PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نصب whmc 6

roozbeh837
August 23rd, 2015, 13:40
با سلام خدمت دوستان مشکلی که هست موقع نصب با ارور

System Requirements Check Failed
Your system does not meet the requirements necessary to run this version of WHMCS.
You must resolve the issues below before you can continue with installation.

گویا به pdo-mysql گیر میده خواستم بگم ایا راه حلی هست که این مورد رو بدون اینکه روی سرور pdo رو فعال کنیم. بشه دورش زد؟

چون در ورژن های قبلی whmc به pdo گیر نمیداد

و دو تا سوال دیگه اینکه

ارتقا از ورژن 5.3.13 به ورژن 6 مشکلی به وجود نمیاره؟

و بنده اگر بخوام یوزر ها و محصولات و موارد دیگر سایت دیگر رو به سایت جدید انتقال بدم به چه صورت هستش؟لطفا راهنمائی کنید

TeraServerCo
August 23rd, 2015, 15:32
باید تمامی پیش نیاز ها روی سرور فعال باشه وگرنه نصب نمیشه

roozbeh837
August 24th, 2015, 14:13
باید تمامی پیش نیاز ها روی سرور فعال باشه وگرنه نصب نمیشه

مورد های دیگر چی؟

roozbeh837
September 15th, 2015, 23:02
تابع
PDO-MySQL روی سرور فعال میباشد ولی همچنان موقع نصب اون ارور رو میزنه این مورد رو چطور حلش کنم دوستان عزیز

Computer
September 15th, 2015, 23:20
سلام
روی یک هاست دیگه تست کنید ببینید اصلا فایل نصبتون مشکل داره یا خیر !
موفق باشید

alireza7596r
September 16th, 2015, 17:11

Your system does not meet the requirements necessary to run this version of WHMCS.

گویا به pdo-mysql گیر میده خواستم بگم ایا راه حلی هست که این مورد رو بدون اینکه روی سرور pdo رو فعال کنیم. بشه دورش زد؟

و دو تا سوال دیگه اینکه

و بنده اگر بخوام یوزر ها و محصولات و موارد دیگر سایت دیگر رو به سایت جدید انتقال بدم به چه صورت هستش؟لطفا راهنمائی کنید

گویا هاستتان فوق العاده سازگار نیست اگر خواستید هاستی می دیدم که فوق العاده سازگار هست با whmcs تا تست کنید

- - - Updated - - -

و دو تا سوال دیگه اینکه

گویا هاستتان فوق العاده سازگار نیست اگر خواستید هاستی می دیدم که فوق العاده سازگار هست با whmcs تا تست کنید

roozbeh837
September 16th, 2015, 19:27

- - - Updated - - -

دوست عزیز بنده خواستم مشکل حل بشه روی سرورم در صورتی که pdo فعال هست نه اینکه هاست خریداری کنم.

tafakor
September 16th, 2015, 19:42
درود

با آپدیت از نسخه ای که فرمودید تا الان مشکلی دیده نشده .
از صحت سالم بودن نسخه 6 اطلاع دارید ؟

alireza7596r
September 16th, 2015, 19:55
دوست عزیز بنده خواستم مشکل حل بشه روی سرورم در صورتی که pdo فعال هست نه اینکه هاست خریداری کنم.

من هم نخواستم هاست بفروشم گفتم بدم نصب کنید بعد انتقال بدید رو سایتتان به چندین کاربر مثل شما هم داده شده

roozbeh837
September 17th, 2015, 12:45
من هم نخواستم هاست بفروشم گفتم بدم نصب کنید بعد انتقال بدید رو سایتتان به چندین کاربر مثل شما هم داده شده

فک نکنم جوابگو باشه وقتی نصب بشه و همینطور بعد از نصب انتقال داده بشه روی سرور خودمون.فک کنم به pdo مجدد گیر بده

- - - Updated - - -

روی هاست دیگه نصب کردم و فایل و دیتابیس رو ایمپورت کردم اینطور که ارور Critical Error
could not find driver رو میده

alireza7596r
September 17th, 2015, 12:48
فک نکنم جوابگو باشه وقتی نصب بشه و همینطور بعد از نصب انتقال داده بشه روی سرور خودمون.فک کنم به pdo مجدد گیر بده

- - - Updated - - -

روی هاست دیگه نصب کردم و فایل و دیتابیس رو ایمپورت کردم اینطور که ارور Critical Error
could not find driver رو میده

بله باید این خطارا بده به configuration.php بردید و اطلاعات اون دیتابیشی که ایپورت کردید را وارد کنید یوزر و رمز و...

roozbeh837
September 17th, 2015, 17:04
بله باید این خطارا بده به configuration.php بردید و اطلاعات اون دیتابیشی که ایپورت کردید را وارد کنید یوزر و رمز و...

این موارد رو وارد کردم ولی همچنان مشکل بود که از بخش سرور بررسی و حل گردید

djdj99
June 3rd, 2017, 18:20
با سلام
من همین مشکل رو دارم اما با ارور
CURL with SSL Support مواجه شدم. curl هم روی تمام پی اچ پی ها نصب هست و کنترل پنل سی پنل هست.

OmizbanCo
June 3rd, 2017, 22:13
درود
در صورت تمایل در ارتباط باشید
تا بررسی و حل بشه مشکلتون
تلگرام OmizbanCo