PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ایندکس تایتل نوشته در گوگل

wpbaz
August 22nd, 2015, 22:08
درود بر اساتید محترم

متاسفانه جدیدآ پس از اینکه مطلب ارسال می کنم و تایتل نوشته رو در گوگل سرچ میکنم, به جای اینکه تایتل نوشته ام رو ببینم , تایتل صفحه اصلی سایتم رو میبینم و تایتل نوشتم پایین تر از تایتل صفحه اصلی و حتی در صفحه دوم و سوم نتایج گوگل می بینم , کسی از دوستان میدونه دلیلش چی هست؟

مدیریت محتوام هم وردپرس است

به عنوان مثال تایتل نوشته ام که این است (عکس های بازیگران و خواننده های ایرانی) در نتایج پایین تر از تایتل صفحه اصلی سایتم که این است (عکس بازیگران) قرار می گیرد

sepahanserver
August 22nd, 2015, 22:17
درود

ایا از افزونه اصی استفاده میکنید ؟
یا اینکه وقتی تو مرورگر ادرس صفحه رو باز میکنید تایتل را کامل نمایش میده بالای مرورگر ؟

majid rostami
August 22nd, 2015, 22:35
احتمالا تنظیمات افزونه سئو خودتون رو دستکاری کردید . تمامی تنظیمات را چک کنید ...

Computer
August 22nd, 2015, 22:40
سلام
داخل header قالبتون کد تایتل رو چک کنید فقط برای ایندکس باشه و متن تایتل پست ها رو نیز بخونه
متن اماده نباشه کد باشه که از کانفیگ وردپرس تایتل رو بخونه
--------
در صورتی که مشکل حل نشد افزونه سئو سایت تایتل ها رو به صورت کد بذارید

موفق باشید

starting
August 22nd, 2015, 23:09
کش یک صفحه از سایتتون که گوگل ایندکس کرده رو ویو سورس کن ببین گوگل چی دیده؟! اگر همه چیز نرماله عیب نداره این موردها هست اما در عمل چیزی دیگه پیدا میکنه در ثانی بعضی سرورها کش خاصی ایجاد میکنن و گوگل چون به پاسخ درست نمیرسه همون هووم پیج رو بعنوان تایتل صفحه دیگه دیفالت میکنه

alismt
August 22nd, 2015, 23:14
سلام و وقت بخیر
چک بفرمایید که تایتل مطلبتون h1 باشه
موفق باشید

wpbaz
August 22nd, 2015, 23:29
درود

ایا از افزونه اصی استفاده میکنید ؟
یا اینکه وقتی تو مرورگر ادرس صفحه رو باز میکنید تایتل را کامل نمایش میده بالای مرورگر ؟

درود بر شما
من از افزونه سئو وردپرس استفاده میکنم
بله وقتی صفحه رو باز می کنم تایتل نوشته رو نمایش میده

- - - Updated - - -

احتمالا تنظیمات افزونه سئو خودتون رو دستکاری کردید . تمامی تنظیمات را چک کنید ...

درود بر شما
والا دست کاری نکردم نمیدونم چرا اینجوری شده

- - - Updated - - -

سلام و وقت بخیر
چک بفرمایید که تایتل مطلبتون h1 باشه
موفق باشید

درود بر شما
بله چک کردم H1 بود

- - - Updated - - -

سلام
داخل header قالبتون کد تایتل رو چک کنید فقط برای ایندکس باشه و متن تایتل پست ها رو نیز بخونه
متن اماده نباشه کد باشه که از کانفیگ وردپرس تایتل رو بخونه
--------
در صورتی که مشکل حل نشد افزونه سئو سایت تایتل ها رو به صورت کد بذارید

موفق باشید

درود بر شما
ممنون از پاسختون ولی متاسفانه متوجه نشدم

- - - Updated - - -

کش یک صفحه از سایتتون که گوگل ایندکس کرده رو ویو سورس کن ببین گوگل چی دیده؟! اگر همه چیز نرماله عیب نداره این موردها هست اما در عمل چیزی دیگه پیدا میکنه در ثانی بعضی سرورها کش خاصی ایجاد میکنن و گوگل چون به پاسخ درست نمیرسه همون هووم پیج رو بعنوان تایتل صفحه دیگه دیفالت میکنه

درود بر شما
روی همین سرور سایت های دیگه هم هستند ولی این مشکل رو ندارند

avamarket
August 27th, 2015, 11:32
با سلام
تایتل به این صورت باید باشه در بخش تنظیمات افزونه سئو بخش گونه های فرسته
%%title%%

asrar44
August 27th, 2015, 20:33
سئو را چک کنید .