PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی کنید.کجا در مورد یک شرکت هاستینگ انتقاد و اطلاع رسانی کنم با مدرک

mohsen_msl
August 23rd, 2015, 13:12
با سلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم بدونم دقیقا کدوم قسمت از این انجمن باید برم و در مورد یه شرکت هاستینگ اطلاع رسانی کنم
در مودر تعهداتی که دارن و نحوه رفع و جواب هایی که دارن برای مشتریاشون در مورد مشکلی که دارن.

آیا میشه همینجا ادامه بدم؟

alismt
August 23rd, 2015, 13:25
با سلام
متاسفانه چنین بخشی توی وب هاستینگ تالک وجود نداره
و به نظر بنده بهتره که ایجاد بشه که اگر کاربری از نحوه کیفیت یک هاستینگ راضی یا ناراضی بود با دلایل کامل و منطقی بتونه به دیگر دوستان اطلاع رسانی کنه

farssub
August 23rd, 2015, 13:27
این بخش در انجمن موجود نیست دوست عزیز

mohsen_msl
August 23rd, 2015, 14:04
به نظرم باید این بخش وجود داشته باشه و نیازه برای سایتی که اسمش و فعالیتش مربوط به همین موضوعه

6 ماهی میشه از ی شرکت هاستینگی سرویس هاست لینوکس ایران گرفتم و متاسفانه اشتباه بزرگی کردم

هاست ایرانی به خودیه خود مشکل داره و خصوصا شرکتی که ازش هاست تهیه میکنید منطق رشون نشه دیگه خیلی بدرترررررر

پاسخ نهایی که در مورد مشکل من بهم دادن این بود:

با توجه به اینکه مشکل از سمت مخابرات و زیر ساخت کشور وجود دارد می توانید شکایت خود از سمت این سازمان های دولتی را به سمت آنها ارسال بفرمایید تا در صورت رفع مشکل این مورد برطرف گردد ، متاسفانه مسئله زیر ساختی در حیطه کنترل ما نیست و مشکلات درون کشوری است که قابل تضمین نیست ، ممکن است زمانی کلا ارتباط شما با خارج کشور از سمت زیر ساخت قطع گردد ، قطعا در چنین موردی از سمت ما هیچگونه ضمانتی وجود نخواهد داشت و قوانین کشور در این زمینه حکم فرما خواهد بود

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

این تاپیک جهت اطلاع تمام دوستانی که مثل من سر دوراهی موندن برای انتخاب هاست داخل یا خارج ایجاد شده

من که پشیمون شدم از انتخابی که کردم

لطفا دوستانی که هاستینگ هستن بیان و بگن که آیا اونها هم مشکل عدم دسترسی سایت هایی که روی سرور های ایرانشون هست از خارج خصوصا crawl گوگل دارن؟؟؟ یا این شرکتی که من ازش سرویس گرفتم اینطوریه؟؟؟؟ مشکل dns و سرعت پایین و ...

27746

k-h
August 23rd, 2015, 14:13
درود
بله در بعضی مراکز زیر ساخت به خصوص مرکز امامت این مشلات هست که ارتباط با خارج کشور قطع میشه .که چند دقیقه بعد اوکی میشه
این مشکلات نمیشه درست کرد چون ارتباط از سمت زیر ساخت قطع میشه با خارج کشور

mohsen_msl
August 23rd, 2015, 14:19
درود
بله در بعضی مراکز زیر ساخت به خصوص مرکز امامت این مشلات هست که ارتباط با خارج کشور قطع میشه .که چند دقیقه بعد اوکی میشه
این مشکلات نمیشه درست کرد چون ارتباط از سمت زیر ساخت قطع میشه با خارج کشور

27747

هر روز؟
24 ساعته مشکل دسترسی؟
روزهای پیاپی؟

پس لطف کنید به ی سوالم پاسخ بدید
چرا این نوع سرویس را میفروشید؟
چرا اعلام نمیکنید که چنین مشکلی وجود داره، کلمه ممکنه براش مناسب نیست، مشکلیه که وجود داره

SCN
August 23rd, 2015, 14:22
این مشکل تقریبا همه جا وجود دارد.
در پارس آنلاین ، افرانت و حتی فیزیک نظری (لینک مستقیم ipm) این مورد وجود دارد.

- - - Updated - - -

27747

هر روز؟
24 ساعته مشکل دسترسی؟
روزهای پیاپی؟

چرا اعلام نمیکنید که چنین مشکلی وجود داره، کلمه ممکنه براش مناسب نیست، مشکلیه که وجود داره
به این شدت نیست.
اما خیلی از سرویس دهنده ها که از ۲ موقعیت (داخل و خارج) سرویس ارائه می کنند این مورد را متذکر میشند :) :53:

mohsen_msl
August 23rd, 2015, 14:26
نباید چنین سرویسی رو ارائه بدن اونم بدون اشاره به این موضوع خیلی مهم.

فکر میکنم الان برای نتیجه گیری زود باشه

دوستان دیگه نظری در این مورد ندارند؟

متخصان این زمینه که کارشون همینه بیان و توضیح بدن

چون من هرچی فکر میکنم میبینم با عقل جور در نمیاد که سایت فقط از داخل دسترسی داشته باشه و چنین هزینه ای بابت خرید بدیم!!!!

به شخصه اشتباه خیلی بزرگی کردم هاست داخلی گرفتم

k-h
August 23rd, 2015, 14:31
27747

هر روز؟
24 ساعته مشکل دسترسی؟
روزهای پیاپی؟

چون خیلی از سرویس دهنده ها براشون مهم نیست گوگل و نیاز دارند که سرویسشون از داخل کشور به راحتی لود شود
برای سایت هایی که از ابزار های گوگل استفاده میکنند بهتر هست از هاست های خارج کشور استفاده کنند نه داخل کشور

mohsen_msl
August 23rd, 2015, 14:58
به گفته خودشون تعداد مشتریاشون که این مشکلو دارن خیلی زیاده
پس باید ی فکری در این مورد بکنند
نه اینکه رفع مسئولیت بکنن
اینطوری خودشون مشتریاشونو از دست میدن!!!!

k-h
August 23rd, 2015, 16:16
به گفته خودشون تعداد مشتریاشون که این مشکلو دارن خیلی زیاده
پس باید ی فکری در این مورد بکنند
نه اینکه رفع مسئولیت بکنن
اینطوری خودشون مشتریاشونو از دست میدن!!!!
دوست خوبم این موارد دیگه به طرز برخورد با مشتریانش بستگی داره
اما این مشکلات سراسری هست