PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد نشدن فاکتور

menalgeya
August 24th, 2015, 22:58
با سلام

توی سایت من با این که کرون جاب فعال هست هر شب ایمیل میاد ولی برای بعضی از مشتری ها فاکتور تمدید سرویس ایجاد نمیشه ولی برای یه عده ساخته میشه

هاست هم دایرکت ادمین از شرکت نت افراز

ممنون میشم راهنمایی کنید

sarwhost
August 24th, 2015, 23:49
دقیقا همین مشکلو ما داشتیم مشتری بود که شیش ماه داشت از سرور استفاده میکرد رایگان
یعنی فاکتور برای یه عده ایجاد نمیشد و وقت حسابرسی ما فهمیدیم
مشکل از کانفینگ ناصحیح اپاچی بود که رفع شد البته روی سیپنل بود

mobinhost.in
August 25th, 2015, 00:01
دوست من اسکریپتتون چی هست ؟

ایا اون مشتری که فاکتور براش نمیره فاکتور قبلی رو پرداخت کرده ؟

pouria.mzt
August 25th, 2015, 00:04
داداش کرون جابزت رو درست وارد کردی ولی کامل نه
دایرکت ادمین یه مشکلی داشت باید قبل php یه آدرسی وارد میکردی یادم نی یه ذره سرچ کنی پیدا می کنی منم سرچیدم مشکلم حل شد

menalgeya
August 25th, 2015, 00:30
دوست من اسکریپتتون چی هست ؟

ایا اون مشتری که فاکتور براش نمیره فاکتور قبلی رو پرداخت کرده ؟

با سلام

از whmcs استفاده میکنم نسخه 6.01

بله فاکتور های قبلی رو پرداخت کرده

- - - Updated - - -

داداش کرون جابزت رو درست وارد کردی ولی کامل نه
دایرکت ادمین یه مشکلی داشت باید قبل php یه آدرسی وارد میکردی یادم نی یه ذره سرچ کنی پیدا می کنی منم سرچیدم مشکلم حل شد

با سلام

کرون جاب توسط خود نت افراز تنظیم شده و هیچ مشکلی نداشته چند وقتی هست این مدلی شده

هر شب ساعت 12 شب برای بنده ایمیل فعال بودن کرون جاب میاد

اینم متن ایمیل :

Cron Task Configuration

This cron file was invoked from a legacy filepath.
WHMCS currently provides backwards compatibility for legacy paths so that your scheduled cron tasks will continue to invoke a valid WHMCS cron file.
It is recommended however that you update the cron task command on your server at your earliest convenience.
For more information, please refer to http://docs.whmcs.com/Cron_Tasks#Legacy_Cron_File_Locations

1 Invoices Created

0 Late Fees Added

1 Unpaid Invoice Payment Reminders Sent to Invoice Numbers 624

0 Overdue Invoice Reminders Sent

0 Domain Renewal Notices Sent

0 Cancellation Requests Processed

0 Services Suspended
- ERROR: Manual Suspension Required - No Module - نوع دوم - *********** (Service ID: 26 - User ID: 69)
- ERROR: Manual Suspension Required - No Module - پشتیبانی کامل سایت - *********** (Service ID: 33 - User ID: 69)
- ERROR: Manual Suspension Required - No Module - پشتیبانی کامل سایت - *********** (Service ID: 35 - User ID: 69)
- ERROR: Manual Suspension Required - No Module - نوع دوم - *********** (Service ID: 152 - User ID: 169)
- ERROR: Manual Suspension Required - No Module - نوع دوم - *********** (Service ID: 44 - User ID: 69)
- ERROR: Manual Suspension Required - No Module - نوع سوم - *********** (Service ID: 45 - User ID: 27)
- ERROR: Manual Suspension Required - No Module - پشتیبانی کامل سایت - *********** (Service ID: 82 - User ID: 4)
- ERROR: Manual Suspension Required - No Module - نوع دوم - *********** (Service ID: 154 - User ID: 118)
- ERROR: Manual Suspension Required - No Module - نوع دوم - *********** (Service ID: 161 - User ID: 95)
- ERROR: Manual Suspension Required - No Module - نوع دوم - *********** (Service ID: 151 - User ID: 149)
- ERROR: Manual Suspension Required - No Module - پشتیبانی کامل سایت - *********** (Service ID: 127 - User ID: 27)
- ERROR: Manual Suspension Required - No Module - نوع دوم - *********** (Service ID: 160 - User ID: 40)
- ERROR: Manual Suspension Required - No Module - نوع دوم - *********** (Service ID: 168 - User ID: 69)

