PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اکانتی کردن اینترنت ودرگاه اتصال

jpmo02
August 25th, 2015, 14:06
سلام
میخوام با یک مودم وایرلس معمولی ویک سیستم همیشه روشن یه سیستمی شبیه زیر ایجاد کنم
لطفا راهنمایی های لازم رو انجام دهید
کاربر که با وایرلس وصل بشه سریعا صفحه ای براش باز بشه که ازش یوزر وپسورد بخواد یا فقط پسورد
و یه تعداد پسورد از قبل تعریف شده داشته باشه که با وارد کردنش بتونه از اینترنت استفاده کنه

>بخش مهم واصلی::
میخوام در همون صفحه ای که با اتصال به وایرلس باز میشه منوهای دیگه ای بذارم چند تاصفحه وعکس و..

دراصل یک سایت ایجاد کنم روی اون سروره که کاربرها به رایگان وبدون پسورد بهش دسترسی داشته باشند
در همون سایت وصفحات یک فیلد بذارم که وقتی پسوردی وارد میشه به اینترنت هم دسترسی داشته باشند

با میکروتیک میشه کار اول روانجان داد ولی سایت وصفحات رو نمیشه
اگر با برنامه نویسی یه اسکریپت php میشه این کار روانجام داد لطفا راهنمایی کنید
یااگر نرم افزارهای به خصوصی وجود داره ممنونتون میشم کمکم کنید
امکانات خاص دیگه ای نمیخوام مثلا محدود کردن حجم مصرفی و.. ولی اگر بشه کاریش کرد علاوه برموارد بالا عالیه
پیشاپیش سپاس ازراهنماییتون

k-h
August 25th, 2015, 14:33
با میکروتیک میتونید هاست اسپات راه بندازید برای اینترنت
در مورد سایت هم باید یک لوکال هاست توی اون شبکه روی یک کامپیوتر ایجاد کنید و بذارید صبحه دیفالت و این تنظیماتو انجام بدین روی میکروتیک که اون صفحه براتون باز بشه بعد از وارد کردن یوزر پسورد

company_hosting
August 25th, 2015, 14:47
سلام
میخوام با یک مودم وایرلس معمولی ویک سیستم همیشه روشن یه سیستمی شبیه زیر ایجاد کنم
لطفا راهنمایی های لازم رو انجام دهید
کاربر که با وایرلس وصل بشه سریعا صفحه ای براش باز بشه که ازش یوزر وپسورد بخواد یا فقط پسورد
و یه تعداد پسورد از قبل تعریف شده داشته باشه که با وارد کردنش بتونه از اینترنت استفاده کنه

>بخش مهم واصلی::
میخوام در همون صفحه ای که با اتصال به وایرلس باز میشه منوهای دیگه ای بذارم چند تاصفحه وعکس و..

دراصل یک سایت ایجاد کنم روی اون سروره که کاربرها به رایگان وبدون پسورد بهش دسترسی داشته باشند
در همون سایت وصفحات یک فیلد بذارم که وقتی پسوردی وارد میشه به اینترنت هم دسترسی داشته باشند

با میکروتیک میشه کار اول روانجان داد ولی سایت وصفحات رو نمیشه
اگر با برنامه نویسی یه اسکریپت php میشه این کار روانجام داد لطفا راهنمایی کنید
یااگر نرم افزارهای به خصوصی وجود داره ممنونتون میشم کمکم کنید
امکانات خاص دیگه ای نمیخوام مثلا محدود کردن حجم مصرفی و.. ولی اگر بشه کاریش کرد علاوه برموارد بالا عالیه
پیشاپیش سپاس ازراهنماییتون

سلام

برنامه های زیادی برای این کار هست که باعث ایجاد اکانت شوید
با میکروتیک و ایبی اس انجی میتوانید این مورد اهندازی کنید اما مسائل مدیریتی زیاد میشود و ....

سرچ کنید برنامه های هتل داری و و مدیریت شبکه ای
برنامه های که میشناسم پولی هست
سرچ کنید نسخه مجانی هم موجوده
و استفاده کنید

alishamekhi
October 8th, 2015, 08:59
سلام
برای این کار یه راه خیلی خوب وجود داره که نیاز به خرید سرور و نرم افزار مدیریت کاربران هم نیست.
جدیدا یه سیستم راه اندازی شده که همه این کارها رو با هم به صورت آنلاین انجام میده
اسم سایتش ebss.ir (http://www.ebss.ir/index.aspx?Ref=3) هست.