PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اتصال به اکانت FTP ساخته شده با FileZilla Server

hoomanhpc2
August 22nd, 2015, 14:01
سلام. من تو سرور ویندوز خودم توسط برنامه FileZilla Server یک اکانت FTP ساختم.
حالا از این مشخصات برای یک اسکریپت میخوام استفاده کنم که فایل های آپلود شده توسط این اسکریپت از طریق FTP وارد سرور ویندوز بشه.
اما مشکلی که دارم اینه که مشخصات وارد شده رو قبول نمیکنه.

فرضا من مسیر C:\folder1\folder2 رو به عنوان Home directory برای FTP تعیین کردم. داخل folder2 هم یک فولدر دیگه با نام folder3 ایجاد کردم.
حالا من تو اسکریپت برای مشخصات FTP آدرس آی پی، پورت، یوزر و پسورد رو انتخاب می کنم. در قسمت Path هم folder3 رو قرار میدم. اما ارور میده.
درحالی که اگه فیلد Path رو خالی بذارم هیچ اروری نمیده و به FTP وصل میشه.

مشکل از چی می تونه باشه؟ چون FTP تو سرور ویندوز ساخته شده باید مسیر Path رو به صورت خاصی وارد کرد؟
راهنماییم کنید ممنون میشم.

peym@n
August 22nd, 2015, 14:07
درود
با مروگر تست کنید ببینید وارد میشه یا نخیر
موفق باشید

yourhosting
August 22nd, 2015, 14:09
سلام این برنامه رو تست کنید
قبلا تست کردم در ویندوز 2008 اوکی بوده
http://p30download.com/fa/entry/12421/
موفق باشید

hoomanhpc2
August 22nd, 2015, 14:23
بله. وصل میشه. کلا FTP بدون مشکل کار میکنه.
فقط ظاهرا من فیلد Path رو درست پر نمی کنم. چون اگه خالی بذارم اسکریپت بدون مشکل به FTP وصل میشه. این فیلد باید چطور پر بشه؟

folder3
/folder3
\folder3
folder3/
folder3\
/folder3/
\folder3\
/folder3\
\folder3/

من تمام این حالت هارو تست کردم نتیجه نداد

peym@n
August 22nd, 2015, 14:25
درود
برنامه ای که همکار عزیز فرمودند رو استفاده کنید ببین بازم مشکل پابرجاست
موفق باشید

hphp
August 22nd, 2015, 14:49
شما path رو اونجا خالی بزارین.جوت توی filezila مسیر فولدر 3 رو دادین اسکریپت خود کار توی همون فولدر 3 میریزه و نیازی نیست توی اسکریپت مسیر اون فولدر ها روبدین

hoomanhpc2
August 22nd, 2015, 15:52
از برنامه ای که نام برده شده بود هم استفاده کردم. مشکل رفع نشد متأسفانه.
تو Filezilla مسیر C:\folder1\folder2 رو دادم. به همین خاطر اگه path خالی باشه تمام فایل ها تو folder2 فرستاده میشن.

yourhosting
August 22nd, 2015, 16:17
از برنامه ای که نام برده شده بود هم استفاده کردم. مشکل رفع نشد متأسفانه.
تو Filezilla مسیر C:\folder1\folder2 رو دادم. به همین خاطر اگه path خالی باشه تمام فایل ها تو folder2 فرستاده میشن.
درصورت تمایل اطلاعات سرور را ارسال کنید تا بررسی شود
موفق باشیید

hoomanhpc2
August 22nd, 2015, 16:22
بابت راهنمایی هاتون واقعا ممنونم!
دلیل این مشکل رو بالاخره فهمیدم که واقعا شرمندم بابت همچین مشکل ساده ای تاپیک زدم.
وقتی در فیلد path برای مثال folder3 رو وارد کردم باید در بخش آدرس هم url رو به صورت dl.site.com/folder2/folder3 وارد میکردم