PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پنل وایبرادز

ppscoir
August 23rd, 2015, 19:05
سلام دوستان
چند ماه پیش پنل ارسال وایبر سایت وایبر ادز خریداری کردیم ولی به دلیل مشغله کاری زیاد فرصت نشد براش تبلیغ کنیم و روش کار کنیم و الانم دامنه دات کام منقضی شده،میخوایم بفروشیم و به دامنه جدید انتقالش بدیم
مزیتی که این پنل نسبت به پنل های فعلی وایبرادز داره این هست که تعرفه ارسال هر خط برای 6تومان هست
دوستانی که مایل به خرید هستن پیام بدن
قیمت ما 700هزار تومان هست ولی اگه خریدار نقد هم باشه تخفیف میدیم
ممنون
viberyar.ir

ehsanyeganeh
August 23rd, 2015, 23:37
سلام شما پنل رو به این قیمت میفروشین؟ یا سایت + پنل رو؟

ppscoir
August 23rd, 2015, 23:45
سلام شما پنل رو به این قیمت میفروشین؟ یا سایت + پنل رو؟

اگه به قیمت 700 خریدار باشید اطلاعات هاست هم میدیم تا سیستمو قالب هم به هاست خودتون انتقال بدید

kalaybar
August 24th, 2015, 08:43
دامنه‌ی وایبریار رو واگذار نمی‌کنید؟

ppscoir
August 24th, 2015, 14:28
دامنه‌ی وایبریار رو واگذار نمی‌کنید؟
خیر دامنه واگذار نمیکنیم،نه .ir و نه .com
فقط نمایندگی و محتویات سایت

- - - Updated - - -

دوستان هر کی خریدار باشه تخفیف هم میدیم
مطمئن باشید بصرفه هست و هیچ سیستمی به خوبی و سرعت این شکرت کار نمیکنه
تازه تعرفه فعلی خودشونم از 7 تومان هست و برای ما از 6 تومان

- - - Updated - - -

کسانی که تا فردا خریدار باشند به قیمت 550 فروخته می شود

aliazami600
September 12th, 2015, 16:20
سلام دوستان
چند ماه پیش پنل ارسال وایبر سایت وایبر ادز خریداری کردیم ولی به دلیل مشغله کاری زیاد فرصت نشد براش تبلیغ کنیم و روش کار کنیم و الانم دامنه دات کام منقضی شده،میخوایم بفروشیم و به دامنه جدید انتقالش بدیم
مزیتی که این پنل نسبت به پنل های فعلی وایبرادز داره این هست که تعرفه ارسال هر خط برای 6تومان هست
دوستانی که مایل به خرید هستن پیام بدن
قیمت ما 700هزار تومان هست ولی اگه خریدار نقد هم باشه تخفیف میدیم
ممنون
viberyar.ir

توجه : توجه خیلی مهم
دوستانی که قصد خرید هر نوع محصول از اقای علی درویشی - Ali Darvishi برنامه نویس به اصطلاح رو دارن دقت کنن ایشون فقط موقع دریافت پول خوب جواب میده و بعدش دیگه رنگشم نمیبیند حتی تلفنش جواب نمیده
یک سال پیش نرم افزار وایبر به من فروخته 150 هزارتومن پول گرفته (تحت عنوان نرم افزار وایبر دائمی که همیشگی داشته باشی نیاز به هزینه نداشته باشه ) با هزار تا منت کاری نداریم که نرم افزارشون چقدررررررر مشکل داشت و من حدوده 3 هفته بعد از خرید هر روز باید پگیری یه مشکل جدید که تو نرم افزار به وجود میومدو میکردم و فوق العاده بی کیفیت هست کارشون
کاری نداریم من اصلا شغلم عوض شد و از این نرم افزار هیچ استفاده ای نکردم بعد از یک سال حالا نیاز پیدا کردم رفتم سراغ نرم افزار اصلا کار نمیده یک ماه بهش زنگ زدم (لیست تماس ها هست و پیام هایی که دادم ) تا یه روز بعدظهر عصبانی جواب دادن اقا چی میخوای هی زنگ میزنی ! بعد کلی مشجاره گفته سرور عوض شده نرم افزار عوض شده اینا (هیچ اطلاع رسانی نکرده به کاربرش یعنی پشتیبانی صفر)گفته شماره تلگرام بده تا فایل جدید بفرستم گفتیم چشم براش شماره دادم گفته شب رفتم خونه میدم ، گفتم اقا من لنگم نیاز دارما گفته چشم شب رفتم خونه میدم هنوز از چهارشنبه تا الان نرفته خونه ایشون + دیگه گوشیشو جواب نداده
حالا خودتون میدونید اگه میخوای پولتونو بریزید تو چاه از شون خرید کنید
من قانونی پیگیر ایشون هستم و 150 تومنو پونزده میلیون ازش میگیرم شده کارو زندگیمو ول کنم میکنم که فکر نکنه بچه زرنگه

sardarn
September 13th, 2015, 10:34
توجه : توجه خیلی مهم
دوستانی که قصد خرید هر نوع محصول از اقای علی درویشی - Ali Darvishi برنامه نویس به اصطلاح رو دارن دقت کنن ایشون فقط موقع دریافت پول خوب جواب میده و بعدش دیگه رنگشم نمیبیند حتی تلفنش جواب نمیده
یک سال پیش نرم افزار وایبر به من فروخته 150 هزارتومن پول گرفته (تحت عنوان نرم افزار وایبر دائمی که همیشگی داشته باشی نیاز به هزینه نداشته باشه ) با هزار تا منت کاری نداریم که نرم افزارشون چقدررررررر مشکل داشت و من حدوده 3 هفته بعد از خرید هر روز باید پگیری یه مشکل جدید که تو نرم افزار به وجود میومدو میکردم و فوق العاده بی کیفیت هست کارشون
کاری نداریم من اصلا شغلم عوض شد و از این نرم افزار هیچ استفاده ای نکردم بعد از یک سال حالا نیاز پیدا کردم رفتم سراغ نرم افزار اصلا کار نمیده یک ماه بهش زنگ زدم (لیست تماس ها هست و پیام هایی که دادم ) تا یه روز بعدظهر عصبانی جواب دادن اقا چی میخوای هی زنگ میزنی ! بعد کلی مشجاره گفته سرور عوض شده نرم افزار عوض شده اینا (هیچ اطلاع رسانی نکرده به کاربرش یعنی پشتیبانی صفر)گفته شماره تلگرام بده تا فایل جدید بفرستم گفتیم چشم براش شماره دادم گفته شب رفتم خونه میدم ، گفتم اقا من لنگم نیاز دارما گفته چشم شب رفتم خونه میدم هنوز از چهارشنبه تا الان نرفته خونه ایشون + دیگه گوشیشو جواب نداده
حالا خودتون میدونید اگه میخوای پولتونو بریزید تو چاه از شون خرید کنید
من قانونی پیگیر ایشون هستم و 150 تومنو پونزده میلیون ازش میگیرم شده کارو زندگیمو ول کنم میکنم که فکر نکنه بچه زرنگه

سلام

این پست شما چه ربطی به ایشون داره؟ ایشون آقای خدادادی هستن.
لطفا الکی تاپیک مردم خراب نکنید.

موفق باشید