PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست راهنمایی برای یک کار حرفه ای

alirezaer
September 10th, 2010, 22:34
سلام دوستان:
من می خوام یک فروشگاه اینترنتی بزنم و یک سایت برای فروش هاست و دامین.
می خوام بصورت حرفه ای کار کنم.
چه چیزهایی نیاز دارم برای حرفه ای شدن؟چقدر هزینه لازم داره؟
لطفا دوستانی که تجربه دارند،تجربیات خودشون رو بیان کنند.
ممنون میشم دقیق و جامع چیزهایی که لازم دارم،هزینه ها و سود کار رو بگید.
مثلا چه محصولاتی بفروشم،کجا تبلیغ بدم و ...

mamali5
September 11th, 2010, 00:15
شما در ضمینه هاستینگ تجربه دارین؟
پیشنهاد میکنم اگه تجربه چندانی ندارین اول نمایندگی هاست بگیرین و بعد سرور مجازی بعدش هم سرور اختصاصی
تا چه هد میخواین هزینه کنین؟
مقدار سود هم بستگی به خود شما داره
هرچند در حال حاضر تعداد هاستینگ ها با تعداد سایت هایی که میزبانی میشن داره برابر میشه :-p

kingoftehran
September 11th, 2010, 00:22
با سلام
با توضیحات در این جا به جایی نمی رسید بهتره تلفنی و به طور جامع با اساتید اینجا صحبت کنید.

taghikhani
September 11th, 2010, 00:38
برای فروشگاه:
یک نرم افزار قدرتمند مثل سبد خرید یا حامد
قرارداد با بانکی که پرداخت آنلاین داشته باشه
قرارداد با یکی از شرکتهایی که خدمات پستی ارائه میدن (پارس پیک و ایران مارکت سنتر توصیه میشن)

برای هاست:
صددرصد نرم افزار whmcs + ماژول پرداخت آنلاین و ترجیحا زرین پال
گرفتن ریسلری دومین از یک شرکت معتبر مثل دایرکتی
داشتن یک سرور قدرتمند و کنترل پنل خوب من جمله سی پنل و دایرکت ادمین

اگر اطلاعات دقیقتر (مثل روش خرید نرم افزارهای گفته شده و نحوه عقد قراردها و... ) نیاز داشتید پیام خصوصی بدید.

itjavani
September 11th, 2010, 01:51
در مورد فروشگاه اینترنتی همانطوری که دوستان گفتن شما نیاز به یک سیستم فروشگاهی قوی دارای سئو خوب و امکانات مناسب با قابلیت پرداخت آنلاین و خرید پستی داشته باشید.برای فروشگاه تون هم مسلما باید تبلیغات خوب و حرفه ای انجام بدید.(در این زمینه هرسوالی بود میتونید با من تماس بگیرید در خدمتم... اطلاعات تماس در امضا هست...)

در مورد هاستینگ هم که دوستان کاملا توضیح دادن! ولی ابتدای کار با ریسلر یا سرور مجازی شروع بکنید بهتر و به صرفه تره!!!!