PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به فردی در انگلستان

majidisaloo1
August 22nd, 2015, 20:01
با عرض سلام و احترام
شخصی در این انجمن هست که خودش یا دوستانش در انگلستان باشند؟
میخوام با تیم ویور برم توی سیستمشون و یک لاگین به پیپال بکنم و رمز و سوال امنیتی را تغییر بدهم و تمام.
کسی هست از انگلستان؟
آی پی های پروک*سی و رد استیشن را میشناسند و گفتند فقط از اینترنت این کشور باید این مورد صورت پذیرد.
ممنون میشم اگر کمک بکنید

s.w.a.t
August 22nd, 2015, 20:16
سلام
اگرا مايل هستيد مشخصات رو برام ايميل كنيد تا با اينترنت موبايل براتون انجام بدم. متاسفانه چون با آي پي اينترنت خودم با حساب پي پال كار ميكنم و احتمال بروز مشكل هست نميتونم از طريق اينترنت خودم براتون انجام بدم.
موفق باشيد

s.w.a.t
August 22nd, 2015, 20:26
برای حفظ امنیت دو طرف، بهتر نیست HotSpot کنید روی لپتاپ/کامپیوتر تا با تیم ویور وارد بشن؟
متاسفانه personal hotspot روي سيم كارت من فعال نيست
موفق باشيد

starting
August 22nd, 2015, 21:22
با عرض سلام و احترام
شخصی در این انجمن هست که خودش یا دوستانش در انگلستان باشند؟
میخوام با تیم ویور برم توی سیستمشون و یک لاگین به پیپال بکنم و رمز و سوال امنیتی را تغییر بدهم و تمام.
کسی هست از انگلستان؟
آی پی های پروک*سی و رد استیشن را میشناسند و گفتند فقط از اینترنت این کشور باید این مورد صورت پذیرد.
ممنون میشم اگر کمک بکنید

بنظرم پیشنهاد خوبی دادن بهر حال مشکل حل میشه و پیدا کردن کسیکه تو این انجمن باشه و انگلیس هم باشه و خودشم پی پال نداشته باشه و باز در آخر راضی بشه اینکار رو بکنه کمه
بنظرم ایشون پیشنهاد خوبی دادن

majidisaloo1
August 22nd, 2015, 21:48
سلام
اگرا مايل هستيد مشخصات رو برام ايميل كنيد تا با اينترنت موبايل براتون انجام بدم. متاسفانه چون با آي پي اينترنت خودم با حساب پي پال كار ميكنم و احتمال بروز مشكل هست نميتونم از طريق اينترنت خودم براتون انجام بدم.
موفق باشيد

سلام مهندس
کی بهتر از شما؟
برایتان پیام خصوصی کردم چک بکنید.