0 Fixed Term Terminations Processed

Processed Email Marketer Rules

Updated Disk & Bandwidth Usage Stats

- - - Updated - - -

دقیقا همین مشکلو ما داشتیم مشتری بود که شیش ماه داشت از سرور استفاده میکرد رایگان
یعنی فاکتور برای یه عده ایجاد نمیشد و وقت حسابرسی ما فهمیدیم
مشکل از کانفینگ ناصحیح اپاچی بود که رفع شد البته روی سیپنل بود

سلام

این مشکل باعث به ریخته شدن حساب های مالی نیز افتاده است

با پشتیبان هاستینگ صحبت کنم مشکل رو حل میکنند ؟

راه حلی دارید ؟

Yas-Host
August 25th, 2015, 07:19
سلام.

شاید مشکل از سمت Timeout سرور باشد اما باید در لوگ ها بررسی شود.

بهتر است وب سایت خود را بصورت موقت به سرور دیگری انتقال دهید و بر روی دامنه دیگری تست کنید که آیا مشکل از هاست و کانفیگ وب سرور است یا WHMCS شخص شما!

menalgeya
August 26th, 2015, 01:43
مشکل همچنان ادامه داره

لطفا راهنمایی کنید

a.e
August 26th, 2015, 06:59
لطفاً به صورت ذیل عمل نمایید و سپس نتیجه رااعلام نمایید:

ابتدا وارد مشخصات یکی از کاربران خود شوید و سپس محصول یا محصولاتی را انتخاب نمایید و بر روی دکمه ایجاد سررسید کلیک فرمایید و نتیجه حاصل از این که سررسید ایجاد میشود یا خیر را بفرمایید.

menalgeya
August 26th, 2015, 15:20
لطفاً به صورت ذیل عمل نمایید و سپس نتیجه رااعلام نمایید:

ابتدا وارد مشخصات یکی از کاربران خود شوید و سپس محصول یا محصولاتی را انتخاب نمایید و بر روی دکمه ایجاد سررسید کلیک فرمایید و نتیجه حاصل از این که سررسید ایجاد میشود یا خیر را بفرمایید.

با سلام

انجام شد نتیجه به این صورت می باشد 0 Invoices Created

a.e
August 26th, 2015, 16:16
تیک مربوط به محصولات مورد نظر را انتخاب نمودید و سپس بر روی دکمه ایجاد سررسید کلیک نمودید؟

اگر به صورت بالا عمل نمودید و سررسیدها ایجاد نشد پیشنهاد میشود ورژن دیگری از whmcs را نصب نمایید.

menalgeya
August 26th, 2015, 20:25
تیک مربوط به محصولات مورد نظر را انتخاب نمودید و سپس بر روی دکمه ایجاد سررسید کلیک نمودید؟

اگر به صورت بالا عمل نمودید و سررسیدها ایجاد نشد پیشنهاد میشود ورژن دیگری از whmcs را نصب نمایید.

بله تیک رو زدم و ساختن فاکتور سر رسید رو زدم

از آخرین نسخه استفاده میکنم با لایسنس قانونی از شرکت فراسو

این مشکل فک نکنم ربطی به ورژن داشته باشه چون بنده فاکتور دارم 3 ماه ساخته نشده و طرف از سرویس استفاده کرده و توی این مدت بنده آپدیت های کامل رو انجام دادم از نسخه های قبلی به جدید

hostorder
August 27th, 2015, 17:42
منم 2هفته هست این مشکل رو دارم 2هفته پیش این مشکل رو نداشتم هیچ دست کاری هم نکردم خود به خود این طوری شده به آقای سنجری هم دادم مشکلم رو پیدا نکردند که از کجاست

menalgeya
August 28th, 2015, 15:27
منم 2هفته هست این مشکل رو دارم 2هفته پیش این مشکل رو نداشتم هیچ دست کاری هم نکردم خود به خود این طوری شده به آقای سنجری هم دادم مشکلم رو پیدا نکردند که از کجاست

دقیقا خود به خود برای بنده نیز ایجاد شده است و معلوم نیست دلیلش چیه ؟

کل حساب کتاب های بنده بهم ریخته و عملا دارم ضرر میکنم

- - - Updated - - -

کسی از دوستان نیست در این زمینه کمک کنه؟