PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم پشتیبانی سازنده Virtualizor و نصب میکروتیک

Yas-Host
August 25th, 2015, 09:28
سلام.

با توجه به اینکه خیلی از ایرانیان و افرادی که در انجمن حضور دارند در کنار مجازی ساز های محبوبی چون vmware در حال استفاده از virtualizor هم هستند باید عرض کنم حدود 1 هفته است پشتیبانی virtualizor در حال رفع مشکل عدم پشتیبانی میکروتیک در kvm و virtualizor می باشد که خوشبختانه اصلا رفتار مناسب و حرفه ای هم ندارند!

متاسفانه مشکلات زیادی بوده از قبیل :

1- عدم کارکرد template با فرمت vmdk بعد از تبدیل به .img و ادد کردن در virtualizor و عدم استارت شدن (یا استارت شدن همراه با ارور هایی مانند kernel panic).
2- عدم کارکرد و نصب با استفاده از iso با توجه به تغییر ورزن میکروتیک از 5.7 تا 6 (بعد از اعلام پشتیبانی virtualizor که template ما ایراد دارد.

بعد از تماس با تیم پشتیبانی یک میکروتیک بالا آوردند که ارور mikrotik partition not found خروجی می داد و با تغییر iso مشکل حل شد (زمانی که سرور مجازی را روشن می کنیم بعد از چند ثانیه مانند یک ویندوز *ک*ر*ک نشده خاموش می شود!!!) مجددا بعد از ساخت یک سرور مجازی دیگر در سرور مشکل وجود داشت.

همچنین بعد از ایجاد salve و master بین سرور ها و migrate سرور مجازی در سرور اختصاصی جدید میکروتیک بوت نمی شود و starting.... گیر می کند!

حال از شما دوستان/همکاران تقاضا داریم همکاری کنند و تجریبات خود را به اشتراک بگذارند.

همچنین در صورت اینکه ISO یا Template دارید که بدون مشکل میکروتیک در virtualizor بالا می آید اعلام بفرمایید.

با تشکر

-----------

مشکل توسط پشتیبانی virtualizor برطرف گردید.

asrhosting
August 25th, 2015, 09:38
ایزو نسخه 3 رو نصب کنید در حالت ide .
بعد آپدیت کنید به ورژن 5.7 و فایل key رو درش ایمپرت کنید .
بعد آن آپدیت کنید به 6.29.1 . ( 6.30 key رو قبول نمی کنه )

Yas-Host
August 25th, 2015, 09:41
سلام.

متاسفانه حالت ide در virtualizor ندیده ام که بخواهیم برای یک سرور مجازی تغییر دهیم ( همانند vmware ).

virtualizor.com اعلام می کند مشکل از ایزو و template است اما با تیم ویور بهشون نشون دادیم که باهمان ایزو و template در vmware کار می کند!

حدود 6 روز است در حال رفع مشکل فوق هستند! جواب تیکت و اسکایپ هم نمی دهند!

jackhaman
August 25th, 2015, 11:06
Virtualizor را یک ماه رایگان تست کنید!

می تونید تمامی سرور های خود را به عنوان slave و یک سرور کنترل کننده به عنوان master ایجاد کنید! سرور master می تواند 1 گیگابایت رم هم داشته باشد!

پشتیبانی virtualizor واقعا عالی هست! مخصوصا از طریق اسکایپ

در کل هندی ها در زمینه IT موفق عمل کردند.

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=148464&p=1389488&viewfull=1#post1389488

:)

Yas-Host
August 25th, 2015, 11:23
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=148464&p=1389488&viewfull=1#post1389488

:)

دقیقا ابتدای پست در ذهنم گفتم الان یکی میاد و پست قبلی بنده رو اینجا قرار میده و دقیقا همین شکلک رو میزاره که خودش رو نشون بده!

خوب منظور شما از این شکلک و صحبت بنده چی هست؟! منظورتون این هست بنده دروغ گفته ام؟!

