PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت در وردپرس

Mehdi 130
August 23rd, 2015, 08:34
با سلام
دو سوال داشتم درباره سرعت در وردپرس ممنون میشم اگه راهنمایی فرمائید
1- میزان تاثیر قالب سایت در سرعت سایت چقدره ؟ مثلا قالب Multi News که یه قالب معروفه من دانلود کردم حدود 18 مگابایت حجمشه آیا این قالب کند خواهد بود ؟

2-دیتابیس وردپرس چه نقشی در سرعت سایت وردپرسی داره به عنوان مثال وقتی حجم مطالب و فیلم و ... بالا رفت آیا سایت کند خواهد شد؟

3- بهترین سیستم عامل برای وردپرس کدام است ؟

با تشکر

nginxweb
August 23rd, 2015, 09:28
درود

1- قالب بسیار موثر هستش مثلا اگر قالبی استفاده نمایید که فانکشن های سبکی داشته باشد سرعت لودتون چند برابر خواهد بود و فشار بر منابع سرور نیز کم خواهد شد

2- وردپرس بطور عادی نیز دیتابیس نسبتا سنگینی دارد چون تیبل های فراوان دارد و نصب پلاگین های مختلف نیز به این تعداد و سنگینی اضافه میکند پس سعی کنید از حداقل پلاگین و افزونه ها استفاده کنید و فقط آنهایی که در درجه اول اولویت هستند را بکار بگیرید.

3- اگر منظورتون سیستم عامل سرور هستش تفاوتی نیست از نظر حرفه ای Ubuntu بسیار ایده آل است اما centos - debian و.. هم مشکلی ندارند و بیشتر کانفیگ کلی سرور و وب سرور و سرویس ها اهمیت دارد

ارادتمند
:53:

GREAT
August 23rd, 2015, 09:59
سلام
قالب بسیار مهم است
دیتابیس باید بهینه سازی شود
بهترین سیستم عامل که همیشه لینوکس هست همیشه
از افزونه کش حتما استفاده کنید
راهنمایی در صورت سوالات بیشتر
98server@att.net

Mehdi 130
August 23rd, 2015, 14:34
سایت من لوکال است روی لینوکس سنت او اس علیرغم اینکه قالب های Rush و Multi News قالب های معرفی هستند اما بعد از نصب سرعت لود بخصوص در مرتبه اول که سایت رو باز میکنم خیلی کند است موندم وقتی دیتابیس حجمش بره بالا و کلیپ هیا چند دقیقه ای بزارم چطور لود میشه؟!!!!!!

sazsaz
August 24th, 2015, 10:57
راهنمایی بیشتر
اسکایپ wp-home.ir
یاهو pangash_ir