PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اتصال به دیتابیس

mohsen041
August 23rd, 2015, 02:11
با سلام من سرور لینوکسمو تازه کانفیگ کردم و سایتمئ آوردم روش ولی از وقتی که سایتمو اوردم رو این سرور میزنه خطا در ارتباط با پایگاه داده
این اطلاعات هم رستور شده بکاپ هاست قبلی بود که بدون مشکل بالا بود
ضمنا با یوزر و پسورد هایی هم که داخل فایلهای کانفیگ ذخیره شده نمیتونم برم تو phpmyadmin !!
مشکل از کجاست از mysql server?
کنترل پنلم هم دایرکت ادمینه تقریبا کانفیگ های مهمشم انجام دادم...

peym@n
August 23rd, 2015, 02:17
درود
رستور به طور کامل انجام شده؟
اروری نداد؟
موفق باشید

HighHost
August 23rd, 2015, 02:19
با من در ارتباط باشید مشکلتون قابل حله به راحتی :
idyahoo : amniiof

mohsen041
August 23rd, 2015, 02:20
درود
رستور به طور کامل انجام شده؟
اروری نداد؟
موفق باشید
با سلام رستور به درستی انجام شد...
ضمنا واقعا باعث افتخاره چنین انججمنی که ادم هر مشکلی داره سریع به داد ادم میرسن امیدوارم بتونم جبران کنم...

peym@n
August 23rd, 2015, 02:23
درود
نظر لطف شماست باید از مدیران تشکر کنید
بک اپ سایتتون در سیستمتون موجود هست؟اگر بله تنها فایل sql آن را بردارید و یک دیتابیس جدید بسازید و فایل sql رو در دیتابیس ایمپورت کنید و در فایل confing.php قسمت مروبط به دیتابیس را اطلاعات دیتابیس جدید رو وارد نمائید
موفق باشید

mohsen041
August 23rd, 2015, 02:28
درود
نظر لطف شماست باید از مدیران تشکر کنید
بک اپ سایتتون در سیستمتون موجود هست؟اگر بله تنها فایل sql آن را بردارید و یک دیتابیس جدید بسازید و فایل sql رو در دیتابیس ایمپورت کنید و در فایل confing.php قسمت مروبط به دیتابیس را اطلاعات دیتابیس جدید رو وارد نمائید
موفق باشید

بله
با یکی از کاربران هماهنگ شد برای حل مشکل ضمنا از شما هم بسیار ممنونم بسیار کمک کردید هم تو این تاپیک هم تاپیک های قبلیم....

peym@n
August 23rd, 2015, 02:29
درود
خواهش میکنم
شبتون بخیر

mohsen041
August 23rd, 2015, 03:33
با من در ارتباط باشید مشکلتون قابل حله به راحتی :
idyahoo : amniiof

با تشکر از کاربر highhost مشکل بنده رو حل نمودند بسیار خوش برخورد و حرفه ای