PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چجوری سایت درست کنم؟

mahdavifar
August 24th, 2015, 08:45
سلام

آقا ببخشید که تو این انجمن تاپیک می زنم. نمی دونستم از کی بپرسم :)

خواهشاً بهم نخندید :71:

من می خوام برای شرکت بابام یه سایت درست کنم.
اما نمی دونم برا ساخت یه سایت، بعد از خرید هاست و اتصال دامنه، چی کار باید بکنم؟
برای استفاده از سیستم وردپرس، جوملا یا... چیکار باید انجام بدم؟
اصلا سیستم مدیریت محتوا چی هست؟ چی هست؟ و اگه یکی از اینا رو نصب کنم، چجوری باید سایتم رو مدیریت کنم و پست بزارم و...
چجوری می تونم از قالب های آماده وردپرس یا... استفاده کنم؟

خلاصه 0 تا 100 رو برام توضیح بدید خواهشاً

هرچی سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد 8-|

mojtaba05
August 24th, 2015, 09:29
سلام، از جایی که هاست و دامنه می گیرید معمولا خودشون سایت ساز مورد نظرتون رو (رایگان) براتون نصب می کنند، یا می تونید قبلش ازشون بپرسید که آیا این کار رو براتون انجام میدن یا نه.
اما به هر حال اگر خودتون هم بخواید نصب کنید از انجمنای پشتیبانی (مثلا انجمن وردپرس یا جوملا یا ...) بسته مورد نظر رو دانلود کنید و آموزش طریقه نصب اون ها رو هم در همون انجمن ها مطالعه کنید.

noa_takotnaha
August 24th, 2015, 09:59
توضیح 0 تا 100 اینجا مقدور نیست ولی
کلیات مطلب رو از اینجا بخونید:
ایجاد سایت در 5 قدم - برسام تک (http://barsamtech.ir/2015/08/16/%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%88-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/)
جزئیات رو هم باید سرچ کنید. مطلب زیاد هست. هر مورد هم سوال داشتید بپرسید.

sepahanserver
August 24th, 2015, 10:07
درود

اقداماتی که باید انجام دهید

1- تهیه هاست و دامین
2-نصب سیستم مدیریت محتوا (پیشنهاد میگردد از وردپرس استفاده کنید)
درباره وردپرس بگم زیاد کار کردن باهاش سخت نیست معمولا هاستینگ ها رایگان نصب می کنند و کار کردنش هم تقریبا اگر اشنایی مختصری با وبلاگ ها داشته باشی شبیه اونهاست
انجمن پشتیبانی وردپرس هم هر سوالی داشته باشی بهتون پاسخ میدن
3- انتخاب قالب
قالب های رایگان و پولی زیادی داخل نت هست میتونید یکی را انتخاب کنید و نصب کنید (نصب قالب زیاد سخت نیست ولی آموزشش داخل نت هم هست)
اگر هم خواستید بدید کسی براتون اختصاصی طراحی نه که خودش براتون نصب هم میکنند

یه نگاهی به سایت همیار وردپرس بیندازید بد نیست

GREAT
August 24th, 2015, 10:10
اموزش میدیم در صورت نیاز
شماره تماس
09164256030
یاهو
98server@att.net
na3lebartar@yahoo.com

tatnet
August 24th, 2015, 12:42
سلام

اما نمی دونم برا ساخت یه سایت، بعد از خرید هاست و اتصال دامنه، چی کار باید بکنم؟
اصلا سیستم مدیریت محتوا چی هست؟ چی هست؟ و اگه یکی از اینا رو نصب کنم، چجوری باید سایتم رو مدیریت کنم و پست بزارم و...

سلام کار خیلی سختی نیست

هاست و دامنه را خریداری میکنید

درصورت نیاز به هاست و دامنه میتوانید از اینجا اقدام فرمائید www.hub.tatnet.org

بعد خرید هاست و دامنه سیستم مدیریت محتوا نیاز دارید که نصب شود روی هاست که برای شما وردپرس پیشنهاد می شود که باز به صورت رایگان نصب و راه اندازی انجام می شود

خوب حالا موند قالب برای سایتتان که یا میتوانید قالب های رایگان در اینترنت هست را دانلود و آپلود کنید

یا نه میتوانید قالب بدید طراحی کنند باز سوالی داشتید با شماره 09145806695 تماس بگیرید

gholamkale
August 24th, 2015, 14:52
سلام
0 تا 100 رو بسپرید به کسی که کارش اینه برای یدونه سایت ارزش نداره یاد بگیرید و کلی زمان از دست بدید، شما فقط کافیه بدونید مدیریت محتوای سایت چیه و بتونید مطالب رو حذف اضافه و مدیریت کنید
مثل این میمونه من نوعی بخوام ساختمون بسازم بعد بخوام نقشه کشی، معماری،سازه، بنایی، جوشکاری، گچ کاری، نقاشی و... رو یاد بگیرم

007
August 24th, 2015, 15:09
سلام

سلام به دوره های طراحی وب سایت در شهرتون مراجعه کنین و یاد بگیرین یا معادل هزینه اون و بیشتر به فردی بدین تا این کارو براتون انجام بده
صفر تا صد رو در یک تاپیک نمیشه جا داد و شما رو اموزش داد دوست عزیز موفق باشید
ارادت

SajjadM2
August 24th, 2015, 15:18
سلام

خوب شما اول برید یک دامنه ثبت کنید نام دامنه هم دقت کنید رند باشه و تعداد کلماتشم کم باشه چه بهتر بعد شما بهتره برید یک هاست لینوکس cpanel و یا لینوکس directadmin بخرید پیشنهاد من cpanel هست
گام دوم بهترین سیستم مدیریت محتوا که خیلی ها هم ازش استفاده میکنن وردپرس هست این سیستم به شما کمک میکنه بدون این که چیزی از برنامه نویسی بدونید مطالب و خبر هارو توی سایتتون ارسال کنید!
گام سوم انتخاب یک قالب حالا شما میتونید بدید قالب رو طراحی کنن براتون یا میتونین از قالب های آماده استفاده کنید! بهترین سایت که میتونه به شما کمک کنه همیار وردپرس هست http://hamyarwp.com

در ضمن از هرجا هاست بخرید براتون وردپرس رو نصب میکنن البته بیشتر جا ها اگر هاست و دامنه داری میتونم تو این ضمینه به شما کمک کنم نصب وردپرس و قالب و... رو برات انجام بدم رایگان کارت را بیوفته + توضیحات بیشتر یاهو!! c_to0o

*** دقت کن از کجا دامین و هاست رو سفارش میدی! اگر دامین ملی استفاده کنید بهتره.. چون شرکته از دامین co.ir استفاده کنید..