و بدون مشکل در حال آپلود هستم

MEHRDADD
June 24th, 2020, 18:33
با سلام
تقریبا مشکل مشابهی دارم
وقتی از مودم tplink استفاده میکنم مشکلی در اپلود کردن در ftp ندارم ولی وقتی با مودم هووای این کار رو انجام میدم یک روز اپلود کردن طول میکشه
کسی میدونه ایا تنظیمات خواصی رو باید تغییر داد یا نه

AMIB
June 29th, 2020, 16:57
علاوه بر مشکلاتی که روی هاست ممکن است موجود باشد، مشکلاتی هم داخل زیرساخت اینترنت وجود دارد که باعث مسدود کردن یا محدود کردن آپلود و دانلود از پورت‌های غیر از ۸۰ می‌شوند
بعضی اوقات برای استفاده از ftp ناچار هستیم از پراکـسی استفاده کنیم تا فایل درست آپلود بشود و وسط راه آن را قطع نکند