PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشاوره در رابطه با سایت خارجی

hamedmj
August 22nd, 2015, 19:24
سلام

دوستان یک وبسایت قصد داریم بزنیم به زبان انگلیسی. این سایت فایل هایی میزاریم روش که ناقض کپی رایت هست.

مهمترین مورد اینه که توی گوگل برامون موردی ایجاد نمیشه؟ ( عدم ایندکس و... ) ؟

بهترین روش برای دریافت مبلغ و هزینه اشتراک ماهانه چی هست؟ درگاه واسطه ای چیزی هست ؟

سایت فیلم هست.

به نظرتون امکانش هست که بگیره با زبان خارجی؟

starting
August 22nd, 2015, 19:27
سلام

دوستان یک وبسایت قصد داریم بزنیم به زبان انگلیسی. این سایت فایل هایی میزاریم روش که ناقض کپی رایت هست.

بهترین روش برای دریافت مبلغ و هزینه اشتراک ماهانه چی هست؟ درگاه واسطه ای چیزی هست ؟

گوگل که نه
دریافت وجه هم بهترینش الان پی پال هست + اوکی پی هم خوبه میتونن با کارت پرداخت کنند و با ایران مشکل خاصی نداره ولی پی پال بله

hamedmj
August 22nd, 2015, 19:29
گوگل که نه
دریافت وجه هم بهترینش الان پی پال هست + اوکی پی هم خوبه میتونن با کارت پرداخت کنند و با ایران مشکل خاصی نداره ولی پی پال بله

سایت فیلم هست.

Hostline
August 22nd, 2015, 20:03
سلام

سایت فیلم هست.

دوست عزیز یکسری سایت هستن که با دریافت هزینه مراقبت می کنن از فیلم ها و آهنگ ها و آثار ها برای مثال مشتری بنده سایت دانلود آهنگ به زبان فارسی داره ولی اینقدر روی سئو خودش کار کرد که خارجی ها هم به راحتی وارد میشن و دانلود می کنن. این از لحاظ بازدید خیلی خوب شده براش ولی از لحاظ ردیابی شدن توسط اون سایت ها که یک نمونشو زیر نشونت میدم یکم براش بد شده علاوه بر اینکه گوگل همون مطلب مشکل دار رو ایندکس نمیکنه دیتاسنتر هم چندین باری گیر داد و بنده خدا چندین بار مجبور به تغییر سرور شد! البته با راه کار این موضوع فعلا حل شده!
audiolock.net
------------------------
درگاه واسط که پیپال هست! ولی میتونی از آوان گیت استفاده کنی که از پیپال هم پشتیبانی می کنه و خوبیش اینه دلار هکی رو به خوبی تشخیص میده و اجازه نمیده دلار هکی وارد اکانتت بشه!

گوگل که نه

واقعا ممنونم با این مشاوره دادناتون.

سایت فیلم هست.

به شرطی که پخش آنلاین رو در کنار دانلود داشته باشه اگه شبیه یوتیوب و آپارات باشه عالی میشه از این نظر و سئو که از همه لحاظ مهمه!

- - - Updated - - -

ضمنا حامد جان
حتما حتما یکی که فوق العاده معتبر هست بزار برای سئو اختصاصیت که البته جایی هم کار نکنه نه اینکه 1000 تا پروژه رو دستش باشه.
پخش آنلاین هم گفتم برای اینکه خیلی از کشورها میترسن فیلم رو دانلود کنن. همونجا نگاه می کنن بعد هم میبندنش :دی
اینا که گفتم همش تجربیات شخصیم بود نه شنیده ها و . ..

hamedmj
August 22nd, 2015, 20:06
دوست عزیز............

باتشکر ویژه :53:

تعجب کردم که چطور گوگل گیر نمیده؟ :d

پخش آنلاین هم گفتم برای اینکه خیلی از کشورها میترسن فیلم رو دانلود کنن. همونجا نگاه می کنن بعد هم میبندنش :دی

برای چی؟ :d

starting
August 22nd, 2015, 20:08
باتشکر ویژه :53:

تعجب کردم که چطور گوگل گیر نمیده؟ :d

برای چی؟ :d

چون استفاده از اون غیره مجازه مثل ما که نیستند قانون دارند تو پی سی طرف پیدا بشه حکم سیم برق مسی دولتی داره تو حیاط خونه شما

hamedmj
August 22nd, 2015, 20:10
چون استفاده از اون غیره مجازه مثل ما که نیستند قانون دارند تو پی سی طرف پیدا بشه حکم سیم برق مسی دولتی داره تو حیاط خونه شما

همین الان فرمودید که:

گوگل که نه

mobinhost.in
August 22nd, 2015, 21:01
دوست من موضوع کپی رایت یک سری محدودیت ها دارد ولی می توان روشی رو استفاده کرد تا مشکل نخورید

در مورد گوگل لینک هایی که شکایت می شود را دیلیت می کنید و در سرچ ها شما بالا نمی ایید

زیاد هم که نقض کنید کلا بلاک می شوید و از ظریق سرچ بالا نمی ایید که این مورد حدود 6 ماه تا یکسال زمان می برد

مورد بعدی با اپلود سنتر های خارجی کار کنید هم پول رو بتون به صورت 50 50 می دهند و هم اینکه نیاز به خرید سرور ندارید

برای کسب اطلاعات بیشتر در خدما شما هخستیم

starting
August 22nd, 2015, 21:25
همین الان فرمودید که:

دوست من پس چی بگم؟؟!!
گوگل نمیتونه سایت رو بخاطر نقض کپی رایت از سرچش بیرون کنه هزاران سایت وارز در دنیا در سرچ گوگل رتبه های خوبی دارند
اما هاستینگ ها اگر از روسیه یا چین یا ایران نباشید فوری با ابیوزی که میاد باید پاک کنی و ابیوز زیاد بشه ای پی رو کلا نال میکنن