بیشتر از 4 صفحه تیکت ارسالی تا به امروز در طول 1 سال به virtualizor داشتیم و همه را پاسخ دادند و مشکلات و راهنمایی ها را کرده اند اما این یک هفته مارو اذیت کردند و باعث دلخوری و ایجاد مشکلاتی شده اند!

اینکه شما دارید از این بحث که کاملا جداست سو استفاده می کنید واقعا برای شما متاسف هستم.

پست شما گزارش شد!

تاریخ ایجاد پست بنده "August 18th, 2015, 06:48 PM"

تاریخ ایجاد تیکت در وب سایت virtualizor :

http://img.overpic.net/images/i/o/8/xio8d1oxoqlihx3xcqlk.png (http://www.overpic.net/viewer.php?file=xio8d1oxoqlihx3xcqlk.png)

j4b3r
August 25th, 2015, 12:30
سلام
من حدس میزنم مشکل از نوع هارد باشه
من با kvm البته با سولوس وی ام
هیچ مشکلی اب میکروتیک ندارم
حالت هارد رو از virito تغییر بدید ببینید نتیجه چی مشه.
(میتونید فایل کانفیگ وی ام رو هم دستکاری کنید)

Yas-Host
August 25th, 2015, 12:49
سلام
من حدس میزنم مشکل از نوع هارد باشه
من با kvm البته با سولوس وی ام
هیچ مشکلی اب میکروتیک ندارم
حالت هارد رو از virito تغییر بدید ببینید نتیجه چی مشه.
(میتونید فایل کانفیگ وی ام رو هم دستکاری کنید)

سلام.

virtio غیرفعال بود فعال شد اما مشکل حل نشد و در هنگام boot کردن iso در قسمت Ready.... هنگ می کند!

همچنین بر روی دو نوع Storage های LVM و File تست شده و مشکلی نداشتیم.

امکان دارد ایزوی که در سولوس وی ام استفاده می کنید رو ارسال کنید ؟(یکی از دوستان دیروز گفتند با پشتیبانی سولوس وی ام صحبت کردند و آنها گفتند بر روی سولوس امکان راه اندازی میکروتیک نیست!!!!!).

hegza
August 25th, 2015, 16:12
چی شد حالا پشتیبانی میدن؟
این هندی ها یک دفعه از این رو به اون رو میشند میبینی یک سال خوب اما فردا تماس میگیری انگار با دشمنت تماس گرفتی
پشتیبانیشون عین فیلم های بالیوودی هست که میسازند

jackhaman
August 25th, 2015, 16:40
دقیقا ابتدای پست در ذهنم گفتم الان یکی میاد و پست قبلی بنده رو اینجا قرار میده و دقیقا همین شکلک رو میزاره که خودش رو نشون بده!

خوب منظور شما از این شکلک و صحبت بنده چی هست؟! منظورتون این هست بنده دروغ گفته ام؟!

بیشتر از 4 صفحه تیکت ارسالی تا به امروز در طول 1 سال به virtualizor داشتیم و همه را پاسخ دادند و مشکلات و راهنمایی ها را کرده اند اما این یک هفته مارو اذیت کردند و باعث دلخوری و ایجاد مشکلاتی شده اند!

اینکه شما دارید از این بحث که کاملا جداست سو استفاده می کنید واقعا برای شما متاسف هستم.

پست شما گزارش شد!

تاریخ ایجاد پست بنده "August 18th, 2015, 06:48 PM"

تاریخ ایجاد تیکت در وب سایت virtualizor :

http://img.overpic.net/images/i/o/8/xio8d1oxoqlihx3xcqlk.png (http://www.overpic.net/viewer.php?file=xio8d1oxoqlihx3xcqlk.png)
به هر حال تمجید و تعریف بی موردی از virtualizor کردید و نتیجه اش رو هم دارید میبینید که هیچ چیز اون طور که خودتون تصور میکنید یا بقیه میگن نیست .
قصد سوء استفاده نبود .

TeraServerCo
August 25th, 2015, 20:29
ما بدون مشکل با virtualizor سرور میکروتیک میسازیم و الانم حدود 20 تا سرور میکروتیک روش هست. اطمینان دارید که فایلتون سالمه ؟

Yas-Host
August 26th, 2015, 08:03
سلام.

مشکل را پشتیبانی virtualizor که از سمت KVM بود در تمامی سرور های ما حل کردند!

موفق باشید.

- - - Updated - - -

به هر حال تمجید و تعریف بی موردی از virtualizor کردید و نتیجه اش رو هم دارید میبینید که هیچ چیز اون طور که خودتون تصور میکنید یا بقیه میگن نیست .
قصد سوء استفاده نبود .

سلام.

بله مشخص هست شما قصد سو استفاده ندارید و بنده هم خلاف عرض کردم.

از شکلکی که قرار دادید کاملا مشخص بود!

بنده اگر بازهم هزاران سرور دیگر بگیرم و توانایی کشش KVM را داشته باشند Virtualizor نصب خواهم کرد.

بنده از همکاران و دوستان تقاضا کردم اگر کمکی می توانند کنند اما شما جز تخریب کار دیگری بلد نیستید انجام بدهید!

موفق باشید.

- - - Updated - - -

ما بدون مشکل با virtualizor سرور میکروتیک میسازیم و الانم حدود 20 تا سرور میکروتیک روش هست. اطمینان دارید که فایلتون سالمه ؟

سلام.

مشکل از سمت ایزو نبود بلکه در هنگام load drivers.... گیر میکرد و بالا نمی آمد اما مشکل را حل کردند.

Optimus
August 26th, 2015, 12:09
عذر می خوام یه سوالی ، بدین صورت وقتی وی پی اس میکروتیکی توسط virtualizor ساخته می شه ، آی پی را به صورت دینامیک به سرور اضافه می کنه و کاربر نمی تونه اون را دستی تغییر بده
درسته؟

speednet
September 27th, 2015, 15:34
سلام
من یک ماه پیش ویرچوالیزور رو روی یکی از سرورها نصب کردم مشکلاتی که داره اومدم یه نسخه لینوکس نصب کنم نصبش ۶ ساعت و این حدود طول کشید ۲ اصلا ساپورت نکرد سیستم عامل رو کرش میکرد سرعت هارد وی پی اس ها در حده ۵ ۶ مگابیت در ثانیه بود ؟ اگر مواردی هستکه باید تنظشیم شود اینموارد درست شود ممنون میشم همکاران ذکر کنن ؟

hamed_night
November 8th, 2015, 13:17
سلام دوست عزیز
مشکل را بصورت کلی حل کردند یا اینکه مشکل فقط در سرور شما بود؟

- - - Updated - - -

سلام
من یک ماه پیش ویرچوالیزور رو روی یکی از سرورها نصب کردم مشکلاتی که داره اومدم یه نسخه لینوکس نصب کنم نصبش ۶ ساعت و این حدود طول کشید ۲ اصلا ساپورت نکرد سیستم عامل رو کرش میکرد سرعت هارد وی پی اس ها در حده ۵ ۶ مگابیت در ثانیه بود ؟ اگر مواردی هستکه باید تنظشیم شود اینموارد درست شود ممنون میشم همکاران ذکر کنن ؟

دوستان من این مورد رو روی ویندوز سرور 2012 داشتم
آیا واقعا مشکل از Virtulizor هستش یا اینکه از سخت افزار؟

- - - Updated - - -

سلام

عذر می خوام یه سوالی ، بدین صورت وقتی وی پی اس میکروتیکی توسط virtualizor ساخته می شه ، آی پی را به صورت دینامیک به سرور اضافه می کنه و کاربر نمی تونه اون را دستی تغییر بده
درسته؟
خیر دوست عزیز میتونین تغییرات رو انجام بدین بصوزت دستی.هیچ محدودیتی نداره